نمی‌توانیم قرارداد ویلموتس را منتشر کنیم/ منتظر رای فیفا هستیم اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , مارک ویلموتس
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: باوجود اینکه قرارداد مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال به مجلس ارسال شده اما نمی‌توانیم آنرا منتشر کنیم.

جمشید جعفرپور در گفتگو با مهر، درباره اینکه چرا مجلس شورای اسلامی باوجود در اختیار داشتن قرارداد مارک ویلموتس آنرا منتشر نمی کند؟ گفت: این قرارداد محرمانه است و انتشار آن نقض عهد محسوب می شود. به همین دلیل از انتشار آن معذوریم.

 

وی در پاسخ به این سئوال که  «آیا در قرارداد ویلموتس بندهای عجیب و غریب دیده می شود؟» تصریح کرد: باید با کارشناسان این مسئله را بسنجیم و در مقایسه با سایر قراردادها متوجه شویم که وضعیت این قرارداد چطور است. خوشبختانه یک مقدار از بحث بررسی بودجه در مجلس فاصله گرفته ایم و می توانیم این قرارداد را با زمان بیشتری بررسی کنیم.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس درباره بندهای فسخ قرارداد ویلموتس خاطرنشان کرد: در قرارداد آمده است که هر طرف آنرا فسخ کند، باید سه ماه حقوق را غرامت بدهد. هر دو طرف هم مدعی هستند طرف مقابل قرارداد را فسخ کرده است!

 

جعفرپور در خصوص اینکه ویلموتس طبق قراردادش باید برای زیر نظر گرفتن لیگ به ایران بر می گشت، یادآور شد: ایشان معتقد است که الان قراردادی وجود ندارد و باید دادگاه ورزشی درباره وضعیتش رای بدهد. در واقع آقای ویلموتس از ایران به فیفا شکایت کرده است. فدراسیون فوتبال هم از این مربی به فیفا شکایت کرده است.

 

وی ادامه داد: ویلموتس معتقد است فدراسیون ایران قراردادش را فسخ کرده و فدراسیون هم می گوید ویلموتس این کار را کرده است. به هر حال منتظر رای فیفا در این زمینه هستیم.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در پاسخ به این سئوال که آیا قرارداد کارلوس کی روش و آندره استراماچونی سرمربی پیشین تیم ملی و سرمربی استقلال به مجلس ارسال شده است؟ گفت: من الان در منطقه هستم و در مجلس حضور ندارم ولی تا روز چهارشنبه گذشته این اتفاق رخ نداده بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------