ثبت‌نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات آغاز شداخبار,آزمون استخدامی دیوان محاسبات
ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور سال ۱۳۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.

به گزارش ایرنا، دیوان محاسبات کشور در نظر دارد نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی استخدام کند.

 

به گزارش روز یکشنبه سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام در این آزمون فقط به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور از امروز یکشنبه آغاز شد و تا ۱۴ مهرماه ادامه دارد.

 

کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نیست و تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه یا صدور کارت معافیت دائم قانونی، باید قبل از اول آذرماه ۹۸ باشد.

 

ادامه مراحل استخدامی دارندگان کارت معافیت پزشکی در صورت توفیق در مراحل مربوط  پس از تایید پزشک معتمد بلامانع خواهد بود.

 

داوطلبان استخدام نباید مستخدم بازخرید سایر دستگاه‌های اجرایی باشند.

 

داشتن معدل ۱۴ و بالاتر در مقاطع تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس، دارا بودن حداکثر سن ۲۸ سال تمام برای مقطع کارشناسی از تاریخ اول آذرماه ۷۰ به بعد، دارا بودن حداکثر سن ۳۳ سال تمام برای مقطع کارشناسی ارشد و داشتن سه سال سابقه کار مفید و مرتبط بر ای رشته شغلی کارشناس عمران سه شرط اصلی برای ثبت نام در این آزمون است.

 

کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه ۲۸ آبان ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر و این آزمون اول آذرماه ۹۸ به صورت غیرمتمرکز، منطقه‌ای و به طور قطعی برگزار می‌ شود.

 

به مدارک تحصیلی پایین‌تر، بالاتر، معادل و رشته‌های غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

افرادی که کارمند شاغل سایر سازمان ها و دستگاه های دولتی هستند باید پس از پذیرفته شدن حداکثر تا یک ماه نسبت به ارائه استعفا نامه خود به دیوان محاسبات کشور اقدام کنند؛ در غیر این صورت نفر بعدی جایگزین خواهد شد.

 

سربازان امریه‌ای که خدمت سربازی را در دیوان محاسبات کشور به پایان رسانده و کارکنان پیمانی، قراردادی و شرکتی دیوان در صورتی که حائز شرایط مندرج در اطلاعیه باشند امکان شرکت در آزمون مربوط به رشته شغلی مورد تصدی را دارند.

 

چنانچه در هر یک از مراحل استخدامی برای دیوان محاسبات کشور محرز شود که متقاضی اقدام به ارائه اطلاعات خلاف واقع کرده، استخدام مشارالیه لغو و متقاضی حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

 

پس از پذیرفته و نهایی شدن مراحل استخدام، امکان انتقال از استان محل قبولی به استان های دیگر مطلقاً امکان پذیر نیست.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------