9 راز برتر برای رسیدن به ارگاسم زنانهنحوه ارگاسم زنان

رسیدن به ارگاسم زنانه

 

زنان چگونه می توانند بهتر به ارگاسم برسند؟

رسیدن به ارگاسم زنانه، یکی از جنبه‌های مهم سلامت جنسی زنان است. در این مقاله از بیتوته، به بررسی راه‌های و مشکلات مرتبط با این تجربه حساس و شگفت‌انگیز می‌پردازیم.

رسیدن به ارگاسم می تواند برای بسیاری از زنان دست نیافتنی باشد. اما این می تواند به سادگی زمان، حساسیت و دانستن چگونگی تحریک لحظه های شیرین او باشد.

 

ارگاسم زنان می تواند مانند یک معمای حل نشدنی باشد. تلاش برای رسیدن به ارگاسم می تواند منجر به لذت یا ناراحتی، تسکین یا ناامیدی شود. به گزارش MedlinePlus، تا 20 درصد از زنان هرگز ارگاسم نداشته اند و حدود 50 درصد می گویند که ای کاش بیشتر از این به ارگاسم می رسیدند. ارگاسم می تواند گریزان باشد، و گاهی اوقات دشوار است که ترکیب دقیق رویدادهایی را که شما را به آنجا می برند، مشخص کنید.

 

از طریق عشق بازی بهتر و موقعیت های جنسی متفاوت می توانید راه های مختلفی را برای بالا رفتن از آن کوه امتحان کنید. وقتی این تکنیک ها را به کار می گیرید، نه تنها ممکن است ارگاسم های باورنکردنی را تجربه کنید، بلکه ارتباط قوی تر و صمیمی تر با شریک زندگی خود را نیز تجربه خواهید کرد.

 

روش هایی برای ارگاسم بهتر زنان

زمان بیشتری را برای عشق بازی صرف کنید

یک روز پرمشغله و گفتگوهای شتابزده با شریک زندگی تان می تواند هر گونه فکر سرگرم کننده رابطه جنسی را از ذهن شما دور کند، و اینجاست که عشق بازی کلیدی است. عشق بازی می تواند به معنای هر چیزی باشد، از یک متن شیرین یا پر حرارت در زمان ناهار گرفته تا ماساژ با روغن های حسی بعد از شام. این می تواند ساعت ها قبل از وقوع رابطه جنسی شروع شود و هر دقیقه از آن راه را برای O بزرگ هموار می کند.

  

عاشقانه را به ترکیب اضافه کنید

یک یادداشت گرم یا یک تماس عاشقانه در طول روز می تواند شریک زندگی شما را به فکر رابطه آینده شما بیاندازد. شمع ها، گل های تازه و موسیقی خلق و خوی می توانند فضایی دوست داشتنی و احساسی ایجاد کنند. برای بسیاری از زنان، صمیمیت و صمیمیت عاطفی می تواند منجر به تجربیات جنسی بهتر و ارگاسم بیشتر شود.

 

ارگاسم زن چگونه رخ می دهد

نحوه ارگاسم زنان

 

از یک لمس ملایم استفاده کنید

نوازش آرام می تواند قبل از اینکه جلوتر بروید تنش جنسی ایجاد کند. بغل کردن، گرفتن دست همسر یا لمس کردن در صمیمی ترین مکان ها. (نکته: بله، سینه ها یک منطقه حساس هستند، اما آنها تنها نیستند! سعی کنید پشت یا ران ها را نوازش کنید، یا انگشتان خود را در موهای او بکشید.)

 

بوسیدن را به مرحله بعدی ببرید

بوسیدن برای عشق بازی ضروری است. کشف مکان‌های جدید برای بوسیدن که او را روشن می‌کند می‌تواند هم سرگرم‌کننده و هم ارزشمند باشد. برای شروع، پشت گردن یا شانه ها را امتحان کنید. اگر هنگام بوسیدن، اجازه دهید دستانتان به مناطق وابسته به عشق شهوانی تر بدن او پرسه بزنند، ممکن است به ارگاسم راحت تر برسد.

 

حواس را تقویت کنید

دکتر لیزا لاولس، کارشناس سلامت جنسی و مدیر عامل شرکت هولیستیک ویزوم، می‌گوید: «زوج‌ها می‌توانند از پیش بازی از طریق ماساژ متقابل با روغن‌های حسی برای افزایش برانگیختگی لذت ببرند. دکتر لاولس می‌گوید، می‌توانید شمع‌های ماساژ را نیز امتحان کنید، که نورهای روحی صمیمی و روغن بدن گرم شده را برای نم نم باران فراهم می‌کنند.

 

زنان چگونه می توانند به ارگاسم برسند

ارگاسم زن چگونه رخ می دهد

 

راههای شهوانی را امتحان کنید

لاولس می‌گوید: «کاوش در ادبیات شهوانی یا تماشای سرگرمی‌های اخلاقی و رضایت‌بخش بزرگسالان با هم می‌تواند به برخی از زوج‌ها کمک کند تا برانگیختگی بیشتری پیدا کنند. شهوانی را پیدا کنید که هر دوی شما را برای یک تجربه عالی هیجان زده کند.

 

صحبت را فراموش نکنید

اگر زنان احساس امنیت و شناخت نداشته باشند، ممکن است در رسیدن به ارگاسم مشکل داشته باشند. "ارتباط در اتاق خواب می تواند صمیمیت، اعتماد و احساس امنیت را با یکدیگر تقویت کند. لاولس می گوید، با استفاده از کلماتی که نشان دهنده قدردانی، عشق و میل هستند، زوج ها می توانند به طور قابل توجهی پیوند، صمیمیت جنسی و احساس رضایت خود را بهبود بخشند.

 

تمایلات عشق بازی می تواند متفاوت باشد، و برقراری ارتباط با آنچه موثر است، نقش بزرگی در رضایت جنسی دارد. "تنها راه برای دانستن اینکه چه چیزی برای شریک زندگی شما مفید است این است که بپرسید و فراموش نکنید که آنچه را که دوست دارید نیز به اشتراک بگذارید. لیندسی هارپر، پزشک متخصص سلامت جنسی و استادیار بالینی زنان و زایمان می‌گوید: ممکن است برای راحت‌تر شدن نیاز به تمرین باشد، اما کار بر روی ارتباطات جنسی، چه در داخل و چه خارج از اتاق خواب، کلید صمیمیت طولانی‌مدت است. 

 

نقاط حساس او را بشناسید

کلیتوریس و نقطه G برای ارگاسم زنان بسیار مهم هستند. کلیتوریس که از انتهای عصبی مشابه سر آلت تناسلی ساخته شده است، بسیار حساس است و بیشتر زنان برای تجربه اوج نیاز به تحریک در این ناحیه دارند.

 

کلیتوریس این اندام ممکن است کوچک به نظر برسد و قسمتی که می توانید ببینید بسیار کوچک است. اما بر اساس دایره المعارف روانشناسی و رفتار جنسی، کلیتوریس فراتر از دید گسترش می یابد و در واقع می تواند تا 15 سانتی متر (حدود 6 اینچ) قطر داشته باشد. به قسمتی از کلیتوریس که می‌توانیم ببینیم، سر کلیتورال می‌گویند. هنگامی که برانگیخته نمی‌شود، زیر تکه‌ای از پوست به نام کلاهک کلیتورال پنهان می‌شود که وقتی کلیتوریس راست می‌شود، عقب می‌نشیند. دکتر هارپر توضیح می‌دهد: «نوازش و تحریک لابیاها همچنین می‌تواند به دلیل بافت کلیتورال که در داخل است تحریک‌کننده باشد و برخی از زنان تحریک را در اینجا ترجیح می‌دهند علاوه بر تحریک مستقیم سر کلیتورال که می‌تواند برای برخی از زنان واقعاً شدید باشد».

 

نقطه G این ناحیه ارگاسمیک در داخل واژن قرار دارد. نقطه G مجموعه ای از انتهای عصبی بسیار حساس در نیمه راه دهانه واژن تا دهانه رحم است. می توانید آن را در دیواره قدامی واژن (اگر به پشت دراز کشیده اید، بالای آن) پیدا کنید.

 

برای پیدا کردن نقطه G، انگشت خود را به آرامی در داخل واژن او بلغزانید و کف دست خود را به سمت بالا قرار دهید، سپس انگشت خود را خم کنید. این ناحیه در برخی از زنان بیشتر از سایرین به دلیل تفاوت های آناتومیکی طبیعی تحریک کننده است. هارپر می‌گوید: می‌توانید آزمایش کنید و ببینید که آیا این ناحیه از طریق تحریک دستی و برخی موقعیت‌های جنسی نفوذی که بر واژن قدامی فشار وارد می‌کند، لذت جنسی را به ارمغان می‌آورد یا خیر. تکنیک های مختلف را بررسی کنید و از شریک زندگی خود بپرسید که کدامیک را بیشتر دوست دارد.

 

برای ارگاسم بهتر زنان

برای ارگاسم بهتر زنان

 

پوزیشن های جنسی  زن را امتحان کنید

با توجه به چیزهایی که به تازگی آموخته اید، تقریباً می توانید حدس بزنید که بهترین پوزیشن های جنسی برای ارگاسم زنان شامل کلیتوریس است. لاولس می‌گوید: پوزیشن‌های جنسی که باعث تحریک کلیتورال می‌شوند برای رسیدن به ارگاسم در حین دخول واژن ضروری هستند. این موقعیت ها عبارتند از:

 

زن روی بالا این وضعیت با توجه به زاویه آلت تناسلی بهترین تحریک نقطه G را فراهم می کند. او همچنین می تواند بدن خود را به گونه ای حرکت دهد که کلیتوریس او را تحریک کند.

 

نشستن همسرتان روی پاهایتان باعث نفوذ عمیق و تحریک خوب کلیتورال می شود. همچنین صمیمیت زیادی را فراهم می کند.

 

می توانید با قرار دادن یک بالش زیر باسن مکان را تغییر دهید. این می تواند کلیتوریس را در موقعیت بهتری برای تحریک قرار دهد. لاولس می‌گوید: «با تغییر زاویه، به استخوان لگن شریک نفوذی کمک می‌کند تا روی کلیتوریس ساییده شود.

 

این موقعیت را توصیه می شود که در آن شریک نافذ پشت شریک دریافت کننده باشد. زاویه نفوذ در این موقعیت ممکن است به قاعده آلت تناسلی شریک نافذ اجازه دهد تا کلیتوریس را تحریک کند، که برای لمس و اسباب بازی نیز به راحتی قابل دسترسی است.

 

طبق مطالعه‌ای که در سال 2022 در مجله پزشکی جنسی منتشر شد، 80 درصد از زنان نمی‌توانند تنها از طریق مقاربت واژینال به ارگاسم دست یابند. بنابراین مهم نیست که شما و همسرتان با چه تجهیزاتی کار می کنید، رابطه جنسی دهانی می تواند گزینه ای عالی برای ارگاسم باشد.

 

برای برخی، موقعیت های جنسی به دلیل درد، آسیب یا توانایی فیزیکی محدود است. لاولس توصیه می‌کند از بالش‌ها برای راحت‌تر کردن موقعیت‌ها استفاده کنید و به هر دو شریک اجازه دهید موقعیت طولانی‌تری داشته باشند.

 

اگر بعد از تلاش برای ارگاسم بدون موفقیت احساس دلسردی می کنید، می توانید برای کمک با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود تماس بگیرید. آنها ممکن است پیشنهاد کنند که با یک درمانگر جنسی کار کنید یا یک معاینه پزشکی انجام دهید تا ببیند آیا شرایط یا داروها بر توانایی شما برای رسیدن به ارگاسم تأثیر می گذارد یا خیر.

 

بسیاری از مردم بر این باورند که هدف نهایی چرخه برانگیختگی جنسی رسیدن به ارگاسم است. لاولس می‌گوید در حالی که ارگاسم لذت‌بخش و سالم است، نیازی نیست که همیشه هدف نهایی باشد. چه به ارگاسم برسید و چه نرسید، رابطه جنسی شما می تواند مفید و معنادار باشد.

 

رسیدن به ارگاسم زنانه ممکن است نیاز به آزمون و خطا داشته باشد، اما فراموش نکنید که در حین تلاش، از آن لذت ببرید.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------