X

آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,سعید مهری

خداحافظی سعید مهری از هواداران تراکتور؛ مقصد احتمالی استقلال

هافبک تیم فوتبال تراکتور با انتشار پیامی خبر از جدایی از این تیم داد. به گزارش ایلنا، سعید مهری، هافبک تیم فوتبال تراکتور با…

پیروانی: تیمی واکسن جوانمردی بزند که بازیکن کرونایی به اردو آورد/مظلومی:دنبال جنجال نیستیم اما حق استقلال را می خواهیم اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,افشین پیروانی
افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس صحبت‌های تندی را علیه آنهایی مطرح کرد که به اعتقاد او علیه این تیم جبهه گرفته‌اند. 

به گزارش تسنیم، افشین پیروانی که روی خط تلفنی برنامه فوتبال برتر آمده بود درباره شرایط پرسپولیس و هجمه انتقادی این روزها علیه سرخپوشان گفت: ابتدا از بازی نساجی شروع می‌کنم که این بازی در شرایطی برگزار شد که برخی استانداردهای لازم وجود نداشت و فکر می‌کنم این تنها چمن مصنوعی دنیاست که آب را در خودش نگه می‌دارد! ما به خاطر همین شرایط و با توجه به اینکه فینال آسیا را داشتیم، خواهش کردیم که بازی با نساجی در تهران برگزار شود یا این بازی لغو شود، اما خُب دوستان قبول نکردند به تهران بیایند. فینال آسیا هم به نوعی یک بازی ملی بود. چطور برای بازی تیم ملی و برگزاری اردو 14 روز بازی‌ها تعطیل می‌شود.

 

وی افزود: خواهش من از AFC این است که این استادیوم را برای جام ملت‌ها قبول نکند. من نمی‌دانم با این امکانات چه اعتمادبه‌نفس بالایی داشتیم که درخواست میزبانی جام ملت‌ها را داده‌ایم. درباره بازی با ذوب‌آهن هم باید بگویم که آنها با 13، 14 بازیکن کرونایی مقابل شهر خودرو بازی کردند و به گفته خودشان برای دیدار مقابل ما چهار پنج بازیکن کرونایی داشتند، اما سعی داشتند بازی لغو شود‌ و آخر هم نفهمیدیم بازی چگونه لغو شد!‌ کاپیتان، مربی و مدیرشان صحبت از لغو بازی می‌کردند و بعد از لغو بازی گفتند که ما هزینه کرده‌ایم در حالی که مدیر رسانه‌ای ذوب‌آهن نیز گفته با تلاش این باشگاه بازی لغو شد که همه این صحبت‌ها مکتوب است. 

 

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به طعنه ذوبی‌ها که گفته‌اند باید واکسن جوانمردی زد، گفت: اتفاقاً واکسن جوانمردی را خودشان باید بزنند که بازیکن کرونایی را به تمرین آوردند که این مسئله هم برای سایر تیم‌ها و هم برای خودشان خطرناک است. با رحمان رضایی هم در این باره صحبت کردم و این صحبت‌ها را به او گفتم. برخی می‌خواهند با صحبت‌های این چنینی و حتی صحبت علیه برنامه شما (فوتبال برتر) حقیقت را کمرنگ کنند که خواهش می‌کنم با قدرت ادامه دهید و عقب‌نشینی نکنید.

 

پیروانی با بیان اینکه از ایفمارک به دلیل کوتاهی مقابل تخلف ذوب‌آهن گلایه دارد، گفت: هیچ توضیحی به ما داده نشد که چرا بازی با ذوب‌آهن را لغو کردند. به ما ایراد می‌گیرند که چرا بازی با ذوب‌آهن یک روز به تعویق افتاده است، اما بیایند یک روز در میان برای ما بازی بگذارند.‌ لطفی به ما نشد و ما را بدون بازی به فینال آسیا فرستادند و ما هم برای تفریح نرفته بودیم، رفتیم تا از حیثیت فوتبال ایران دفاع کنیم که یک جنگ نابرابر میان تیمی ثروتمند و تیمی غیرتمند بود.

 

وی با اشاره به صحبت برخی که به پرسپولیس لقب تیم خاص داده‌اند، اظهار داشت: من دنبال فالوور و لایک نیستم، چون مدیر تیم فوتبال پرسپولیسم و بهترین پست جهان را دارم و احتیاجی هم به فالوور ندارم، اما تشکر می‌کنم از آنهایی که به ما لقب تیم خاص می‌دهند. بله ما با چهار قهرمانی پیاپی و پوکر، دو بار فینال آسیا در سه سال اخیر تیمی خاص هستیم و این خاص بودن، برای نتایجی است که کسب کرده‌ایم.

 

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه استقلالی‌ها معتقدند باید پیش از دربی بازی‌ها برابر شود، گفت: سؤالی که من دارم این است که آیا لیگ برتر انگلیس بازی عقب افتاده ندارد؟ آیا لالیگا به هفته شانزدهم نرسیده در شرایطی که اتلتیکو مادرید 13 بازی انجام داده است؟ لیگ ایتالیا، ترکیه، فرانسه و همه لیگ‌ها بازی عقب افتاده دارند. آقایان خودشان گفتند که بازی‌ها مساوی شود یا پرسپولیس اول بازی‌های معوقه‌اش را انجام دهد، الان می‌گویند اگر قرار بود اینطور شود، اول دربی برگزار می‌شد. این را بگویم که من به خودم اجازه نمی‌دهم برای سازمان لیگ تعیین و تکلیف کنم.

 

پیروانی خاطرنشان کرد: آنها که گفتند باید بازی‌ها برابر باشد، چگونه است که قبل از انجام بازی هفته هشتم، بازی هفته نهم مقابل گل‌گهر را برگزار می‌کنند؟ دلیل این کارها مشخص است و چون ما به فینال آسیا رفتیم، علیه ما متحد شده‌اند. فصل گذشته هم چون اختلاف امتیاز زیاد بود، علیه ما متحد شدند که لیگ را تعطیل کنند، اما علی رغم این مسائل با قدرت قهرمان شدیم. اکنون معترضند که بازی ذوب‌آهن یک روز عقب افتاده، اما بحث ما درباره این بازی انضباطی است.

 

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه مالک باشگاه تراکتور گفته بود دلیل حضور منصوریان در برنامه فوتبال برتر برای پوشش ناکامی پرسپولیس در آسیا بوده است، گفت: حضور در فینال آسیا را ناکامی می‌دانند؛ اگر این ناکامی باشد، آرزوی خیلی‌ها رسیدن به همین جایگاه است. کدام تیم آسیایی توانسته دو بار در این سه سال به فینال برسد؟ ما چه در سالی که پنجره‌ها بسته بود و چه این دوره به فینال آسیا رسیدیم و برخی علیه ما استوری می‌گذارند، اما ما قهرمان غرب آسیا و نایب قهرمان آسیا هستیم. پرسپولیس افتخار ایران است و آنهایی که می‌خواهند درباره پرسپولیس صحبت کنند، باید به احترام این تیم و هواداران میلیونی‌اش از جای خود بلند شوند. این دسته از افراد این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند، چون فوتبالی نیستند و فوتبال بازی نکرده‌اند.

 

پیروانی اضافه کرد: آمده‌اند و می‌گویند در فینال با VAR حق به حقدار رسید، اما هنوز VAR را از نزدیک ندیده‌اند. جا دارد از هواداران پرسپولیس هم عذرخواهی کنم، چون آنها به قهرمانی عادت کرده‌اند و الان از نایب قهرمانی ناراحت شده‌اند و باید از مدیریت باشگاه، کادر اجرایی و پزشکی تیم هم تشکر کنم که در این شرایط بیماری، تیم با سلامتی راهی قطر شد و در نهایت نایب قهرمان آسیا شدیم.

 

مظلومی:دنبال جنجال نیستیم اما حق استقلال را می خواهیم/فکری از تصمیم سازمان لیگ ناراحت بود

 

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: محمود فکری روز گذشته از تصمیم سازمان لیگ برای برنامه دربی ناراحت بود.

 

مظلومی:دنبال جنجال نیستیم اما حق استقلال را می خواهیم/فکری از تصمیم سازمان لیگ ناراحت بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پرویز مظلومی در خصوص برنامه ریزی سازمان لیگ اظهار داشت: ما خواهان این نبودیم که 12 روز از بازی ها دور شویم.شما  ظاهرا استقلال را فراموش کنید که باید 3 بازی بیرون از خانه انجام بدهد. ما چند وقت پیش از سازمان لیگ خواهش کردیم چون دربی حساسیت خودش را دارد، تا پرسپولیس بازی هایش را انجام ندهد این مسابقه(دربی) برگزار نشود.

 

وی افزود: خود آقای مهدی به ما قول داد تا بازی های عقب افتاده پرسپولیس برگزار نشده دربی انجام نشود ولی الان می بینید که ما هفته هشتم به جای پرسپولیس باید به مصاف گل گهر برویم.  الان همه تیم ها به این تصمیم اعتراض دارند. ای کاش به قول خود آقای مهدی مسابقات را تعطیل می کردند و بعد مسابقات به صورت یکسان و منظم برگزار می شد.

 

سرپرست تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: نمی شود کتمان کرد که استقلال و پرسپولیس همیشه روی هوادارانشان حساس هستند. ما گفتیم عدالت رعایت شود. خود محمود فکری هم گفت، اگر قرار بود پرسپولیس 2 بازی عقب تر از ما بازی کند همان زمان که این تیم از آسیا بر می گشت با آنها بازی می کردیم.سهیل مهدی قبلا مصاحبه کرد و گفت که دربی با بازی های برابر برگزار می شود. من روز گذشته با مهدی صحبت کردم و مطمئنم او نگاه رنگی ندارد ولی نمی دانم چه اتفاقی رخ داده است. خود آقای فکری هم خیلی بابت این مساله ناراحت بود.

 

مظلومی در گفت و گو با برنامه فوتبال برتر یادآور شد: ما دنبال عدالت هستیم، من از مسئولان تیمها خواهش می کنم در مورد تیم خودشان حرف بزنند چون در این روزها در مورد استقلال خیلی صحبت می شود. ما دنبال حاشیه و جنجال نیستیم ولی حقمان را می خواهیم. این وسط حق استقلال برای دربی خورده شده است. هواداران ما روی این مساله حساس هستند و ای کاش این مساله با عدالت بیشتری صورت می گرفت.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا معتقد است زمان دربی به سود پرسپولیس شده است گفت: من نمی گویم به نفع کدام تیم شد چون درباره تیم خودم صحبت می کنم اما تیمی که بازی اش عقب می افتد نتایج و شرایط جدول را می داند و این باعث می شود به بقیه تیم ها ظلم شود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------