آخرین اخبار ورزشی


روزنامه های ورزشی

(عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.02.27/ بیرو قانونا مشکلی برای انتقال قرضی ندارد

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.02.27/ را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه گل روزنامه ابرار ورزشی…

واکنش ارسلان مطهری به جدایی از استقلال ارسلان مطهری ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
اگر چه امیر ارسلان مطهری روز گذشته فرصت حضور در ترکیب استقلال را پیدا نکرد اما از پیروزی تیمش در مصاف با مس و هم چنین تدوام صدرنشینی آبی‌ها خوشحال است.

 ارسلان مطهری در مورد روند بازی می‌گوید: با تیم خوب و یکدستی بازی کردیم. خدا شکر سه امتیاز بازی را به دست آوردیم و به سیر صعودی و صدرنشینی ادامه داریم. امیدوارم تو ادامه روند بهتر شویم تا این موقعیت را حفظ کنیم. 

 

مهاجم استقلال در خصوص تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر حذف آبی‌ها گفت: این تصمیم خیلی ناراحت کننده است. همه ناراحت هستیم. نه فقط استقلال؛ جای خیلی از تیم‌ها در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا خالی است. با این حال خدا را شکر ما روند خوبی در بازی‌های لیگ برتر داریم و می‌توانیم با بردها هواداران را خوشحال کنیم و باید به این روند ادامه دهیم. 

 

امیر ارسلان مطهری در واکنش به خبرهایی که در مورد جدایی اش از اردوی تیم آبی وجود دارد این چنین گفت: این خبر خنده دار است. من خودم هم این خبرها را شنیدم. اگر قرار به جدایی بود ابتدای فصل که شرایط بدی آدم‌های غیر فوتبالی برای من به وجود آوردند این کار را انجام می‌دادم. در آن برهه از زمان مصاحبه نکردم و کاری را انجام دادم که درست بود و قلبم می‌گفت و خوشحالم که این کار را انجام دادم. آدم باید جایی باشد که احساس خوشحالی می‌کند و آن کاری را انجام بدهد که درست است.

 

به هر صورت من همه تلاشم را بکار می‌گیرم که به استقلال در مسیر قهرمانی در این فصل از بازی‌های لیگ برتر کمک کنم. امیدوارم همیشه حالمون خوب و خوشحال باشیم و با تلاش بتوانیم دل تک تک هواداران را شاد کنیم؛ چرا که  تماشاگران استقلال لایق بهترین‌ها هستند.

 

خبرورزشی 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------