آخرین اخبار ورزشی


مهدی قائدی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

پیروزی شباب الاهلی مقابل شارجه با درخشش خیره کننده قائدی

شباب الاهلی در هفته چهارم رقابت های لیگ فوتبال امارات در مصاف با شارجه در روزی که مهدی قائدی دو گل زد و بر روی گل اثر مستقیم…

اظهارنظر جنجالی فامیل عزیزی خادم؛دلالان دنبال کی روش بودند،اگر تیم ملی شکست خورد،کارشناسان هم دخیل هستند! ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
سرانجام در حالیکه قرار بود در جلسه هیات رئیسه فدراسیون موضوع مربوط به دراگان اسکوچیچ کارشناسی شود،اما ناگهان امروز سایت فدراسیون فوتبال با یک تصویر قدیمی که نشان می داد جلسه جدیدی میان خادم و اسکوچیچ برگزار نشده از ادامه حضور وی خبر داد. 

به گزارش ایلنا،در ساعات اخیر مباحث زیادی در موافقت یا مخالفت این اقدام فدراسیون مطرح شده اما آنچه جالب به نظر می رسد استوری فامیل عزیزی خادم است که در تمجید از این تصمیم او یک مطلب جنجالی را مدعی شده و یک پیش بینی عجیب هم مطرح کرده است.

 

نکته اول اینکه وی مدعی شده که دلالان به دنبال بازگرداندن کارلوس کی روش بودند.

 

اظهارنظری جنجالی از سوی یکی از نزدیک ترین یاران عزیزی خادم که می تواند تبعات فراوانی را به همراه داشته باشد.

 

دوم هم اینکه این فرد مدعی شده با توجه به اقبال کارشناسان،اگر تیم ملی در مرحله بعد شکست بخورد و راهی جام جهانی نشود،کارشناسان هم در این موضوع دخیل هستند!

 

مشخص نیست بن مایه چنین متنی چیست و چرا اساسا از هم اکنون باید درباره شکست صحبت شود و از سوی دیگر اینکه تا چه زمانی قرار است فدراسیون عزیزی خادم تقصیرات را گردن دیگران شیفت کند و از مسولیت هایش شانه خالی کند؟کسی در فدراسیون هست که پاسخ این پرسش ها را بدهد!

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------