آخرین اخبار ورزشی


روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 98.01.31/سیلی خداحافظی!

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 98.01.31 را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه ایران ورزشی روزنامه استقلال…


مهدی تاج : جانشین کارلوس کی‌روش از اروپا می‌آید اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , مهدی تاج
رییس فدراسیون فوتبال از مذاکره با دو سرمربی اروپایی برای حضور روی نیمکت تیم ملی ایران خبر داد. 

به گزارش ایلنا، با جدایی و پایان همکاری کارلوس کی‌روش با فدراسیون ایران، اکنون گمانه‌زنی در خصوص آینده نیمکت ایران افزایش یافته و در تازه ترین اظهارنظر در این خصوص، مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده که از بین دو گزینه نهایی، طی روزهای آتی به زودی سرمربی ایران را معرفی خواهند کرد.

 

وی در اینباره گفته: دو سرمربی برای تیم ملی نهایی شده است و درباره انتخاب سرمربی تعجیل نداریم. فکر می‌کنیم در قرارداد قبلی مواردی را ندیده بودیم، به طور مثال قبلا در قرارداد گفته بودیم که سرمربی تیم ملی می‌تواند درباره مسائل فنی هر صحبتی انجام دهد ولی این محل اختلاف رئیس فدراسیون و سرمربی بود و آیا این موضوع اینکه سرمربی تیم ملی درباره سرمربی یک باشگاه صحبت می‌کند ،فنی است یا حوزه فنی نیست، نشکافته بودیم و در این باره مرزبندی نکرده بودیم.

 

مهدی تاج در پایان درباره انتخاب سرمربی تیم ملی گفته: همه این‌ها را در قرارداد جدید ندیده بودیم و انتخاب سرمربی تیم ملی به بخش نهایی رسیده است و اروپایی است.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------