اعلام تقویم جدید آموزشی دانشگاه آزاد در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹اخبار,اخبار دانشگاه,دانشگاه آزاد
تقویم جدید آموزشی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشجویان رشته‌های غیرپزشکی و گروه علوم پزشکی دانشگاه آزاد ابلاغ شد.

به گزارش تسنیم به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، محسن نفر، معاون علوم پزشکی دانشگاه، جواد علمائی، معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه و حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه، معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه، دستورالعمل « اصلاحیه تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 جهت دانشجویان رشته‌های غیرپزشکی و گروه علوم پزشکی» را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها ابلاغ کردند.

 

براساس این دستورالعمل، باید با برنامه ریزی دقیق و اطلاع رسانی به موقع به اعضای هیأت علمی و دانشجویان ترتیبی اتخاذ شود تا تشکیل کلاسهای درسی در زمان های پیش بینی شده صورت پذیرد.

 

در این دستورالعمل تأکید شده است: با عنایت به بازه زمانی شروع و پایان کلاسها در نیمسال اول برای ورودی های قبل از 99، تعداد جلسات کلاسها برای دانشجویان رشته های غیرپزشکی 16 هفته (جلسه) و برای دانشجویان گروه علوم پزشکی و دامپزشکی 17 هفته (جلسه) برگزار شود.

 

ضمناً با توجه به تأخیر در شروع کلاسهای درسی دانشجویان ورودی جدید در نیمسال اول سال تحصیلی 1399 -1400 ، واحدها/مراکز دانشگاهی موظف به تشکیل کلاسها به منظور تکمیل تعداد جلسات (16 هفته و 17 هفته) تا قبل از امتحانات هستند.

 

درخصوص کلاسهای مشترک ورودی های قبل 99 یا پذیرفته شدگان جدید در نیمسال اول، تقویم آموزشی (پایان کلاس و امتحانات) ورودی 99 ملاک عمل قرار گیرد و براساس آن برنامه ریزی و اقدام شود.

 

اخبار,اخبار دانشگاه,دانشگاه آزاد

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------