X

گاف برانکو در تیم ملی عمان جنجالی شدبرانکو ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
سرمربی سابق پرسپولیس در تیم ملی عمان گاف بزرگی داد. 

به گزارش فارس، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس روز گذشته لیست تیم ملی عمان برای اردوی آماده سازی دبی را اعلام کرد تا برای ادامه مسابقات انتخابی جام جهانی آماده شود.

 

نکته جالب در این لیست از سوی برانکو خط خورد احمد مبارک کانو کاپیتان تیم ملی بود. سرمربی سابق پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگاران عمانی از دلیل خط خوردن کانو، گاف بزرگی داد و گفت: کانو الان باشگاهی ندارد و در پنج ماه گذشته تمرینی نداشته است و چرا باید او را به تیم ملی دعوت کنم.

 

اطلاعات برانکو درباره کاپیتان تیم ملی عمان اشتباه بود چون او در دو فصل گذشته برای تیم المرخیه قطر بازی کرده و بدون باشگاه نبوده و به طور منظم به همراه قطری تمرین می کند. این گاف سرمربی سابق پرسپولیس در رسانه های عمان و در میان خبرنگاران واکنش های زیادی را به همراه داشت.

 

واکنش کاپیتان تیم ملی فوتبال عمان به گاف بزرگ «برانکو»

اقدام و توضیح برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال عمان در عدم دعوت از کاپیتان این تیم موجی از خشم و عصبانیت را از وی بر انگیخت و واکنش بازیکن را در پی داشت.

 

برانکو ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال عمان در حالی لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی این تیم را اعلام کرد که نام «احمد کانو» کاپیتان تیم عمان در این لیست قرار نداشت. برانکو در پاسخ به سئوال خبرنگاران درباره عدم دعوت از کانو عنوان کرده بود که این بازیکن چهار، پنج ماه بدون تیم بوده است در حالی که کاپیتان عمان در تیم المرخیه قطر عضویت داشته و بازی می کرده است.

 

طبق اعلام سایت «صدی» عمان، این موضوع موجی از خشم و واکنش را در شبکه‌های اجتماعی علیه برانکو در پی داشته است.

 

همچنین احمد کانو با انتشار ویدئویی در Snapchat به اقدام برانکو واکنش نشان داد و تاکید کرد اظهارات برانکو خلاف واقع است و وی تا ماه ژوئن با باشگاه المرخیه قطر قرارداد دارد.

 

وی گفت: مربی باید واقعیت‌ها را بررسی کند. مشخص است که مربی اطلاعات کافی درباره احمد کانو ندارد و مدیر تیم ملی باید اطلاعات را بررسی کند. اگر مدیر هم نمی‌داند، این مسئله دیگری است.»

 

این بازیکن در پایان صحبت‌هایش اعلام کرد به تصمیم برانکو مبنی بر عدم دعوتش احترام می‌گذارد و برای همه بازیکنان آرزوی موفقیت می‌کند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی