آخرین اخبار ورزشی


پاشازاده ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

پاشازاده: هر سال بر سر استقلال این بلا ها را می‌آورند| خواهش از مجیدی برای حضور در تمرینات!

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: هر سال در ابتدای فصل این بلا را سر استقلال می‌آورند و زمان را از دست می‌دهیم. به گزارش فارس،…

نامداری به سیم آخر زد | حمله شدید جعبه سیاه استقلال به آقای مدیرعامل؛ چرا قاسمی نژاد را هوا کردید؟/ به دکتر بروید آقای مددی! استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
علی نامداری نزدیک‌ترین فرد به اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال تهران از ماجراهای مختلف پیرامون این باشگاه صحبت می‌کند. 

مجمع باشگاه استقلال هفته گذشته برگزار شد و به دنبال پذیرش استعفای مهدی عبدیان و حجت نظری، علی نامداری که به عنوان مشاور هیئت مدیره فعالیت داشت هم از سمت خود کناره‌گیری کرد. به دنبال تصمیم مجمع باشگاه دلفانی و ملکیان به عنوان دو عضو جدید هیئت مدیره انتخاب شدند و همینطور پرویز مظلومی هم به عنوان عضو جدید فعلیت خواهد کرد.

 

هیئت مدیره سابق استقلال که حتی حمیدرضا آصفی هم از عضویت در آن استعفا کرده اتفاقات و حواشی گوناگونی را پشت سر گذاشتن که علی نامداری در گفتگویی یکایک آنها را شفاف سازی می‌کند. نامداری که در پست مشاور  هیئت مدیره بیشتر امور مالی را برعهده داشت و نقش یک حامی مالی را ایفا می‌کرد به صحبت‌های اخیر احمد مددی واکنش نشان داد و در مورد ادعای او مبنی بر اینکه اعضای سابق هیئت مدیره تلاشی برای برطرف کردن مشکلات نداشتند، پاسخ داد. مشروح صحبت‌های نامداری را می‌خوانید:

 

باشگاه جاسوس دارد!

هر زمان که ما جلسه می‌گذاشتیم متاسفانه عوامل نفوذی اخبار محرمانه باشگاه را منتشر می‌کردند و هیئت مدیره تلاش ندارد که بگوید چه فعالیت‌هایی داشتند اما به همین خاطر اعضای هیئت مدیره اکثرا خارج از دفتر باشگاه تشکیل جلسه می‌دادند. خوشبختانه جلساتی که بود همیشه مفید واقع می‌شد و تصمیمات خوبی گرفته می‌شد اما مصوباتی که به مدیرعامل ارجاع می‌شد تا اجرا کند، هیچکدام را اجرا نمی‌کرد.

 

ماجرای استخدام پین

درخصوص گابریله پین گفتم و تعهد دادم که اگر ایشان شکایت کرد و پولش را درخواست کرد از حساب من پرداخت کنید. این نامه اکنون در اختیار آقای مددی است اما هنوز پس از چند هفته هنوز آقای پین به تهران نیامده‌اند. این معلوم می‌شود که گفته هایشان برای حمایت مجیدی خلاف واقع است و اگر قرار به حمایت بود، یک ماه و نیم آمدن گابریله پین بلاتکلیف نمی‌ماند. قرار شد دستمزد سه ماهه او را من پرداخت کنم و برای قرارداد یکساله هم تعهد دادم که هر زمان مشکل پیش آمد من پرداخت کنم پس صحبت‌های موجود تنها بهانه بود. هیچ بهانه‌ای بالاتر از این نبود که یک قرارداد ترکمنچای برای مربی خارجی ارسال می‌کنند و خودشان را بیخود به «کوچه علی‌چپ» نزنند که می‌خواستند کار کنند و ما اجازه ندادیم.

 

دفاع از هیئت مدیره

 این هیئت مدیره هرآنچه که آقای مددی نیاز داشت تصویب می‌کرد و علیرغم اینکه برخی از مصوبات خارج از میل هیئت مدیره بود ولی چون آقای مددی آن کار را انجام داده بود، مثلاً پول از های وب گرفته بود، هیئت مدیره در عمل انجام شده قرار می‌گرفت با این حال به دلیل اینکه امور باشگاه انجام شود زیر بار این موضوع می‌رفت و مصوبات را امضا می‌کرد. این خارج از اخلاق است که وقتی نیستند، پشت سرشان حرف زده شود.

 

ماجرای قاسمی نژاد

آقای مجیدی یک بازیکن خواستند که علیرغم تمام زحمات من و آقای عبدیان کشیدیم، مصوباتی که دوستان هیئت مدیره حتی برای تامین مسکن انجام داده بودیم، آقای مددی و دوست‌شان که در هیئت مدیره نیستند چون نمی‌خواستند، این بنده خدا را هوا کردند و این بچه را هم از رسیدن به آرزویش منع کردند و هم اینکه دست باشگاه را خالی گذاشتند که ما از همراهی این بازیکن در عربستان محروم شویم و خارج از عرف و اخلاق بود اما روی هیئت مدیره فشار وارد می‌کنند که آنها میلی به فعالیت نداشتند.

 

آقای مددی شفاف سازی کنید

موضوع مهمی که آقای مددی و دوستان‌شان در وزارت ورزش و جوانان از آن غافل بودند این بود که از سال گذشته همین هیئت مدیره تمام نقل و انتقالات، خریدها و هم مشکلات مالی به لحاظ مالی و کاری برطرف کردند اما الان این هیئت مدیره متهم است و آقای مددی بیاید و کارها را به نام خودش تمام کند. آقای مددی شما آن زمان کجا بودید؟ ۱۵ میلیارد تومان از این ۳۰ میلیارد تومانی که شما می‌گوید پرداخت کرده‌اید از هزینه شخصی من بوده، در بحث حرفه‌ای سازی تمامی مبالغ مورد نیاز را ما انجام دادیم، در بحث میلیچ آقای عبدیان دو مرتبه ما پول نقد به باشگاه تزریق کردند که شما دلارها را گرفتید و فروختید تا به زخم‌های دیگر بزنید. در بحث هتل و اسکان بچه‌ها هر زمان که مشکل وجود داشت، ما مشکل را حل کردیم. در بحث خرید الکل و ماسک و لوازم بهداشتی آقای سلطانی شاهد است که ما این مشکلات را برطرف کردیم. در بحث زمین تمرین یکی از هواداران استقلال آنجا را درست کرد و الان خوشبختانه یک زمین تمرین مناسب در مجموعه انقلاب داریم. در بحث پرداختی به بازیکنان و مشکلاتی که برای آنها وجود داشت، ما اقدام کردیم. 

 استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

چرا شفاف سازی مالی ندارید؟

سوالم این است از ۱۶۰ میلیارد تومان ورودی در این باشگاه که دقیق مشخص است، ما بازیکنان‌مان و مربیان حداکثر روی هم رفته ۵۰ میلیارد تومان هم پول نگرفتند، حالا با پرداختی به شفر و بودوروف و مسائل دیگر هم اگر ۳۰ میلیارد تومان بگوییم، چرا آقای مددی شما از روشن شدن ورودی و خروجی مالی باشگاه در امتناع می‌کنید؟ مگر نه اینکه مصوبه یک ماه پیش محضر آقای وزیر قرار شد شما مسائل مالی را روشن کنید و به سمع هیئت مدیره برسانید؟ چرا شما به حاشیه رفتید و جلسه را هر بار به تشنج کشاندید که بحث مالی مطرح نشود و بحث‌های اساسی که درباره درآمد باشگاه بود، نامشخص ماند؟ چرا برای امضا کردن رسیدهای پول‌هایی که به شخصه به باشگاه تزریق کردم یک سال است که طفره می‌روید؟ دلیلش چیست؟ مبالغ هنگفتی را گفتید که باید برای رفع مشکلات مالی باشگاه حذف کنید و ما این کار را انجام دادیم، دست آخر این لیستی که برابر من قرار دادید من بود که بعد از این همه کمک به باشگاه بیایم و اینطور جواب بشنوم؟

 

شما هزار تومان هم به این باشگاه کمک نکرده‌اید!

آیا حق آقای عبدیان است که پس از پرداخت مبالغ زیاد، از حمله یک میلیارد تومانی که شب عید دریافت کردید، الان به کم کاری محکوم شوند؟ شما خودتان تا به امروز توانستید هزارتومان از دوستان و آشنایان خود پول به باشگاه تزریق کنید؟ شما که اگر حقوق‌تان دیر پرداخت می‌شد ۱۰ دقیقه هم داخل باشگاه نمی‌ماندید. حال چطور شده که حالا آقای عبدیان، آصفی، نظری و حتی آقای خلیل زاده که این اندازه کمک مالی کرد - پیش پرداخت کادرفنی را آقای خلیل زاده انجام دادند - این همه مبالغی که دوستان کمک کردند الان حق‌شان است که اینطور پاسخ بدهید و بگویید که شما جلسه‌ای برقرار نمی‌کردید یا همکاری نمی‌کردید؟ من سوالم از شما این است که شما برای من مدرکی بیاورید که شما هزار تومان برای باشگاه کمک آورده‌اید. کمک‌های مالی که هواداران داشتند روی هم رفته نزدیک به ۵ میلیارد تومان بوده، این پرداختی هواداران به احترام مجموعه هیئت مدیره بوده وگرنه به خاطر شما اگر بود هزار تومان هم به این باشگاه کمک نمی‌کردند.

 

آقای مددی پاسخ بدهید!

آقای مددی سوال بعدی من این است که شما با ادعای کار کردن و زحمت کشیدن برای باشگاه، کدام ماه بود که خیالمان از بابت مشکلات آسوده باشد؟ آیا غیر از این است که به غیر از عربستان که آنجا بازیکنان به عشق هواداران بازی کردند، شما مشکل کم خود بینی دارید آقای مددی! این مشکل را جای دیگر حل کنید، به دکتر بروید و بگویید که من مشکل کم خودبینی دارم! آیا سزاوار بود که شما به تیم رسانه‌ای باشگاه بگویید که حتی یک خبر هم از حضور نامداری در کانال منتشر نشود؟ شما از دوستان خبرنگاران و سایرین بپرسید که اگر یک عکس هم در عربستان از من بیرون آمده شما بگویید که آقای مددی درست گفته و این کارش درست بوده است. بازیکنان و کادرفنی از این مورد ناراحت شدند، جا دارد از آقا فرهاد و تمامی بازیکنان عزیز تشکر کنم، آنها از من دعوت کردند که با هم عکس بگیریم و به من گفتند که این حق شما نیست. علیرغم میل باطنی‌ام آقا فرهاد و برادر گرامی‌شان عکس گرفتند و بزرگواری آنها قابل ستایش است. مجیدی با شعور بالا به این نتیجه رسید در حالیکه من حتی یک کلمه هم از این بابت گلایه نکرده بودم. می‌توانید از خود ایشان سوال کنید. بازیکنان تیم هم همینطور مثل آقایان وریا و ارسلان و فرشید عزیز به من محبت داشتند و در فرودگاه جده عکس دسته جمعی گرفتیم که آن را استوری کردند.

 

اسپانسر را دلسرد کردید

آقای مددی در داستان عربستان شما بلافاصله پس از ورودتان، شما و آقای میری در تمرین عکس گرفتید و عکس‌ها پخش شد. من از آقای میری تشکر می‌کنم چون در این هشت ماهی که کنار استقلال بودند بسیار زحمت کشیدند اما متاسفانه با راهنمایی‌های غلط شما و دوستان شما مسیر را اشتباه رفتند و مجبورشان کردید که مسیر اشتباه باشد و مقابل کادرفنی بایستند و نسبت به تیم دلسرد شده باشند.

 

نمی‌توانید استقلال را به یک تیم معمولی تبدیل کنید

آقای مددی شما می‌دانید دوستانی که از شما حمایت می‌کنند، مشکل استقلال مشکل مدیریت شما نیست، مشکل لجبازی و کج اندیشی است که متاسفانه استقلال را به بیراهه می‌برد و علیرغم میل و خیال‌بافی شما استقلال به حول و قوه الهی امسال و سال آینده تیم قوی خواهد بود و شما که بخواهید این تیم را به یک تیم معمولی تبدیل کنید این آرزو را هرگز برآورده شده نخواهید دید. استقلال همیشه استقلال بوده، یک تیم پرافتخار است، یک تیم مردمی است و دوست داشتنی است. بیش از ۳۰ میلیون هوادار عاشق این تیم هستند و آنها نمی‌گذارند که شما به همین راحتی این تیم را به یک تیم معمولی تبدیل کنید.

 

همه شما رفتنی هستید

از صبوری هواداران عزیز تشکر می‌کنم و از آنها بسیار ممنونم. لطفاً صبوری به خرج بدهید و لطفاً از هرگونه اقدام احساسی که منجر به مشکلی شود، جدا پرهیز کنید و اجازه بدهید که این یک مدت هم بگذرد تا کارها به امید خدا درست شود. خدا با ماست همانطور که در دو سه هفته دیدید ما مبارزه را در مستطیل سبز می‌بینیم و ما فوتبال را خارج از هر مساله‌ای می‌بینیم و فوتبال را با سیاسیون قاطی نمی‌بینیم. تیم تیم متعلق به میلیون‌ها هوادار استقلال است و امیدوارم که همین هواداران مدیران بی کفایت را تیم دور کنند؛ ما نیازی نداریم که از سایپا و پیکان در کادر مدیریتی استقلال حضور داشته باشد! یک هوادار کوچک ما به راحتی می‌تواند این باشگاه را مدیریت کند و این شما هستید که باید بروید آقای مددی. به امید خدا مجموعه شما به زودی برکنار خواهد شد و همه باید از این تیم بروید؛ این را در نهایت می‌بینید.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------