آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,لغو تمام رویدادهای ورزشی کشوری

اخبار ضدونقیض در مورد لغو یا برگزاری بدون حضور تماشاگر مسابقات ورزشی

" ستاد مقابله با گسترش بیماری کرونا در ورزش" فدراسیون پزشکی ورزشی، با صدور اطلاعیه شماره ۲ از لغو تمام رویدادهای ورزشی…


پاسخ تند مدیرعامل پرسپولیس به حرفهای قلعه نویی اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پاسخ صحبت های امیر قلعه نویی را درباره شعارهایی که در ورزشگاه علیه او سر داده می شود را داد. 

به گزارش ورزش‌سه ، امیر قلعه نویی دو شب پیش در گفت و گو با برنامه شب های فوتبالی ضمن گلایه از محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس از او خواست تا به وضعیت سکوهای پرسپولیسی و شعارهایی که علیه خودش سرداده می شود رسیدگی کند. از این رو انصاری فرد که دیشب میهمان شب های فوتبالی بود، پاسخ سرمربی سپاهان را داد.

 

انصاری فرد در این خصوص گفت: من زیاد نمی خواهم وارد این موضوعات شوم اما از قلعه نویی انتظار دارم جواب توهین را با توهین ندهند. ایشان یک مصاحبه ای کردند و گفتند مخالفان ما فلان هستند و فلان. البته به هواداران پرسپولیس اشاره نکردند. شاید نظر او این بوده هواداران پرسپولیس از نطفه...(حرفش را قطع می کند) نمی خواهم این عبارت را اصلا تکرار کنم. جالب نیست این حرف بد را در برنامه زنده بزنم. از آقای قلعه نویی اصلا انتظار نداشتم از این ادبیات استفاده کند.

  

وی ادامه داد: من تایید نمی کنم مربی را مورد اهانت قرار بدهند ولی به نظر من بزرگان فوتبال ما که مربی و مدیر هستند و همه از آنها انتظار دارند از ادبیات و لحن خوبی استفاده کنند و خودشان باعث متشنج شدن فضای ورزشگاه نشوند. ما این انتظار را از آقای قلعه نویی داریم که انشاالله از این به بعد در مصاحبه ها و اظهارنظرهایشان رعایت کنند. می دانم مربیان خیلی تحت فشار هستند و مشکلات زیادی دارند.

 

انصاری فرد در پایان افزود: ما خودمان باید اداره کنیم. وقتی مربی و مدیر ادب و اخلاق را رعایت کند مسلما هواداران هم رعایت خواهند کرد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------