X

رییس ایفمارک: با راستی‌آزمایی مخالف هستم اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,رییس ایفمارک
رییس ایفمارک گفت: با راستی‌آزمایی مخالفم زیرا از ناظران خواستیم که اجرای پروتکل‌ها را به ما گزارش کنند تا به بازیکنان و مسوولان اطمینان کامل داده شود که پروتکل‌ها رعایت می‌شوند. 

«زهره هراتیان» روز دوشنبه در گفت و گویی در خصوص حضور ناظران ایفمارک در راستی‌آزمایی آزمایش تیم‌های فوتبال، بیان داشت: با راستی‌آزمایی مخالف هستم. از ناظران خواستیم که اجرای پروتکل‌ها را به ما گزارش کنند تا به بازیکنان و مسوولان اطمینان کامل داده شود که پروتکل‌ها رعایت می‌شوند. 

 

وی درباره همکاری ایفمارک با فدراسیون پزشکی ورزشی و ستاد مبارزه با کرونا تصریح کرد: با بیماری جدیدی مواجه هستیم. ما باید با فدراسیون پزشکی ورزشی تعامل داشته باشیم و به آن‌ها کمک ‌کنیم. باید لیگ‌های مختلف را بررسی کنیم و با باز شدن مدارس با هم بیشتر همکاری کنیم.

 

هراتیان درباره وضعیت «عارف غلامی» و حضور او در دیدار با تراکتور، گفت: ناظران در حاشیه این مسابقه حضور داشتند و با کادرپزشکی استقلال در تماس هستند. آنها مسائل را بررسی می‌کنند تا بازیکن به وضعیت عادی برگردد. البته من درباره این بازیکن اطلاعی ندارم و همکارانم در فدراسیون پزشکی ورزشی در ارتباط هستند.

 

رییس ایفمارک درباره اینکه گفته شد فوتبالی‌ها آزمایشگاه‌ها را به خاطر شرایط خودشان زیر سوال می‌برند، اظهار داشت: کار من پزشکی است و به خودم اجازه نمی‌دهم درباره مساله‌ای که بر آن احاطه ندارم، حرف بزنم. در مسائل مربوط به کرونا نباید به جزئیات بپردازیم زیرا باعث نگرانی عامه مردم می‌شود و آثار روانی خوبی ندارد. 

 

هراتیان تصریح کرد: تمام آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت، مورد تایید ما است و ناظر ایفمارک فقط برای این به مسابقات می‌روند تا ببینند پروتکل‌ها رعایت می‌شود یا خیر.

 

وی افزود: باید پروتکل‌های جدیدی در فوتبال تعریف شود. وزارت بهداشت درباره تغییر شیوه غربالگری اطلاعیه می‌دهد و باید بُعد آموزش و خوداظهاری را برای هر فرد پُررنگ‌تر کنیم. علائم کرونا دچار تغییر شده و باید چهره به چهره، این علائم را توضیح دهیم. باید هر هفته یا هر دو هفته، فرم آموزش‌ها را تغییر دهیم.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی