آذری از مردم خوزستان خداحافظی کرد | حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل جدید فولاد؟ آذری,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
مدیرعامل اصفهانی باشگاه ورزشی فولاد خوزستان با انتشار این پست بر جدایی خود از خوزستانی‌ها صحه گذاشت‌.

 سعید آذری که اینستاگرام پرطرفدار و پرسر و صدایی دارد و غالبا خبرهای مربوط بخود را در آن نشر می دهد با انتشار یک پست از نحوه جدایی اش از باشگاه فولاد گلایه کرد. او در این پست نوشته:

 

" کاش حرمت آدم ها را حداقل یک روز حفظ می کردیم

 آذری,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

توضیحات تکمیلی بعدا" 

ظاهرا آذری انتظار داشته فردا جلسه ای را با حضور مدیران کارخانه و هیئت مدیره باشگاه فولاد داشته باشد و در آن جا درباره جدایی اش تصمیم گرفته شود.

 

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل جدید فولاد؟

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل گذشته پرسپولیس بعنوان مدیر عامل جدید باشگاه فولاد برگزیده خواهد شد. 

 

 آذری,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

به گزارش ورزش سه، درحالی که گفته می شد سعید آذری مدیر باشگاه فولاد که اکنون در اصفهان به سر می برد فردا جلسه ای با مدیران کارخانه در خصوص کم و کیف ادامه یا پایان کارش در این باشگاه جنوبی داشته باشد ظاهرا تصمیم مدیران ارشد کارخانه فولاد به مدیریت عامل حمیدرضا گرشاسبی است و او همینک در جلسه ای در باشگاه فولاد حضور دارد.

 

آذری دو روز قبل در مصاحبه با خبرگزاری مهر اعلام کرده بود به علت مشکلات خانوادگی باید مدتی دور از فوتبال باشد و از ظاهر عمر چنین برمی آید که این مسئله باعث شده به احتمال زیاد فولاد مدیرعامل جدیدی را برای فصل آینده خود انتخاب کند.

 

گرشاسبی با سابقه ریاست کل تربیت بدنی استان خوزستان و همین طور مدیریت باشگاهی مثل پرسپولیس، پیکان و قهرمانی با پرسپولیس در فوتبال ایران گزینه ای است که قبل تر از این هم درباره او شایعاتی بر سر زبان ها بود و ظاهرا با جلسه ای که امروز در محل کارخانه فولاد درحال برگزاری است باید حضور او در باشگاه فولاد را قطعی در نظر گرفت.

 

باشگاه فولاد در دو سال گذشته روند موفقیت آمیزی را در فوتبال ایران طی کرده و همین مسئله چالش جدی برای گرشاسبی خواهد بود که البته تجربه و سابقه موفقیت در باشگاه های تحت امرش را دارد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------