آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,کنعانی‌زادگان

کنعانی‌زادگان: از 4 تیم اول لیگ پیشنهاد دارم/ در شان تیم ملی نیست که بحث ترامادول مطرح شود

مدافع ملی پوش ماشین ساری تبریز گفت: خدا را شکر من در دو بازی آخر تیم ملی مقابل چین و ژاپن تست دوپینگ دادم. مطرح شدن چنین…


فنرباغچه، صیادمنش و استقلال در انتظار محرومیت! اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
در فضای مجازی شایعاتی به راه افتاده مبنی بر احتمال جریمه و محرومیت برای باشگاه استقلال و بازیکن جوانی که به تازگی ترانسفر شده است.

 به  گزارش خبرورزشی،در حالی که بحث انتقال اللهیار صیادمنش به باشگاه فنرباغچه مطرح است و همه روی آن بحث می‌کنند، شایعه شده این معادله، طرف سومی هم دارد که می‌تواند برای همه دردسر بزرگی را ایجاد کند. 

 

گفته می‌شود مدیران باشگاه سایپا معتقدند فسخ این بازیکن غیرقانونی بوده و صیادمنش با شرایط خلاف قانون به استقلال انتقال یافته و در همین زمینه شکایت هم کرده است. 

 

گویا برگه‌ای که صیادمنش برای فسخ قرارداد از باشگاه سایپا دریافت کرده تنها برای انتقال به خارج بوده و برای پیوستن به استقلال کارایی نداشته است. از این رو، سایپایی‌ها نیز مدت هاست به دنبال پیگیری شکایت خود هستند. 

 

اگر شکایت سایپا به سرانجام برسد، این امکان وجود دارد که دو باشگاه سایپا و احتمالا فنرباغچه با دردسر بزرگی مواجه می‌شوند. البته همه این مسائل در حد حرف و حدیث در فضای مجازی است و کسی نمی‌داند آخر و عاقبت این ماجرا به کجا می‌کشد.

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------