اخراج ۱۲ نفر از کارمندان قراردادی دانشگاه بناب/ شرایط کاری دشوار و اقدام به خودکشی یکی از کارکناناخبار,اخبار دانشگاه

یک منبع آگاه در دانشگاه بناب با بیان اینکه کارکنان این دانشگاه در شرایط کاری دشواری قرار دارند و از ضعف مدیریت و ساختار اداری حاکم بر این مجموعه به ستوه آمده اند، از اخراج 12 نفر از کارمندان قراردادی این دانشگاه خبر داد.

یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود، در گفت‌وگو با ایلنا در این باره گفت: مدتی است کارکنان دانشگاه شهرستان بناب به دلیل ضعف مدیریت و ساختار اداری این دانشگاه با مشکلات عدیده‌ای روبرو هستند و با شرایط کاری دشواری در این مرکز فعالیت می‌کنند. 

 

این منبع آگاه ادامه داد: چند روز پیش نیز ۱۲ نفر از کارمندان قراردادی این دانشگاه با وجود اوضاع سخت اقتصادی به دلایل واهی از کار اخراج شدند که تقریبا همه این افراد متاهل و دارای چندین فرزند هستند.

 

وی افزود: متاسفانه رفتار مسئولان دانشگاه با کارکنان نیز در شان یک مرکز علمی و دانشگاهی نیست و این شرایط تمامی کارکنان دانشگاه را تحت فشار روحی قرار داده است.

 

این منبع آگاه اضافه کرد: در خصوص این مشکلات نیز چند روز پیش تعدادی از کارکنان دانشگاه مقابل وزارت علوم تحصن کردند که متاسفانه هیچ توجهی به خواسته آنها نشد.

 

دانشگاه بناب,اخبار دانشگاه,خبرهای دانشگاه,دانشگاه

وی گفت: بر اثر همین فشارهای روحی و روانی به تازگی یکی از کارمندان مقابل دانشگاه اقدام به خودکشی کرد که با حضور به موقع کارکنان دانشگاه این قائله ختم به خیر شد.

 

این فرد مطلع در پایان گفت: امیدوارم مسئولان و دست اندرکاران وزارت علوم صدای ما را بشنوند و به وضعیت کارکنان زحمتکش دانشگاه بناب که در شرایط روحی سختی قرار دارند رسیدگی کنند و اجازه ندهند این روند فرسایشی آنها را سرخورده و ناامید کند.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------