آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,امیر قلعه‌نویی

قلعه‌نویی: با سوپرمنی به نام سوشا مواجه شدیم/ احتمالا حوصله تماشاگر سر رفته و فحاشی کرده!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بازی در نیمه اول زیاد خوب نبود، تک موقعیت داشتیم اما نیمه دوم فوتبال خوبی را بازی کردیم. به…


نارضایتی و گلایه سرخ‌ها از کالدرون! اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال

 

پرسپولیس چند ماهی است که وارد دوران پسابرانکو شده و با گابریل کالدرون مربی آرژانتینی سعی دارد این دوران سخت را با موفقیت پشت‌سر بگذارد. سرمربی آرژانتینی از روزی که سکان هدایت پرسپولیس را در دست گرفته، سعی کرده خیلی به میراث مرد کروات دست نزند و تغییرات بزرگ و ساختاری انجام ندهد و اگر هم چنین قصدی دارد آن را برای وقتی دیگر بگذارد.

 

حفظ اسکلت اصلی تیم اگر‌چه پیش از حضور کالدرون در ایران و توسط مدیریت سابق باشگاه انجام شد اما وقتی سرمربی آرژانتینی به ایران آمد و وضعیت تیم را بررسی کرد، روی برخی نفرات نظر مساعدی نداشت اما به حداقل خروجی اکتفا کرد و فقط سروش رفیعی و شایان مصلح را از جمع بزرگسالان پرسپولیس کنار گذاشت، این در‌حالی بود که صحبت از خروج احتمالی کاپیتان‌های پرسپولیس و چند بازیکن جدید از لیست سرخ‌ها بود.

 

کالدرون حساسیت‌های هواداران و رسانه‌ها را به خوبی در همین مدت کم تشخیص داد و درک کرد و شاید برای همین است که او با وجود نارضایتی از برخی موارد فنی و حاشیه‌ای بدون اعتراض کارش را پیش می‌برد و اگر هم اعتراضی به موضوعی دارد اعتراضش را زیر‌پوستی بیان می‌کند نه آشکارا. بحث عدم اعتقاد او به فرشاد احمدزاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان 2 خرید مدیریت سابق باشگاه از این دست اعتراض‌هاست که با نیمکت‌نشین کردن آن‌ها و بازی نگرفتن‌شان می‌خواهد حرفش را سر این 2 بازیکن به کرسی بنشاند. شاید‌ همین شخصیت آرام کالدرون است که باعث تعریف و تمجید مدیرعامل جدید باشگاه از کالدرون شده، بخصوص این‌که موعد پرداخت پول این مربی هم گذشته اما او جنجال نکرده است.

 

با وجود تعریف‌و تمجید‌های محمدحسن انصاری‌‌فرد مدیرعامل جدید باشگاه از گابریل کالدرون، گویا سرمربی آرژانتینی سرخ‌ها بر‌خلاف برانکو محبوبیتی نزد بازیکنان تیمش ندارد. کالدرون کار سختی در پرسپولیس دارد چرا‌که اولا جانشین برانکوی موفق و البته خوش برخورد شده و در ثانی شیوه برقراری ارتباط او با بازیکنان با مرد کروات کاملا متفاوت است. به همین 2 دلیل او در این مدت هنوز نتوانسته ارتباط خوبی با بازیکنان بگیرد و برخی از بازیکنان پرسپولیس رابطه خوبی با کالدرون ندارند و از نحوه تمرینات او گلایه و شکایت دارند.

 

خراسان  

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------