آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,دیدار بارسلونا و والنسیا

والنسیا قهرمان جام حذفی اسپانیا شد/ حسرت دوگانه برای شاگردان والورده

والنسیا موفق شد در فینال کوپا دل ری مقابل بارسلونا به پیروزی برسد و قهرمان جام حذفی اسپانیا شود. به گزارش فارس، فینال جام…


مباحثی که در بازدید نمایندگان فیفا از فدراسیون صورت گرفت اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
در بازدیدی که نمایندگان فیفا از فدراسیون فوتبال ایران داشتند، برخی مباحث صورت گرفت که عمده‌ترین آنها بررسی چارت فوتبال و راه‌های درآمدزایی در آن بود. 

به گزارش مهر، جلسات و بازدید نمایندگان فیفا از کمیته‌ها، دپارتمان‌ها، سازمان‌های لیگ فوتبال و فوتسال، مرکز ملی فوتبال و باشگاه پیکان (به عنوان نمونه‌ای از باشگاه‌های کشور) از سوی «آندره واشکچیو» و «ژیر تورستنسان» از روز سه شنبه (هفدهم اردیبهشت) آغاز شد.

 

در جلساتی با حضور کمیته‌ها و دپارتمان‌ها، موضوع ساختار، شرح وظایف و روند انجام امور و برنامه‌های آتی آنان مورد بحث قرار گرفت و در اکثر موارد مورد تحسین نمایندگان فیفا قرار گرفت و در مواردی نیز نمایندگان فیفا پیشنهادات و راهکارهایی را جهت پیشرفت در امور به مدیران کمیته‌ها و دپارتمان‌ها ارائه کردند.

 

همچنین در گفتگوهای صورت گرفته میان نمایندگان فیفا و سرپرست دبیرکلی فدراسیون، درباره چگونگی رشد فوتبال، نحوه استعدادیابی بازیکنان نخبه، رشد و توسعه فوتبال زنان، نحوه آموزش مربیگری و داوری و عملکرد بازاریابی تبادل نظر شد.

 

ابراهیم شکوری برای نمایندگان فیفا عنوان کرد: فدراسیون ایران برای ایجاد زیرساخت‌های مناسب با استفاده از بودجه اهدایی فیفا موفق به احداث زمین چمن مصنوعی و زمین طبیعی شماره ۲ در سال گذشته شده است و در حال حاضر نیز پروژه ساخت زمین چمن طبیعی شماره یک در مرکز ملی فوتبال با کمک مالی فیفا در دست اجرا است.

 

وی ادامه داد: فدراسیون با وجود تحریم‌های بین‌المللی حداکثر تلاش خود را برای رشد فوتبال انجام داده است و خواستار این است که سیاست و تحریم‌های اعمال شده از ورزش جدا باشد تا فوتبال بتواند رشد بهتری در ایران داشته باشد.

 

نمایندگان فیفا روز چهارشنبه (هجدهم اردیبهشت) پس از بازدید از سازمان لیگ فوتبال و باشگاه پیکان، از تمام مراکز و زمین‌های تمرینی مرکز ملی فوتبال بازدید میدانی کردند.

 

همچنین شکوری بیان کرد به دلیل تحریم‌ها و مشکلات و موانعی که برای انتقال پول از فیفا به فدراسیون موجود می‌باشد، فیفا همکاری مضاعفی در این راستا داشته باشد و راهکارهای موجود بررسی شد.

 

نمایندگان فیفا نیز در نشست‌های صورت گرفته روی نیاز مبرم به درآمدزایی بیشتر از سه طریق اصلی پخش تلویزیونی، بلیت فروشی و اسپانسر که در دنیای فوتبال رواج دارد تاکید کردند.

 

ضمن اینکه عنوان کردند فدراسیون فوتبال ایران باید بتواند درآمدی از حق پخش تلویزیونی داشته باشد و این امر باید اولویت اصلی فدراسیون در بحث درآمدزایی باشد. ضمناً برای کسب درآمد از فوتبال ساحلی و فوتسال هم نیاز به بلیت فروشی هرچه بیشتر و استفاده از تبلیغات محیطی است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------