کلاس‌های آنلاین باعث لغو ویزای دانشجویان در آمریکا می‌شوداخبار,اخبار دانشگاه,لغو ویزا آمریکایی داشنجویان به دلیل کلاس‌های آنلاین
اداره مهاجرت و گمرک آمریکا اعلام کرده دانشجویانی خارجی که کلاس های درس شان به طور کاملا آنلاین برگزار می‌شود، باید کشور را ترک کنند یا در معرض خطر دیپورت قرار می‌گیرند.

به گزارش تسنیم به نقل از سی ان ان، طبق بیانیه اداره مهاجرت و گمرک آمریکا، دانشجویانی که برای تحصیل در آمریکا حضور دارند، در صورتی که کلاس هایشان آنلاین برگزار شود، باید کشور را ترک کنند یا در معرض خطر دیپورت قرار می گیرند.

 

این اقدام روی زندگی هزاران دانشجویی تأثیر می گذارد که برای تحصیل در دانشگاه ها یا شرکت در برنامه های آموزشی به آمریکا سفر می کنند.

 

به دلیل شیوع ویروس کرونا، دانشگاه های سراسر آمریکا هم اکنون مشغول بررسی هستند تا کلاس ها را به طور آنلاین برگزار کنند. به عنوان مثال در دانشگاه هاروارد، تمام دوره های آموزشی برای دانشجویان به طور آنلاین ارائه می شود. این امر حتی شامل دانشجویانی می شود که در پردیس خوابگاه ها حضور دارند.  

 

در بیانیه اداره مهاجرت و گمرک آمریکا اشاره شده دانشجویانی که از ویزاهای خاصی استفاده می کنند ممکن است تمام دروس را به طور آنلاین طی کنند و در آمریکا باقی بمانند. وزارت امور خارجه آمریکا به دانشجویانی که در دانشکده یا یا برنامه های آموزشی تمام آنلاین برای ترم پاییز ثبت نام کرده اند، ویزا نمی دهد و اداره مهاجرت و گمرک آمریکا نیز به چنین دانشجویانی اجازه ورود به آمریکا را نمی دهد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی