آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,کنعانی‌زادگان

کنعانی‌زادگان: از 4 تیم اول لیگ پیشنهاد دارم/ در شان تیم ملی نیست که بحث ترامادول مطرح شود

مدافع ملی پوش ماشین ساری تبریز گفت: خدا را شکر من در دو بازی آخر تیم ملی مقابل چین و ژاپن تست دوپینگ دادم. مطرح شدن چنین…


اطری، تیموری و یزدانی فینالیست شدند/ امامی به دیدار رده‌بندی رسید اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,کشتی آزاد
رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا از صبح امروز با مصاف مدعیان پنج وزن نخست در چین آغاز شد که سه نماینده از کشورمان راهی فینال شدند. 

به گزارش مهر، رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان آسیا از صبح امروز سه شنبه با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر شیان چین آغاز شد.

 

بر این اساس نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

 

در وزن ۵۷ کیلوگرم رضا اطری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۴ بر ۴ حکمت اله وحیداف از تاجیکستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل محمودجان شاوکاتوف از ازبکستان پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت تا در دیدار نهایی به مصاف کوم سونگ کانگ دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ از کره شمالی برود.

 

در وزن ۶۵ کیلوگرم پیمان بیابانی در دور اول با نتیجه ۷ بر ۷ توانست کاتای یرلانبیک از چین را شکست دهد. وی در دور دوم مقابل باجرانگ دارنده مدال نقره جهان و قهرمان بازی‌های آسیایی از هند مغلوب شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا شانس حضور در گروه بازنده‌ها را بدست آورد.

 

در وزن ۷۰ کیلوگرم یونس امامی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد راجنیش از هند گذشت. وی در دور بعد مقابل تمولن انتختویا از مغولستان با نتیجه ۱۲ بر ۲ پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در دیدار نیمه نهایی مقابل نورکوجا کایپانوف از قزاقستان با نتیجه ۱۲ بر ۲ مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت.

 

در وزن ۷۹ کیلوگرم بهمن تیموری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر ۴ اویبک نصیراف از قرقیزستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف زوپینگ لینگ از چین رفت و با نتیجه پیروز شد و به دیدار فینال رسید. تیموری در دیدار فینال به مصاف پاروین رانا از هند می‌رود.

 

در وزن ۹۷ کیلوگرم رضا یزدانی در دور نخست با نتیجه ۵ بر صفر سلیم موحامت موحادیف از ترکمنستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم مقابل ماگومد موسی یف از قرقیزستان با نتیجه ۱۶ بر ۴ پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. یزدانی در دیدار نیمه نهایی با نتیجه ۹ بر ۳ علی شیر یرگالی از قزاقستان را مغلوب کرد و راهی دیدار پایانی شد. وی در دیدار فینال به مصاف باتزول اولزیسایخان از مغولستان می‌رود.

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------