آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,حسینی

حسینی با استقلال به توافق رسید/ ایسما طلبش را بخشید

دروازه‌بان استقلال برای ماندن در این تیم با مسئولان آبی‌های پایتخت به توافق رسید. به گزارش ایسنا، سید حسین حسینی بعد از…


منظور قلعه‌نویی کدام داور است؟ اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,امیر قلعه‌نویی
امیر قلعه‌نویی معتقد است یک داور اینقدر در فوتبال ایران بزرگ است که به خاطر عناد با او، دیگر داوران را علیه تیم سپاهان می‌کند! 

به گزارش خبرورزشی، امیر قلعه‌نویی در پایان بازی با پرسپولیس صحبت‌هایی را مطرح کرد که این صحبت‌ها اتهام به یک داور مشخص است. او گفته است: «داوری وجود دارد که در بین سوت‌به‌دستان فوتبال ایران برای خود حرفی برای گفتن دارد و عواملی دارد که دیگران را تحت تأثیر قرار می‌دهد.» خیلی سخت نیست که بفهمیم منظور امیر قلعه‌نویی کدام داور است، هر چند مسائل حقوقی این اجازه را به ما نمی‌دهد که اسم داور را روی کاغذ بیاوریم. امیر قلعه‌نویی هفته‌ها پیش با یکی از داوران درگیر شد و حتی در مصاحبه اش گفت چهار داور را نخواهد بخشید! حرفی که امیر قلعه‌نویی زده، یعنی یک داور اینقدر در فوتبال ایران بزرگ است که به خاطر عناد با امیر قلعه‌نویی، دیگر داوران را علیه تیم سپاهان می‌کند!

 

به نظر می‌رسد بهترین رفتار برای مواجهه با این اتفاق احضار امیر قلعه‌نویی و بررسی ادعای اوست. اگر حق با امیر قلعه‌نویی است با داور مورد نظر و داورانی که تحت هدایت او هستند شدیدترین برخورد را داشته باشند و اگر چنین نیست با امیر قلعه‌نویی برخورد شود.

 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------