اقدام تازه برانکو برای دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس/ عکس اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,برانکو
وکیل برانکو ایوانکوویچ خواهان رسیدگی فیفا به عدم دریافت مطالبات موکل خود از سوی باشگاه پرسپولیس شد.

 به گزارش مهر، کمیته انضباطی فیفا در نتیجه رسیدگی به شکایت برانکو ایوانکوویچ از باشگاه پرسپولیس مبنی بر عدم دریافت مطالبات خود رای به محکومیت این باشگاه داد تا سرخ ها ملزم به پرداخت یک میلیون و پنجاه هزار یورو به همراه پنج درصد از سود این پول شوند.

 

فیفا به پرسپولیس اعلام کرده بود در صورت پذیرش حکم تا دوازدهم اردیبهشت ماه موظف به پرداخت این بدهی است در غیر اینصورت با محرومیت های دیگر روبرو می شود.

 

باشگاه پرسپولیس هم تصمیم به دریافت گردش کامل این رای گرفت تا بتواند ضمن بررسی این پرونده، لایحه دفاعی جدیدی را برای ارائه به دادگاه بین المللی ورزش ارسال کند. درخواستی که با موافقت فیفا نیز روبرو شد تا آنها گراند رای را در اختیار پرسپولیس قرار دهند.

 

با این حال وکیل برانکو ایوانکوویچ پس از اتمام تاریخ اولیه باشگاه پرسپولیس در قبال پرداخت طلب موکل خود پیگیر پرونده شد تا با ارسال نامه ای جدید به فیفا خواهان رسیدگی دوباره به این موضوع شود.

 

این در حالی است که طبق مجوز فیفا، باشگاه پرسپولیس فرصت بررسی دوباره حکم و اعتراض به آن را برای ارائه در دادگاه CAS دارد و نامه نگاری وکیل برانکو تاثیری در این موضوع نخواهد داشت.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------