آخرین اخبار ورزشی


مکسی رودریگز،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

پیام احساسی مسی برای 'مکسی رودریگز' هم‌تیمی سابقش در آرژانتین

لیونل مسی بعد از خداحافظی مکسی رودریگز از فوتبال پیامی احساسی برای او منتشر کرد به گزارش ورزش سه، مکسی رودریگز، ستاره سابق…

حقیقت اخبار نقل و انتقالات «سردار آزمون» چیست؟ سردار آزمون,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
یک سایت معتبر روسی در گزارشی جالب از عدم انتقال سردار آزمون به باشگاه‌هایی مثل بایرلورکوزن و لیون فرانسه پرده برداشت. 

به گزارش فارس، سایت چمپیونات در گزارشی با عنوان «چرا آزمون زنیت را ترک نکرد» در خصوص شرایط سخت ستاره کشورمان نوشت.

 

دیمیتری زیمین، خبرنگار روس در گزارش خود نوشت: سردار آزمون با ارزش ترین بازیکن باشگاه زنیت است. ترانسفر مارکت او را 25 میلیون یورو تخمین زده و تا 7-8 ماه بعد، این بازیکن با اتمام قراردادش حتی یک «سِنت» هم نمی‌تواند به باشگاه با فروشش واریز کند. او با اتمام قراردادش رایگان جدا خواهد شد و این سوال پیش می‌آید که چرا آزمون فروخته نشد.

 

وی ادامه داد: در تابستان، آزمون مورد علاقه چندین باشگاه در کشورهای مختلف بود. نام او در بین مهاجمان سریع و تند همیشه حضور داشت و بسیاری دوست داشتند او را به خدمت گیرند. زنیت طبق اطلاعات ما، 2 پیشنهاد برای سردار آزمون داشت. یکی بایرلورکوزن از آلمان و دیگری باشگاه لیون از فرانسه که هیچکدام به وقوع نپیوست. باشگاه زنیت به دلیل اینکه نتوانست مهاجمی در حد و اندازه‌های آزمون پیدا کند مانع فروش او شد. بسیاری از خرید «بلوتی»(مهاجم تورینو ایتالیا و ملی پوش آتزوری) صحبت کردند ولی این اتفاق بر کسی پوشیده نیست که این بازیکن ابدا دوست نداشت راهی روسیه شود.

 

 سردار آزمون,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

سایت چمپیونات ادامه داد: اکنون زنیت در شرایط سختی قرار دارد زیرا قرارداد آزمون در آستانه به پایان رسیدن است. باشگاه می‌خواهد با او تمدید کند ولی مهم این است که به خواسته بازیکن نیز گوش کند. آزمون زنیت را دوست دارد ولی می‌خواهد بازی در لیگ‌های متفاوت را نیز تجربه کند. اولیویت او آلمان است و به نظر می‌رسد بوندس لیگا جای خوبی برای او باشد. در تابستان باشگاه بایرلورکوزن او را می‌خواست ولی توافق‌ها بین باشگاه‌ها صورت نگرفت.

 

رسانه روسی متذکر شد که در زمستان می‌توان بازیکن ایرانی را فروخت زیرا در تابستان او با اتمام قراردادش از این تیم جدا خواهد شد.

 

 سردار آزمون,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

چمپیونات نوشت: ما کاملا آگاه هستیم که آزمون نمی‌خواهد با زنیت تمدید کند ولی شاید درخشش در لیگ قهرمانان اروپا بتواند نظر این بازیکن را تغییر دهد. برای زنیت هم خیلی مهم است که ستاره ایران بماند و بعد با شرایط خیلی مناسب او را به باشگاهی مثل بایرلورکوزن بفروشد. ما اطلاعاتی داریم که مذاکرات با آلمان متوقف نشده و اگر آزمون با زنیت تمدید نکند یعنی پول مناسبی از دست این باشگاه روسی از بین رفته است.

 

این رسانه روسی در انتها متذکر شد: ما اگر بخواهیم از فروش سردار آزمون پول بدست بیاوریم یعنی اینکه او باید در زمستان به فروش برسد. در این صورت ما می‌توانیم مهاجمی در اندازه او پیدا کنیم تا دزوبا در خط تهاجمی به خطر نیفتد؟

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------