سمیعی از پرسپولیس رفتنی است؟ | آخرین وضعیت سرلک برای همراهی پرسپولیس پرسپولیس ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه بازی مهمی قرار دارد اما این روزها یک شایعه دست از سر آن برنمی دارد و آن خبری نیست جز استعفای مدیرعامل این باشگاه. 

 به گزارش فارس، این روزها یک شایعه دست از سر باشگاه پرسپولیس بر نمی دارد و آن این است که گفته می شود جعفر سمیعی استعفا داده و یا قصد دارد این کار را انجام دهد.این درحالیست که شاگردان یحیی گل محمدی ۲۳ شهریور از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باید به مصاف استقلا تاجیکستان بروند.

 

به طور معمول هر گاه دولت ها عوض شده اند و به تبع آن وزیر ورزش هم تغییر کرده بعد از مدت کوتاهی در بدنه وزارت ورزش و مجموعه هایی که زیر نظر این وزارتخانه هستند تغییرات مدیریتی انجام می شود و این مسئله ای کاملا طبیعی است که اهالی فوتبال و هواداران پرسپولیس و استقلال هم با آن آشنا هستند.

 

در همین راستا مدتی است که در مورد باشگاه پرسپولیس این شایعه وجود دارد و گفته می شود جعفر سمیعی در این باشگاه ماندنی نیست اما هر بار که این شایعه مطرح می شود تکذیبیه هایی در فضای مجازی مطرح می شود که نقل قول از اطرافیان این باشگاه است و همه محتوای آن هم تاکید دارد سمیعی با قدرت مشغول امور خود در این باشگاه هست.

 

پیگیری های فارس گویای این نکته هست که سمیعی چندان هم خیال ماندن در باشگاه پرسپولیس را ندارد و حتی قرار بوده در آخرین جلسه هیات مدیره موضوع استعفای او مطرح شود اما به دلایلی این نشست برگزار نشده و فعلا هم مدیرعامل این باشگاه به طور رسمی این موضوع را مطرح نکرده است.

 

وزارت ورزش هم با حضور حمید سجادی هنوز هیچ موضع گیری در خصوص دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نداشته است و اینکه چرا مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به طور رسمی خودش در مورد این شایعات اظهار نظر نمی کند و یا اگر تصمیمی برای کناره گیری از مدیرعاملی این باشگاه دارد، صحبتی نمی کند تا تکلیف هواداران و این باشگاه مشخص شود، عجیب است. به خصوص که او این روزها بهتر از هر کسی می داند در تیمی مثل پرسپولیس ایجاد چنین مباحثی به خصوص در فضای مجازی چه حواشی برای تیم ایجاد می کند.

 

وضعیت مالی سرخپوشان هم که اصلا تعریف کردنی نیست و این تیم از اردیبهشت که زمزمه های فسخ قراردادش با کارگزار قبلی مطرح شده هنوز نتوانسته با کارگزار جدید قرارداد امضا کند. در واقع تا تکلیف قرارداد با شرکت آتیه داده پرداز نهایی نشود و این فسخ قرارداد حالت رسمی و قانونی نگیرد باشگاه پرسپولیس نمی تواند با کارگزار جدید قرارداد امضا کند.

 

مشخصا مدیریت در این باشگاه با این شرایط و انبوهی از بدهی ها دشوار است و باید دید بالاخره جعفر سمیعی در مورد ماندگاری یا جدایی اش از این باشگاه موضع رسمی می گیرد یا خیر.

 

 آخرین وضعیت سرلک برای همراهی پرسپولیس

پیگیری باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت هافبک ملی‌پوش این تیم، آنها را امیدوار به سود بردن از این بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا کرد. 

 

به گزارش ورزش سه، میلاد سرلک هافبک ملی پوش پرسپولیس در جریان دیدار مقابل سوریه و در نیمه اول دچار آسیب دیدگی شد و از زمین خارج شد.  سرلک در ادامه برای مداوای نهایی راهی بیمارستان شد تا تحت بررسی بیشتری قرار گیرد.

 

 پرسپولیس ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

اتفاقی که باعث نگرانی اعضای کادرفنی و باشگاه پرسپولیس شد. باشگاه پرسپولیس در این زمینه پیگیری‌هایی با اعضای پزشکی تیم ملی و ... داشت و در نهایت مشخص شد که این بازیکن مشکلی برای همراهی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا نخواهد داشت. افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس هم بلافاصله بعد از این اتفاق از طرق مختلف پیگیری در خصوص وضعیت سرلک را دنبال کرد و خبر مربوط به سلامتی این بازیکن را دریافت و به کادرفنی اعلام کرد.

 

سرلک که تیم ملی را در سفر به قطر همراهی نکرده است، امروز در محل تمرین پرسپولیس حاضر خواهد شد و بررسی نهایی از سوی کادرپزشکی پرسپولیس در خصوص او انجام خواهد شد. بعید به نظر می‌رسد سرلک مشکلی برای همراهی این تیم در سفر به تاجیکستان و دیدار مقابل استقلال این کشور در لیگ قهرمانان داشته باشد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------