جزئیات پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری و ارشد پیام‌نور اعلام شد/ آغاز ثبت نام از امروزآزمون،اخبار کنکور،خبرهای کنکور
ثبت نام برای پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه پیام نور در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D) از امروز آغاز می شود.

به گزارش ایسنا، دانشگاه پیام نور اعلام کرد این دانشگاه در اجرای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر و حمایت آنها در جهت اولویت های راهبردی کشور در حوزه های مختلف و به استناد به آئین‌نامه‌های شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مصوبات شورای آموزشی دانشگاه، برای نیم سال اول تحصیلی  ۱۴۰۲-۱۴۰۳ از بین دانشجویان واجد شرایط دانشجو می پذیرد.

 

بر این اساس فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه پیام نور در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D) برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد .

 

داوطلبان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه پیام نور در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D) می‌توانند از امروز تا روز چهارشنبه ۲۴ اسفند می توانند جهت ثبت نام به وب گاه https://talent.pnu.ac.ir مراجعه کنند.

 

پذیرش دانشجویان بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه پیام نور در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D)  بر اساس مازاد  بر ظرفیت آزاد صورت می گیرد.

 

میزان شهریه داوطلبان فوق بر اساس مصوبه هیات امنای دانشگاه پیام نور خواهد بود هر دانشجو می تواند اقدام به پذیرش نهایی از یک دانشگاه نمایند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------