زمان اهدای جام قهرمانی سوپرجام به پرسپولیس اعلام شد/ واکنش به شکایت بودیمیر اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , جام قهرمانی سوپرجام
جام قهرمانی سوپرجام فصل ۹۸-۹۷ پرسپولیس روز پنجشنبه ۹ آبان ۹۸ بعد از پایان مسابقه با ماشین سازی اهدا خواهد شد. 

 به گزارش سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، جام قهرمانی سوپرجام  فصل ۹۸-۹۷ پرسپولیس روز پنجشنبه ۹ آبان ۹۸ نیم ساعت بعد از پایان مسابقه با ماشین سازی تبریز در ورزشگاه آزادی به تیم پرسپولیس اهدا خواهد شد.

 

طبق آئین نامه مسابقات، تیم قهرمان در لیگ برتر و جام حذفی به عنوان قهرمان سوپرجام نیز شناخته می شود.

 

واکنش باشگاه پرسپولیس به شکایت بودیمیر؛ ماریو کمتر از ۳۰ هزار یورو گرفته است

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به شکایت مهاجم پیشین این باشگاه واکنش نشان داد.

 

پس از گمانه‌زنی‌های مختلف در نهایت شکایت ماریو بودیمیر مهاجم سابق تیم پرسپولیس از این باشگاه به دست مسؤولان پرسپولیس رسید. این شکایت حدود ۷ روز قبل به باشگاه پرسپولیس ارسال شد و این بازیکن علاوه بر مطالباتش از این باشگاه درخواست غرامت هم کرده است. قرارداد بودیمیر با پرسپولیس در حدود ۵۰۰ هزار یورو بود که این بازیکن فصل گذشته فقط رقمی در حدود ۳۰ هزار یورو را از مسؤولان باشگاه پرسپولیس دریافت کرد و از آنجایی که طبق قانون فیفا اگر مربی یا بازیکن دو ماه پول نگیرند می‌توانند قرارداد خود را فسخ کنند به همین خاطر بودیمیر با استفاده از این بند، قرارداد خود را فسخ کرد و در نهایت از باشگاه پرسپولیس شکایت نمود. 

 

بودیمیر کلیه مطالبات خودش را از باشگاه پرسپولیس درخواست کرده است. پرونده این بازیکن کروات کاملاً شبیه پرونده آنتونی گولچ است که او هم از باشگاه پرسپولیس شکایت کرد و این باشگاه را محکوم نمود. این در حالی است که همان زمان علی‌اکبر طاهری مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس مدعی بود که شکایت گولچ برای پرسپولیس خطرساز نیست اما این بازیکن در نهایت توانست باشگاه پرسپولیس را محکوم کند تا یک پرونده منفی دیگر برای باشگاه پرسپولیس در کمیته انضباطی فیفا ثبت شود. از طرفی دیگر باشگاه پرسپولیس دفاعیه‌ای برای شکایت بودیمیر آماده کرده که آن را به فیفا خواهد فرستاد اما با توجه به وضعیت این پرونده به نظر می‌رسد که دست باشگاه پرسپولیس به جایی بند نخواهد بود و این باشگاه باید مطالبات این مهاجم سابق خود را بپردازد. 

 

بودیمیر پس از جدایی از پرسپولیس به تیم لوکوموتیو زاگرب پیوست و در شکایتی که علیه پرسپولیس داشته علاوه بر کل مبلغ قراردادش و غرامتی که درخواست کرده خواستار مابه‌التفاوت قرارداد خودش با لوکوموتیو و پرسپولیس شده است. احتمالاً باشگاه پرسپولیس باید مبلغی بالغ بر ۵۰۰ هزار یورو معادل نزدیک به ۷ میلیارد تومان به این مهاجم کروات بپردازد. از طرف دیگر باشگاه پرسپولیس باید بیش از یک میلیون یورو هم به برانکو و دستیاران او بدهد و این مسأله برای باشگاه پرسپولیس تبدیل به یک دردسر بزرگ شده است.

 

در همین رابطه حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شکایت ماریو بودیمیر از این باشگاه و غرامتی که این بازیکن از این باشگاه کرده، افزود: شکایت بودیمیر از پرسپولیس صحت دارد و او مبلغ قراردادش که برای یک فصل و نیم بوده را طلب کرده است. او نیم‌فصل سال قبل به پرسپولیس آمد و امسال هم با باشگاه قرارداد داشت اما از آنجایی که بیش از دو ماه از باشگاه دریافتی نداشته به همین دلیل قرارداد خود را یک‌طرفه فسخ کرد و حالا تقاضای غرامت و کل مبلغ قراردادش را کرده است.

 

وی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس هم البته بیکار ننشسته و ما هم مستندات خود را به فیفا خواهیم فرستاد. ما حتی با این بازیکن مکاتبه کردیم و به او گفتیم که به ایران بیاید تا با او تسویه حساب کنیم اما این کار را انجام نداده و این نامه را هم در مستندات خود قرار خواهیم داد. او کمتر از ۳۰ هزار یورو از باشگاه پرسپولیس دریافتی داشته و به همین خاطر قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرده است.

 

باشگاه پرسپولیس در حالی ادعای ارسال نامه به بودیمیر را دارد که این بازیکن به دلیل نگرفتن مطالباتش بیش از دو ماه قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرده است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------