آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,مجید نامجومطلق

نامجومطلق: با غیرت ایرانی بازی کردیم/ برخی بازیکنانم با مصدومیت بازی کردند

مجید نامجومطلق، سرمربی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد، برخی از شاگردانش با وجود مصدومیت مقابل الاهلی عربستان به میدان…


ونگر: نیازهای فوتبال ایران را تحلیل و آنالیز می‌کنیم/ مربیان برای موفقیت به سه رکن نیاز دارند اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
آرسن ونگر، رئیس توسعه جهانی فوتبال در وبینار مربیان فوتبال ایران تاکید کرد که در حال تحلیل و آنالیز نیازهای فوتبال ایران هستند.  

به گزارش تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرسن ونگر، رئیس توسعه جهانی فوتبال در وبینار دانش افزایی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: ایران کشور بزرگی با استعدادهاى زیاد است و همانطور که آقای دبیرکل اشاره کردند، مربیان زیاد خوبى در ایران دارید که نیاز دارند در مسیر آموزش و پیشرفت دائمی قرار داشته باشند. در فیفا ما مسئول این هستیم که پتانسیل‌های این کشورها را بالا ببریم و هدف ما در یاری رساندن در این باره به فدراسیون‌هاست.

 

وی ادامه داد: ما در حال تدارک دوره‌هاى مربیگری براى برخى از کشورها از جمله ایران هستیم. طبعاً نیازهاى شما را تحلیل و آنالیز مى‌کنیم و با برنامه‌ریزى به شما ارائه خواهیم داد.

 

ونگر در پاسخ به پرسشی درباره فلسفه‌های مربیگری در رابطه با بازیکن گفت: قطعاً مربى باید بازیکن را تحت تاثیر قرار بدهد و براى پیشرفت او تلاش کند. طبعاً شناخت فرهنگ بازیکن از اهمیت بالایى برخوردار است. به صورت کلی ما می‌گوییم مربى انسانى است که با تخصص در فوتبال کار مى‌کند و براى موفقیت به سه رکن اساسى نیاز دارد. رکن اول ارتقاى همیشگی دانش، رکن دوم بالا بردن مهارت‌هاى انتقالى و رکن سوم راهبردها و روش‌هایى که منجر به موفقیت تیم مى پ‌شود.

 

وی تاکید کرد: همیشه می‌گویم مربی ابتدا باید ظرفیت گوش دادن را در خودش بالا ببرد و شنونده خوبى باشد تا در ادامه بتوانیم تعامل خوبى ایجاد کنیم. واقعیت این است وقتی من کار خودم را از سال 1993 به صورت حرفه‌اى در فرانسه آغاز کردم، برخى اصول را براى خودم تعریف کردم. اول کیفیت تمرینات تیم بود و در ادامه استفاده از افراد متخصص در کنار خودم و البته حفظ نظم و انضباط. اینها موضوعاتی است که در تیم اهمیت بالایی دارد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------