تمدید مهلت ثبت‌نام کارشناسی و کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه, کنکور
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی و کاردانی(پیوسته و ناپیوسته) پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تا ٣١شهریور ماه خبر داد.

به گزارش ایسنا، امیررضا شاهانی ضمن ابراز تسلیت به مناسبت ایام سوگواری امام حسین(ع) گفت:  با توجه به تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی مهلت ثبت‌نام و ویرایش رشته‌محل‌ها یا اضافه کردن سایر گروه‌های آزمایشی دوره‌های کارشناسی و کاردانی(پیوسته و ناپیوسته) پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۳۱ شهریور تمدید شد.

 

وی ادامه داد: همچنین با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام، ویرایش اطلاعات فردی، نوع دیپلم و معدل دیپلم برای داوطلبانی که در دوره‌های پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته نموده‌اند، فعال شده و تا ساعت ۲۴ یکشنبه اول مهر ادامه خواهد داشت. این ویرایش شامل کلیه دوره‌های کارشناسی و کاردانی اعم از پیوسته و ناپیوسته می‌باشد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهانی در پایان تاکید کرد: ویرایش اطلاعات فردی، نوع دیپلم و معدل دیپلم داوطلبان فقط یک نوبت امکانپذیر است و به تقاضاهایی که به هر طریق دیگر و بعد از اتمام مهلت ثبت‌نام واصل گردد ترتیب اثر داده نمی‌شود.

 

به گزارش ایسنا، پیش از این آخرین فرصت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ساعت ۲۴ پنجشنبه ۲۹ شهریور ماه اعلام شده بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------