لیگ ملتهای والیبال| ۳ سناریوی متفاوت، پیش روی ایران؛ ترکیب ایران مقابل استرالیا اعلام شد
- مجموعه: اخبار ورزشی و نتایج مسابقات
- تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 خرداد 1400 08:10
به گزارش تسنیم، تیم ملی والیبال ایران در هفته چهارم لیگ ملتهای 2021 با 3 حریف و 3 سناریو مختلف روبروست. شاگردان آلکنو در بازی نخست به مصاف استرالیا خواهد رفت که با 9 شکست متوالی و تنها 2 ست برده، قعرنشین مطلق جدول است.
تیم ملی ایران در بازی دوم با برزیلی روبرو خواهد شد که با 8 پیروزی و تنها 5 ست باخته، صدرنشین جدول و سالهاست که بهترین تیم جهان است.
اسلوونی، سومین حریف ایران و پدیده لیگ ملتهای 2021 است. اسلوونی در هفته سوم، فرانسه و روسیه را شکست داده و با 7 پیروزی در مکان سوم جدول قرار گرفته است.
برنامه بازیهای ایران در ادامه لیگ ملتهای 2021 به شرح زیر است:
سه شنبه 25 خرداد 1400، ساعت 14:30
ایران - استرالیا
چهارشنبه 26 خرداد، ساعت 23:30
ایران - برزیل
پنجشنبه 27 خرداد، ساعت 18:30
ایران - اسلوونی
دوشنبه 31 خرداد ساعت 15:30
ایران - فرانسه
سه شنبه اول تیر، ساعت 17:30
ایران - لهستان
چهارشنبه 2 تیر، ساعت 18:30
ایران - آرژانتین
جدول ردهبندی لیگ ملتها تا پایان هفته سوم به شرح زیر است:
نتایج دیدارهای گذشته تیم ملی ایران در لیگ ملتها به شرح زیر است:
ژاپن 3 - ایران صفر
ایران یک - روسیه 3
هلند صفر - ایران 3
ایران 3 - کانادا یک
ایران 3 - کانادا یک
بلغارستان صفر - ایران 3
ایران 3 - آمریکا صفر
صربستان 3 - ایران 2
ایران 2 - آلمان 3
ترکیب ایران مقابل استرالیا اعلام شد/ امیر غفور همچنان غایب بزرگ تیم ملی
ترکیب ملی پوشان والیبال ایران مقابل استرالیا مشخص شد.
به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال مردان ایران در نخستین روز از هفته چهارم رقابتهای لیگ ملتها از ساعت ۱۴:۳۰ سهشنبه برای برگزاری دهمین بازی خود در این مسابقات به مصاف استرالیا میرود.
با اعلام ولادیمیر آلکنو ایران با ترکیب ۱۴ نفره میلاد عبادیپور، رضا عابدینی، سعید معروف، سیدمحمد موسوی، پوریا فیاضی، محمدرضا حضرتپور، مسعود غلامی، صابر کاظمی، علیاصغر مجرد، میثم صالحی، آرمان صالحی، امیرحسین اسفندیار، بردیا سعادت و جواد کریمی مقابل استرالیا به میدان میرود.
امیر غفور هم به دلیل مصدومیت و با نظر سرمربی روس والیبال ایران در این بازی به استراحت خواهد پرداخت.
برنامه بازیهای سهشنبه:
ساعت ۱۲:۳۰، روسیه – صربستان
ساعت ۱۴:۳۰، ایران – استرالیا
ساعت ۱۵:۳۰، آرژانتین – بلغارستان
ساعت ۱۷:۳۰، ژاپن – آلمان
ساعت ۱۹، ایتالیا – آمریکا
ساعت ۲۰:۳۰، کانادا – لهستان
ساعت ۲۲، برزیل – اسلوونی
ساعت ۲۳:۳۰، هلند – فرانسه