آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره مثبت بودن تست دو تن از اعضای تدارکات تیم/ چهار تست مشکوک کرونا در باشگاه تراکتور

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد دو عضو تدارکات این تیم که به کرونا مبتلا هستند، در قرنطینه خانگی به سر می‌برند و هیچ ارتباطی با…


ذوالفقارنسب: تلاش خواهم کرد فوتبال هفت نفره دوباره پارالمپیکی شود اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,بیژن ذوالفقار نسب
سرپرست انجمن فوتبال هفت نفره گفت: تمام توانمندی خود را بکار خواهم بست تا فوتبال هفت نفره دوباره پارالمپیکی شود.

بیژن ذوالفقار نسب در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این که شناخت کافی نسبت به فوتبال هفت نفره دارم، اظهار کرد: در پارالمپیک لندن و ریو مسوول فنی تیم فوتبال هفت نفره بودم و تقریبا مدت 10 سال با این تیم همکاری داشتم، بنابراین نسبت به این تیم بیگانه نیستم و تجربه کافی نسبت به عملکرد بازیکنان دارم.

 

وی گفت: زمانی که اسبقیان با من درباره همکاری با تیم فوتبال هفت نفره صحبت کرد بدون هیچ قید و شرطی پذیرفتم و تا جایی که بتوانم از تجربیات خود برای رشد و پیشرفت این تیم استفاده خواهم کرد تا در رقابتهای بین‌المللی به نتایج خوبی دست پیدا کنند.

 

سرپرست انجمن فوتبال هفت نفره پیرامون این پرسش که برای حضور دوباره این تیم در بازیهای پارالمپیک چه برنامه‌ای خواهید داشت، خاطرنشان کرد: سعی بر این است که با همکاری فدراسیون جانبازان و معلولان و کمیته ملی پارالمپیک رایزنیهای لازم را در این زمینه انجام دهیم تا شرایط حضور فوتبال هفت نفره را در پارالمپیک فراهم کنیم. به هر صورت تمام توانمندی خود را بکار خواهم بست تا این تیم دوباره پارالمپیکی شود.

 

ذوالفقار نسبت همچنین در خصوص تغییرات در کادر فنی گفت: با توجه به شناخت کافی که نسبت به این تیم دارم سعی خواهم کرد با همکاری فدراسیون در این خصوص تصمیم نهایی گرفته شود تا بعد از این که شرایط از نظر ویروس کرونا به حالت عادی برگشت زودتر اردوهای خود را برپا کنیم.

 

وی در پایان اظهار کرد: یکی از ماموریت‌های اصلی من در فوتبال هفت نفره این است که با شناسایی بازیکنان مستعد در استانها، شهرستانها و تشکیل تیم ملی قوی دوباره این تیم را در جهان مطرح و برای حضور دوباره آن در پارالمپیک تلاش کنم. بدون شک در آینده خبرهای خوبی را از این تیم خواهید شنید.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------