آخرین اخبار ورزشی


تیم استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

تصمیمات عجیب سلطانی فر؛ مددی هم ابقا شد هم عضو هیات مدیره؛ عبدیان رفتنی شد!/ حمایت مهدی قایدی از فرهاد مجیدی

وزیر ورزش و جوانان نشستی را با گزینه های احتمالی حضور در هیات مدیره استقلال برگزار کرد. به گزارش فارس، بعد از استعفای 3 نفر…

واعظ آشتیانی: استقلال را برای رانتش می‌خواهند اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
مدیرعامل سابق استقلال در آخرین گفت و گویش بار دیگر تاکید کرده که زمین کمپ حجازی متعلق به استقلال نیست و حواشی مربوط به آن را حاصل تفکرات مدیریتی پوپولیستی عده ای خاص می داند. 

به گزارش ورزش سه  امیررضا واعظ آشتیانی مدیرعامل سابق استقلال همانطور که در گفت و گوی اختصاصی با "ورزش سه" چند روز پیش گفته بود در یک برنامه تلویزیونی نیز تاکید کرد براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی در سال 1369 این زمین متعلق به سازمان زمین شهری است و استقلال تنها مالک اعیانی آن (یعنی ساختمان ها یا سازه هایی که روی زمین ساخته شده اند) است:"همه دوست دارند استقلال و پرسپولیس کمپ و امکانات داشته باشند اما اینکه دو دهه با رفتارهای پوپولیستی به مردم آدرس های غلط بدهند کار درستی نیست. براساس مصوبه سال 69 زمین متعلق به سازمان زمین شهری است و در اجاره استقلال قرار دارد حالا این خودش بحثش جدا است که آنزمان استقلال خصوصی بوده یا دولتی. اما این زمین اجاره ای است و متعلق به سازمان تربیت بدنی یا استقلال نیست." 

 

 

مدیرعامل استقلال در پاسخ به تیتر روزنامه استقلال جوان که در پاسخ به حرف های واعظ آشتیانی نوشته است این زمین 3 هزارمیلیاردتومان برای استقلال ارزشگذاری شده است گفت:" این اعداد همان کارهای پوپولیستی است. نمونه بارزش همین پرونده اخیر آقایان  که در شمال کشور درست شده است. ببینید بعضی ها استقلال را برای رانتش می خواهند. آن زمینی که در شمال خریدند گفتند مال استقلال است اما بعد مشخص شد به نام استقلا جوان خریده شده است. مدعی شدند که این را بعدا خواسته اند به نام استقلال بزنند اما هیات مدیره مخالفت کرده است. اصلا یکی از بحث های قاضی این پرونده این است که شما با کدام مجوز هیات مدیره زمین را خریدید که حالا هیات مدیره آن را رد کرده است. زمین به نام استقلال جوان می شود و بروید ببینید صاحب روزنامه استقلال جوان کیست؟ من نمی خواهم اسم بیاورم اگر در گوگل سرچ ساده ای بکنید خواهید فهمید که صاحب روزنامه استقلال جوان کیست؟"

 

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال

 

واعظ در ادامه گفت:"اگر این زمین به نام استقلال شود مصوبه مجلس باطل می شود. این ها اما  افراد خاص خودشان را دارند و توسط آن ها فضاسازی می کنند. این ها رفتارهای پوپولیستی مدیریتی این است که در آن صداقت گم شده است. برخی تئوری شان این است تا دروغ هست چرا راست بگوییم؟ چون فکر می کنند بقا و ماندگاری شان در این فضا است."

 

 

او با اشاره به برخی مسایل دیگر از جمله فضایی که علیه ورزش وزیر در این سال ها وجود داشته گفت:"برای اولین باردر ورزشگاه های ما  به ورزیر توهین می کنندو مطمئن باشید این سازماندهی شده است او که در مدت حضورش در مدیریت استقلال روزهای پرچالشی را با لیدرها داشت افزود:" فارغ از لیدرها این ها افرادی را در گوشه و کنار دارند که از آن ها در مواقع مقتضی  استفاده می کنند. اتفاقا این روشنگری من دو دهه حرف های پوپولیستی را زیر سوال برد. الان هم سازمان تربیت بدنی و وزارت ورزش راجع به صحبت من موضع گیری کنند و بگویند آیا این زمین مشمول مصوبه مجلس هست ؟آیا باید به شخص حقیقی و حقوقی خصوصی واگذار می شده یا نه؟"

 

 

مدیرعامل سابق استقلال همچنین گفت:" این موضوع هیچ ربطی به خصوصی سازی ندارد. فکر می کنم رئیس سازمان خصوصی سازی فکر کرده این جزو ثروت استقلال است. بازهم می گویم اگر می توانند این کار را بکنند که چه بهتر. من امیدوارم هرجایی از گذشته هم متعلق به استقلال هست و مصادره شده را برگردانند همه خوشحال می شوند حرف من این است که از دروغ و پوپولیستی رفتار کردن پرهیزکنیم."

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی