X

آخرین اخبار ورزشی


فیفا,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

ردپای کودتای فوتبالی اروپا در آسیا/ سعودی‌ها پیشگام تجزیه AFC شدند

عربستان در بهم ریختن فوتبال اروپا به دنبال تجزیه کنفدراسیون فوتبال آسیا است. به گزارش فارس، فوتبال اروپا از روز گذشته با…

حال علی انصاریان همچنان وخیم، ناپایدار و نگران کننده است/ تست کرونای همکاران میناوند و انصاریان منفی بود اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,تیم‌های فوتبال
رئیس بخش ای سی یو بیمارستان مسیح دانشوری آخرین وضعیت علی انصاریان را تشریح کرد.

هاشمیان، پزشک معالج انصاریان پیشکسوت فوتبال گفت :وضعیت جسمانی علی انصاریان از دو شب قبل وخیم تر شده است.  

 

وضعیت جسمانی انصاریان و پیشرفت بیماری این پیشکسوت فوتبال کشورمان همچنان وخیم، ناپایدار و نگران کننده است.  

 

همانند روز‌های قبل در حال دارو درمانی و استفاده از درمان‌های کلاسیک ریوی برای درمان این پیشکسوت فوتبال هستیم.

 

انصاریان دچار زجر تنفسی شده و در حال‌ای آر دی اس هستیم.  

 

در حال استفاده از تهویه غیر تهاجمی برای بهبود وضعیت علی انصاریان هستیم وامیدواریم.  

 

۱۰۰ درصد ریه‌های انصاریان درگیر ویروس شده است.  

 

سطح اکسیژن خون انصاریان مدام در حال تغییر است و در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان فرهیختگان بستری است.

 

تست کرونای همکاران میناوند و انصاریان منفی بود

روز‌های بعد از درگذشت مهرداد میناوند، بار‌ها تصاویری از آخرین برنامه مشترک او با علی انصاریان در فضای مجازی منتشر شده است.

 

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,تیم‌های فوتبال

روزهای بعد از درگذشت مهرداد میناوند، بارها تصاویری از آخرین برنامه مشترک او با علی انصاریان در فضای مجازی منتشر شده است. تصاویری مربوط به ویژه‌برنامه دربی در اپلیکیشن پرسپولیس، برنامه‌ای که همان زمان گفته می‌شد که مهرداد میناوند و علی انصاریان در این برنامه به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. اتفاقاً ویدئویی که نشان از حال نامساعد مهرداد میناوند داشت هم این روزها به شدت مورد توجه قرار گرفته بود. ابتلای میناوند و انصاریان به نوع وخیم بیماری کرونا اما این سؤال را به همراه دارد که وضعیت سایر عوامل این برنامه و افرادی که در تهیه ویژه‌برنامه دربی دخیل بوده‌اند، چگونه است؟

 

به هرحال این واقعیت وجود دارد که اگر شخص دیگری در این برنامه به ویروس کرونا مبتلا شده باشد، به اندازه انصاریان و میناوند مورد پوشش خبری قرار نمی‌گیرد. همانطور که خبر بستری شدن همسر میناوند در بیمارستان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا به اندازه خود او بازتاب نداشت.

 

پیگیری‌های خبرنگار ایران ورزشی اما با این ادعا از سوی اعضای اپلیکیشن پرسپولیس همراه شده است که شخص دیگری از عوامل ویژه‌برنامه دربی اپلیکیشن پرسپولیس به ویروس کرونا مبتلا نشده است.

 

آنها مدعی‌اند بعد از بستری شدن میناوند و انصاریان، از تمام عوامل برنامه و حاضران در برنامه روز دربی، تست پی‌سی‌آر گرفته شده و پاسخ تست‌ها منفی بوده است! هرچند اینکه هیچ‌کس دیگری در آن برنامه مبتلا به ویروس نشده، عجیب است.

 

همه اینها اما از هشدارهایی که از مدتی پیش بابت رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی در برنامه‌های تلویزیونی و اینترنتی داده می‌شد، کم نمی‌کند. واقعیت این است که در هیچ‌یک از برنامه‌های تلویزیونی صدا و سیما و شبکه‌های اینترنتی یا اپلیکیشن‌های مختلف، پروتکل‌های بهداشتی آنطور که باید و شاید رعایت نمی‌شود و بطور مرتب از عوامل برنامه تست کرونا گرفته نمی‌شود. نتیجه این می‌شود و اینطور می‌شود که تهیه ویژه‌برنامه برای دربی پایتخت دو تن از چهره‌های نازنین فوتبال را با بیماری کرونا درگیر کرد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی