آخرین اخبار ورزشی


کاروان تیم استقلال در عربستان،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

بیانیه تند استقلال در خصوص سفر به عربستان/ فرزند فلان نماینده و رفیق فلان مسئول در کاروان ما نیست!

باشگاه استقلال در خصوص شایعات مربوط به تعداد اعضای کاروان استقلال واکنش نشان داد. به گزارش خبرورزشی، درحالی که چشم میلیون‌ها…

تبریک روسای فیفا و AFC به عزیزی خادم فیفا و AFC ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
«جیانی اینفانتینو» و «شیخ سلمان» در پیام‌هایی جداگانه، انتخاب «شهاب‌الدین عزیزی خادم» را به عنوان رییس فدراسیون فوتبال تبریک گفتند.

 به گزارش ایرنا، جیانی اینفانتینو، رییس فیفا و شیخ سلمان، رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا در پیام‌هایی جداگانه انتخاب شهاب‌الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال را تبریک گفتند.

 

در متن پیام جیانی اینفانتینو آمده است: خوشحالم که تبریکات و بهترین آرزوی های خود را به مناسبت انتخاب شما بعنوان ریاست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مجمع انتخاباتی یکشنبه (۲۸ فوریه ۲۰۲۱) تقدیم حضور کنم.  دانش، رهبری، اشتیاق و تجربه شما بی‌شک تاثیر بسیاری بر روی توسعه این بازی زیبا در ایران خواهد داشت. همچنین موجب خرسندی خواهد بود اگر تبریکات اینجانب را به نایب رئیس و اعضای کمیته اجرایی که با جنابعالی انتخاب شدند اعلام نمایید.

 

در ادامه پیام آمده است: با اذعان به ظرفیت فوتبال در کشور شما، می‌توانید بر روی حمایت شخصی اینجانب و کمک فیفا برای دستیابی به اهداف حساب نمایید. در صورت تمایل به هرگونه مذاکره در خصوص این ورزش، توسعه و ترویج ارزش‌های آن، درب‌های فیفا همیشه به روی شما باز خواهد بود. برای شما و تیم جنابعالی آرزوی موفقیت در تمام چالش‌های پیش رو را دارم تا بتوانید میراث ماندگاری برای آینده فوتبال ایران ساخته و بجای بگذارید. مشتاق دیدار شما هستم. بهترین آرزوهای سلامتی برای شما، خانواده، دوستان و عزیزان شما دارم.

 

 فیفا و AFC ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

همچنین شیخ سلمان رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا در پیام خود نوشت: باعث افتخار است تا تبریکات صمیمانه خود و بهترین آرزوها را به مناسبت انتخاب شما بعنوان ریاست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران از سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۵ در طی مجمع عمومی انتخاباتی برگزار شده در تهران مورخ ۲۸ فوریه ۲۰۲۱ تقدیم حضور نمایم. هیچ تردیدی ندارم که شما برای توسعه و ارتقای فوتبال نه تنها در ایران بلکه در تمام آسیا تلاش خواهید کرد.  از تعهد و حمایت کنفدراسیون فوتبال آسیا نسبت به تلاش‌های خود اطمینان خاطر داشته باشید. مشتاق دیدار شما از نزدیک هستم تا مراتب ارادت را به شخصه تقدیم نمایم. امیدوارم امسال همگی از تاثیرات جهانی همه‌گیری ویروس کرونا التیام یابیم و بتوانیم فعالیت‌های عادی خود را از سر بگیریم.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ  ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

  

  ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

  
  وب گردی