درگیری و جنجال مدیران سابق استقلال | ماجرای چک شخصی برای دو بازیکن استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
مدیران سابق استقلال علیه یکدیگر دست به افشاگری زدند و سپس کارشان به جدال لفظی رسید. 

به گزارش مهر، بعد از آنکه احمد مددی در آخرین مصاحبه زنده خود در یک برنامه تلویزیونی برخی اتهامات را علیه هیأت مدیره سابق تیمش مطرح کرد، اعضای هیأت مدیره در صدد پاسخگویی در همان برنامه بر آمدند که این امکان برای آنها فراهم نشد.

 

در همین راستا شب گذشته فرصتی برای مهدی عبدیان عضو سابق هیأت مدیره آبی‌ها فراهم شد و عبدیان نیز ضمن پاسخگویی به برخی اتهاماتی که مددی در آن برنامه نسبت به وی وارد کرده بود، دست به یکسری افشاگری زد.

 

عبدیان گفت که حرکت هیأت مدیره در راستای عزل مدیر سابق آکادمی استقلال به دلیل گزارشاتی بود که والدین بازیکنان به هیأت مدیره ارائه داده بودند و شواهدی که دال بر دریافت وجوه غیر قانونی از خانواده بازیکنان وجود داشت.

 

صحبت‌های عبدیان منجر به روی خط آمدن ناصر فریادشیران مدیر سابق آکادمی و معاون پیشین آبی پوشان شد و وی صحبت‌های خود را خیلی جنجالی آغاز کرد و عبدیان را متهم به دروغگویی کرد.

 

معاون پیشین آبی پوشان ضمن تأیید وجود داشتن «ارتش فحاش مجازی» عبدیان را متهم به شارژ مالی افرادی در فضای مجازی کرد تا علیه آنها جوسازی نمایند و برخی مسائل دیگر.

 

درگیری لفظی نیمه شبانه که در برنامه تلویزیونی بین مدیران سابق استقلال پیش آمد حاصلی نداشت و در نهایت نیز طرفین مدعی شکایت از یکدیگر شدند و سرانجام مهدی عبدیان با طرح این موضوع که هواداران با مقایسه ادعاهای یکدیگر و نحوه بیان این ادعاها و ادبیات گفتاری می‌توانند خودشان قضاوت کنند، از آنتن زنده خداحافظی کرد.

 

با توجه به شرایطی که نیمه شب گذشته در تقابل بین این دو پیش آمد، این امکان وجود دارد مهدی عبدیان و ناصر فریاد شیران شکایت‌های متقابلی را از یکدیگر داشته باشند.

 

ماجرای چک شخصی برای دو بازیکن/ دردسر تکراری برای استقلال

معاون پیشین باشگاه استقلال توضیحاتی درباره چک جنجالی که این روزها سر و صدای زیادی در استقلال به پا کرده است، ارائه داد.

 

اولین شوک به باشگاه استقلال پس از بازگشت آرامش نسبی به این تیم ابلاغ قضایی از سوی طلبکاری بود که به باشگاه استقلال مبلغی را قرض داده بود و موفق به دریافت مطالباتش نشده بود تا با این حکم، مبلغ ۸ میلیارد از اولین پولی که به هر یک از حساب‌های باشگاه بیاید، به سود این طلبکار خارج شود.

 

 استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

غلامرضا شعبانی معاون پیشین باشگاه استقلال در زمان مدیریت سعادتمند که چک شخصی او به مبلغ دو میلیارد و هشتصد میلیون تومان به عنوان ضمانت اجرایی قرارداد فیمابین باشگاه با علی احمدی، طلبکار کنونی این باشگاه در اختیار فرد طلبکار قرار دارد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: دیاباته آقای گل لیگ برتر بود و به جز فشار بالایی که از سوی هواداران برای حفظ او به باشگاه وارد می‌شد، کاملاً بدیهی بود که باشگاه باید آقای گل را حفظ کند. میلیچ هم همین وضعیت را داشت و این در حالی بود که این دو بازیکن خارجی مطالبات زیادی داشتند و لازمه حفظ آنها، پرداخت مطالبات قبلی شان بود.

 

وی اظهار داشت: تجربیات تلخی که در گذشته بابت بازیکنانی مثل جباروف و تیام وجود داشت، ما را بر آن داشت تا این دو بازیکن و البته شاکله تیم را حفظ کنیم و در آن زمان هیچ پولی در حساب‌های باشگاه وجود نداشت و تنها راه چاره قرض پول بود.

 

شعبانی تصریح کرد: آقای احمدی فردی خوشنام بود که تمکن مالی برای قرض دادن چنین مبلغی را داشت و با حسن نیت این کار را انجام داد و به جز قراردادی که با باشگاه بست، یک برگ چک شخصی از من به عنوان ضمانت اجرایی قرارداد گرفت. ما منابع مالی برای پرداخت این قرض را در زمان مقرر پیش بینی کرده بودیم،

 

معاون پیشین باشگاه استقلال توضیح داد: بعد از برکناری آقای سعادتمند ما بارها در این خصوص جلسه گذاشتیم و نامه نگاری کردیم؛ و به جز وزارت ورزش، آقایان خلیل زاده و مددی را در جریان قرار دادیم و از آنها خواستیم تا قرض باشگاه را پس بدهند. اما طوری برخورد شد انگار ما این پول را برای خودمان قرض کرده بودیم و خودمان باید آن را پس می دادیم. و در نهایت این قرض داده نشد تا ضمن مشکل پیش آمدن برای شخص من، این مبلغ با شکایت فرد طلبکار افزایش پیدا کرده و حالا باشگاه ناگزیر به پرداخت مبلغ بیشتری طبق حکم قضایی شود.

 

وی بیان داشت: شاکله باشگاه استقلال در پنج-شش سال اخیر تنها در زمان مدیریت آقای سعادتمند حفظ شد. همین امسال هم شاهد بودید که تعداد زیادی از بازیکنان رفتند و عده جدیدی آمدند. بدیهی است که حفظ شاکله و استخوان بندی یک تیم به راحتی نیست و فوت و فن خاص خودش را دارد و برای ما نیز اولویت حفظ استخوان بندی تیم بود که در نهایت موفق به انجام آن شدیم. پولی هم که از آقای احمدی قرض شد، در همین راستا بود. ما آن پول را درهم امارات گرفتیم و مبلغی هم روی آن گذاشتیم و مستقیم به حساب دیاباته و میلیچ واریز کردیم که تمام اسناد آن در باشگاه موجود است. این پول به حساب باشگاه آمد و برای باشگاه خرج شد و مدیران وقت باید آن را به موقع پرداخت می‌کردند. اما متاسفانه رسم بدی در این باشگاه است و برای خراب کردن مدیران قبلی دست به هر کاری زده می‌شود. حتی اگر باشگاه میلیاردها ضرر کرده و خسارت بدهد.

 

شعبانی گفت: گناه ما این بود که شاکله تیم را حفظ کردیم. اما بعد از آن تهمت شنیدیم و محکوم شدیم. انگ دلالی خوردیم، متهم به ریخت و پاش شدیم و در نهایت هم یکسری تعهدات باشگاه پرداخت نشد تا تیم قبلی مدیریتی آسیب ببیند. در صورتی که ما تیمی را حفظ کردیم که تیم استراماچونی بود و استرا با آن تیم چنان بازی‌هایی ارائه داد و نتایجی گرفت که هرگز از حافظه هواداران پاک نخواهد شد. از بازیکنان اصلی آن تیم فقط چشمی و کریمی جدا شدند؛ اما به همان تیم بازیکنانی مثل رشید مظاهری، مرادمند، مهدی پور، مطهری، بابک مرادی، احمد موسوی و… اضافه شده بودند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------