X

یک جریان قوی علیه استقلال وجود دارد/ اختلاف نظر خیلی هم خوب است اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
پیشکسوت آبی پوشان گفت: کاملا محسوس است در باشگاه استقلال ساختار جدید در حال شکل گیری است و امیدوارم بگذارند سعادتمند کارش را بکند. 

رضا رجبی در گفتگو با مهر اظهار داشت: دلیلش را نمی دانم اما مشخص است یک جریان با شدت و قدرت کار می کند تا استقلال موفق نشود. این جریان بسیار قوی است و برنامه ریزی دقیقی دارد. هر زمان این تیم توان بلند شدن داشته باشد زیر پای آن را خالی می کنند و اتفاقاتی را رقم می زنند تا ساز و کار موفقیت بر هم بخورد.

 

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: استقلال بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون هوادار دارد و اجحاف در حق این تیم ظلم به این جمعیت کثیر است و آنهایی که برای منافع و امیال شخصی شان برای این تیم حاشیه ایجاد می‌کنند خودشان را مدیون این همه هوادار می‌کنند.

 

کاپیتان پیشین آبی پوشان بیان داشت: باوجود همه حواشی که پیرامون استقلال در روزهای اخیر وجود داشت خوشبختانه دو مشکل این تیم که زمین تمرین و مطالبات بازیکنان بود حل شده است. ضمن اینکه شواهد نشان می‌دهد ساختار این باشگاه هم در حال شکل گرفتن است.

 

رجبی در خصوص صحبت های اسماعیل خلیل زاده در خصوص اختلاف سلیقه در هیات مدیره گفت: اتفاقاً خلیل زاده اشاره درستی کرد و اختلاف نظر در هیات مدیره می‌تواند در پاره‌ای مواقع موثر باشد. اما امیدوارم این اختلاف نظ منجر به ایجاد شکاف بین اعضای هیات مدیره نشود. این اختلاف نظرها نباید مانع از ایجاد هماهنگی شود.

 

وی در خصوص فاصله‌ای که گفته می‌شود بین مدیرعامل و سرمربی تیم قرار دارد بیان داشت: این صحبتها ناشی از عدم حضور مجیدی در باشگاه بعد از انتصاب سعادتمند است. من نمی‌دانم واقعاً بین این دو اختلافی وجود دارد یا خیر و امیدوارم اینطور نباشد. از مجیدی انتظار داشتم برای جلوگیری از چنین شایعاتی به باشگاه می‌رفت. حداقل او زمانی که می‌بیند عدم حضورش در باشگاه ایجاد حاشیه می‌کند جا داشت با حضور در باشگاه از این حاشیه جلوگیری می‌کرد.

 

پیشکسوت آبی پوشان گفت: باید پذیرفت فرد اول اجرایی در هر باشگاه مدیر باشگاه است و سرمربی و همه اعضای دیگر باشگاه باید از رییس تمکین کنند. من مجیدی را سالهاست می‌شناسم و می‌دانم او هرگز قصدی جز خدمت به استقلال ندارد و امیدوارم در راه بزرگی که قدم برداشته موفق باشد.

 

رجبی در خصوص اظهارات عضو هیات مدیره استقلال در خصوص میلیچ و دیاباته گفت: بعید می‌دانم باشگاه برنامه‌ای برای جدایی میلیچ داشته باشد. میلیچ و دیاباته جزو بهترین خارجی هایی هستند که در لیگ برتر توپ می زنند و در شرایطی که آبی پوشن قرار است در لیگ قهرمانان آسیا هم به میدان بروند حضور چنین بازیکنان باتجربه‌ای بسیار مهم است. امیدوارم مطالبات این دو بازیکن هم به زودی پرداخت شود و آنها بدون مشکل باز گردند.

 

کارشناس فوتبال در خصوص ادامه مسابقات لیگ برتر گفت: ما تصمیم گیرنده نیستیم اما نظر شخصی من این است که ادامه مسابقات به سود فوتبال نیست.

 

وی افزود: البته برگزار نشدن مسابقات هم لطمات مالی جبران ناپذیری به پیکره فوتبال می زند. اما در صورت پیگیری مسابقات ممکن است ضرر های مالی بسیار بزرگتر و همراه با خسارت های مالی و انسانی باشد. امیدوارم تصمیمی در این خصوص گرفته نشود که بعدها پشیمانی به بار آورد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------