میلیچ: امیدوارم باشگاه به وعده‌هایش عمل کند | اقدام عجیب مدیران باشگاه استقلال؛ هنوز پیش نویس قراردادی برای گابریله پین به ایتالیا فرستاده نشده است میلیچ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
مدافع کروات استقلال به دیدار مدیرعامل این باشگاه رفت.

 میلیچ درباره این جلسه گفت: با مددی جلسه داشتم ولی فعلا نمی خواهم درباره محتوای جلسه صحبت کنم. قولها و وعده هایی داده شد و باید دید در روزهای آینده این وعده ها عملی می شود یا نه.

 

اقدام عجیب مدیران باشگاه؛ مشاور ایتالیایی سرمربی استقلال به یک دلیل مشخص هنوز به ایران نیامده است

 

باشگاه استقلال هنوز برای گابریله پین، پیش نویس قراردادش را ارسال نکرده است.

 

به گزارش طرفداری، گابریله پین مدتی است برای حضور در ایران با فرهاد مجیدی توافق کرده و در این بین فرهاد مجیدی چندی پیش نسبت به غیبت این مربی ایتالیایی به مدیریت باشگاه انتقاد کرده بود.

 

حالا پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد مدیران باشگاه استقلال هنوز مراحل اولیه عقد قرارداد با این مربی را هم انجام نداده اند و طبیعی است این مربی با این شرایط حاضر نباشد به ایران بیاید.

 

مدیران استقلال هنوز پیش نویس قرارداد پین را برای او ارسال نکرده اند، در حالی که این اولیه ترین اقدامی است که برای عقد قرارداد با یک مربی خارجی انجام می شود.

 

این اتفاق در شرایطی رخ داده که گفته می شود دستمزد گابریله پین رقم پایینی است اما ارسال نشدن پیش نویس قرارداد برای مربی ایتالیایی باعث شده ورود این مربی ایتالیایی به تاخیر بیفتد.

 

گفته می شود قرار است پین دستمزد سال اولش را به صورت نقد از علی نامداری، مشاور هیات مدیره استقلال دریافت کند اما دستمزد او برای فصل بعد که قانون منع حضور خارجی ها برداشته می شود، از سوی باشگاه پرداخت خواهد شد.

 

 میلیچ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
 
مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------