X

پول نباشد استقلالی‌ها مجازی هم تمرین نمی‌کنند! اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
طبق شنیده‌ها مجیدی ضمن رساندن اعتراض بازیکنانش به مدیران باشگاه و این نکته که آنها با این وضعیت حاضر به تمرین نیستند، از مدیرعامل این باشگاه درخواست کرده هرچه سریع‌تر با تامین منابع مالی بخشی از قراردادها را پرداخت کند، چراکه در غیر این صورت خبری از تمرینات حتی در خانه هم نخواهد بود! 

به گزارش  فرهیختگان آنلاین ، روزهای تعطیلی به‌خاطر شیوع ویروس کرونا دوران سختی را برای ورزشکاران حرفه‌ای به وجود آورده است. تمرینات و دوران آماده‌سازی فوتبالیست‌ها به سختی و بعضا در محیط سربسته خانگی دنبال می‌شود.

 

در این بین برخی مربیان لیگ برتری با تدابیر و ترفندهایی این تمرینات را منسجم کرده و به‌صورت مجازی از طریق ویدئوکنفرانس تمرینات بازیکنان خود را زیر نظر گرفته‌اند تا درصورت آغاز تمرینات برای ازسرگیری لیگ برتر، بدن آنها خیلی زود به فرم مطلوب رسیده تا برای کارهای تاکتیکی آماده شوند. حتی عنوان شده برخی بازیکنان ازجمله تعدادی از نفرات پرسپولیس بیرون از خانه و به‌طور انفرادی در زمین چمن در حال تمرین هستند.

 

بین تیم‌هایی که قرار بود در خانه تمرینات خود را برگزار کنند می‌توان به استقلالی‌ها اشاره کرد. پس از آخرین جلسه تمرین تیم در ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ و تعطیلی فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا، تمرینات انفرادی بازیکنان استقلال با برنامه‌ای که توسط کادرفنی تهیه و ارائه شده بود به‌طور روزانه پیگیری و در ادامه و با اعلام کادرفنی مقرر شد درصورتی‌که شروع تمرینات گروهی مجددا به تعویق بیفتد، برنامه ویژه‌ای برای آماده‌سازی بازیکنان تدارک دیده شود که البته با تعویق مجدد، تمرینات منظم بازیکنان به‌صورت مجازی زیر نظر مجیدی و سایر اعضای کادر فنی پیگیری شد.

 

 مشکل آبی‌ها با کرونا و بی‌پولی!

آبی‌ها به جز کرونا و به موازات آن با یک مشکل بزرگ دیگر به اسم بی‌پولی نیز دست‌وپنجه نرم می‌کنند و به‌صورت ضمنی شنیده می‌شود که این معضل صبر آنها را به پایان رسانده تا جایی که حتی در روزهای اخیر از دستورات کادرفنی نیز برای تمرینات مجازی هم امتناع کرده و حاضر نیستند با این وضعیت بی‌پولی به صورت منسجم و هماهنگ با کادرفنی کار را دنبال کنند.

 

 اعتصاب خانگی استقلالی‌ها و تهدید مجیدی

تا پیش از این همواره از لفظ اعتصاب بازیکنان برای تیم‌هایی استفاده می‌شد که بازیکنانش از تمرین کردن سر باز زده و به‌نوعی آن را تحریم می‌کردند اما حالا این اتفاق به‌صورت خانگی برای استقلالی‌ها رقم خورده و بازیکنان این تیم اگرچه به‌صورت انفرادی تمرینات خود را دنبال می‌کنند اما به‌خاطر بی‌پولی فعلا در اعتصاب خانگی هستند و حاضر نیستند تمرینات مجازی خود را زیرنظر کادرفنی این تیم دنبال کنند.

 

بر همین اساس و طبق شنیده‌های خبرنگار «فرهیختگان» گویا فرهاد مجیدی نیز دل خوشی از این شرایط ندارد و البته به‌نوعی حق را هم به بازیکنانش می‌دهد. آنها قرار بود شب عید بخشی از حق و حقوق خود را دریافت کنند اما با گذشت یک ماه از این زمان هنوز وعده مدیران استقلال محقق نشده تا اعتراض‌ها بلند شود. بر همین اساس و طبق شنیده‌ها مجیدی ضمن رساندن اعتراض بازیکنانش به مدیران باشگاه و این نکته که آنها با این وضعیت حاضر به تمرین نیستند، از مدیرعامل این باشگاه درخواست کرده هرچه سریع‌تر با تامین منابع مالی بخشی از قراردادها را پرداخت کند، چراکه در غیر این صورت خبری از تمرینات حتی در خانه هم نخواهد بود!

 

البته روز گذشته خبری درخصوص آمادگی باشگاه برای پرداخت بخشی از مطالبات دیاباته منتشر شد و باید منتظر ماند و دید که آیا درصورت تحقق این امر، حقوق بازیکنان داخلی نیز در نوبت پرداخت قرار می‌گیرد یا خیر، ضمن اینکه علاوه‌بر دیاباته، میلیچ و بودوروف نیز از باشگاه طلب دارند و اگر تا کمتر از یک ماه دیگر پول نگیرند احتمالا قرارداد خود را فسخ می‌کنند.

 

 فرهیختگان /محمدرضا حاجی‌عبدالرزاق 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی