محکومیت عجیب برای بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس  استقلال و پرسپولیس,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در آرای جدید خود بهزاد داداش‌زاده را به انجام پنج جلسه آموزشی رایگان بازیکنان فوتبال رده‌های پایه در شهرستان قدس محکوم کرد. 

به گزارش ایرنا، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال چهار رای مربوط به شکایات مختلف را اعلام کرد که به شرح زیر است: 

 

"باتوجه به شکایت از بهزاد داداش‌زاده و قطعیت محکومیت، وی به انجام پنج جلسه آموزشی رایگان بازیکنان فوتبال رده‌های پایه شهرستان قدس استان تهران محکوم و از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه‌ها منع شد.

 

سید میثم آقایی (بازیکن تیم آلومینیوم اراک) طبق رای صادره به پرداخت پنجاه میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد. وی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شد.

 

سجاد هاشمی به عنوان مربی دروازه‌بانان تیم نوآوران (لیگ دسته دوم استان تهران) به پرداخت ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی (پرداخت نیمی از حکم به مدت یکسال تعلیق می‌باشد که در صورت اخذ مدرک مربیگری نیمی از محکومیت بخشوده خواهد شد) محکوم شد. وی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شد.

 

کیانوش شیرپوردورودخانی بازیکن تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد. وی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شد."

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------