استقلال از عدم ثبات مدیریت ضربه خورده/ مجیدی با مدیریت زاویه دارد اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
مربی پیشین آبی‌پوشان گفت: آنچه به استقلال در سالهای گذشته صدمه زده، عدم ثبات در مدیریت بود. امیدوارم بعد از چند سال بی‌ثباتی این بار فرصت کافی وجود داشته باشد. 

ایمان عالمی در گفتگو با  مهر اظهار داشت: باشگاه استقلال تا همین چند سال گذشته به باشگاه با ثبات در عرصه مدیریت معروف بود و همه موفقیت‌های این تیم به همین ثبات مدیریت باز می‌گشت. حتی بعد از انقلاب هم ما شاهد مدیریت‌های بلند مدت بودیم. مثلاً حاج کاظم اولیایی و حاج علی فتح الله زاده هر کدام در اولین دوره مدیریتی شأن ۷ سال مدیرعامل بودند و در همان دوران بود که تیم موفقیت‌های زیادی به دست می‌آورد. در همان مقاطع بود که استقلال ۳ بار به فینال آسیا رسید و یکبار قهرمان آسیا شد. اما بعد از آن دوران مدیریتی کوتاه شد و دیگر این موفقیت‌ها تکرار نشد.

 

وی اضافه کرد: آقای سعادتمند را از نزدیک نمی‌شناسم اما در باره او بدی نشنیدم و افرادی که ایشان را می‌شناسند تعریف‌های خوبی کردند و به نظر می‌رسد انسان مثبتی باشد. حالا که قرعه به نام ایشان افتاده امیدوارم دوران مدیریتی او بلند مدت باشد و با موفقیت‌های زیادی همراه باشد.

 

مربی پیشین آبی پوشان در ادامه بیان داشت: تنها عاملی که مرا نگران می‌کند این است که شنیدم متأسفانه مجیدی با مدیریت قدری زاویه دارد که امیدوارم این درست نباشد. یک سرمربی تنها باید روی مسائل فنی تمرکز کند و ورود به امور مدیریتی باعث بر هم خوردن تمرکز او می‌شود. مجیدی یا هر مربی دیگری تنها باید در چارچوب مسائل فنی از مدیران مطالبه گری کنند.

 

عالمی خاطرنشان ساخت: یکی از مشکلاتی که استقلال در فصل گذشته داشت نبود یک زمین تمرین مناسب بود که روی کیفیت فنی تیم تأثیرگذار بود. امیدوارم مدیریت جدید باشگاه بتواند مشکلات مالی و کمبودهایی از این نظر را از بین ببرد تا خیال فرهاد مجیدی هم راحت باشد و تنها روی مسائل فنی تمرکز کند.

 

پیشکسوت فوتبال در خصوص ادامه مسابقات لیگ برتر تصریح کرد: بهتر است همین الان فدراسیون اعلام کند لیگ نوزدهم کنسل و خیال باشگاه‌ها را راحت کند. اگر غیر از این باشد ما به جز لیگ نوزدهم، لیگ بیستم را هم از دست خواهیم داد. اما زدن سوت پایان لیگ نوزدهم باعث می‌شود لیگ بیستم با کیفیت مطلوب دنبال شود.

 

وی در ادامه بیان داشت: البته کنسل کردن لیگ نباید همراه با قهرمان اعلام کردن یک تیم باشد که این اصلاً منطقی نیست. از لیگ برتر ۹ هفته باقی است و در این ۹ هفته اتفاقات زیادی می‌تواند بیفتد. اتفاقاتی که هم پایین و هم بالای جدول را دستخوش تغییراتی خواهد کرد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------