بهترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی مردان کدام است؟بهترین روش بزرگ کردن الت, بهترین روش بزرگ کردن آلت, بهترین روش برای بزرگ کردن الت

بهترین روش بزرگ کردن الت

 

 روش های ساده برای بزرگ کردن آلت تناسلی

برخی از مردان تصور می‌کنند که آلت تناسلی آن‌ها کوچک است. اندازه آلت نقش مهمی در زندگی جنسی و اعتماد به نفس مردان دارد. بیشتر مردان بیش از اندازه نگران خودشان و توانایی‌هایشان در ارضا کردن شریک جنسی خود هستند. خبر خوب این که، روش‌های ساده‌ای برای افزایش طول آلت تناسلی مردان وجود دارد.

بزرگ کردن آلت تناسلی به شیوه‌هایی اشاره دارد که برای افزایش قطر و طول، یا سفت‌شوندگی (نعوظ) آلت تناسلی مرد انجام می‌گیرند.

 

این روش ها با گزارش‌هایی متفاوت از موفقیت و شکست در همه جهان همراه بوده‌اند. با این‌که ضرر داشتن بعضی از شیوه ها به طور کامل بر همه روشن شده‌است، ولی برخی شیوه‌ها می‌توانند تا حدودی موفقیت آمیز باشند.

 

تحقیقات علمیِ قانونیِ کمی به‌طور اختصاصی بر روی مسئله افزایش حجم بدون جراحی انجام گرفته‌است. وجود ادعاهای قابل توجه و افزایش حجم دائمی به‌طور کلی در حد ادعاست و هیچ‌کدام از روش تحقیق علمی تأیید نشده‌اند.

 

در حال حاضر، هیچ شیوه ای که از طریق آن بتوان بدون جراحی، به‌طور دائمی ضخامت یا طول آلت طبیعی را افزایش داد وجود ندارد. بعضی تحقیقاتِ کلی راجع به ایمنی و اثربخشی (یا عدم اثربخشیِ) مواد داروییِ گوناگون یا مقدمات شبه‌دارویی انجام شده‌اند، ولی تاکنون هیچ ماده‌ای که باعث پیدا شدن دارویی اصلی برای گرفتن هریک از آن‌ها بشود به‌دست نیامده‌ است.

 

بهترین روش بزرگ کردن الت, بهترین روش بزرگ کردن آلت, بهترین روش برای بزرگ کردن الت

افزایش سایز آلت تناسلی

 

روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی

قرص‌ها و مکمل‌ها

حاوی قرص‌ها، مکمل‌ها و پمادهایی است که به مقدار زیاد در سطح اینترنت معرفی و ارائه می‌شوند. این در حالی است که بعضی از این محصولات دارای مواد زیان آور هستند و بسیاری از لحاظ ایمنی و عوارض جانبی آزمایش نشده‌اند و مفید بودن هیچ‌کدام از این محصولات اثبات نشده‌است.

 

قرار دادن ایمپلت در آلت تناسلی

دکتر جیمز الیست ، جراحی در لس آنجلس ادعا می کند که تنها با استفاده از ایمپلت سیلیکونی می تواند طول و ابعاد آلت تناسلی را افزایش دهد. الیست ادعا می کند که با این جراحی می تواند 1.5 اینج طول و 2.5 اینچ دور آلت تناسلی را افزایش دهد و در حال حاضر 1300 ایمپلنت آلت جاگذاری کرده است. مشکل این روش هزینه بالای آن و خطر عفونت یا شکستگی ایمپلنت است.

 

پمپ‌های وکیوم یا خلا

این پمپ‌ها باعث کشیده شدن خون به سمت آلت و تورم آن می‌شوند و به همین علت برای درمان اختلال نعوظ  از آن استفاده می‌شود.

 

این پمپ‌ها سبب می‌شود که آلت تناسلی موقتا بزرگ به نظر بیاید اما استفاده‌ی مکرر و طولانی مدت از این وسیله سبب آسیب به بافت کشسان یا الاستیکی آلت شده و در نتیجه آلت در حالت نعوظ مدت زمان کم‌تری ثابت خواهد ماند. 

 

بهترین روش بزرگ کردن الت, بهترین روش بزرگ کردن آلت, بهترین روش برای بزرگ کردن الت

راههای افزایش اندازه آلت تناسلی

 

دستگاه افزایش دهنده کششی آلت تناسلی

این وسیله شامل قرار دادن یک قاب کششی کوچک شبیه به دستگاه وکیوم مردانه است، با فرق اینکه این وسیله به صورت کششی کار می کند بر روی آلت تناسلی مرد برای کشش آن قرار می گیرد. نتایج خوبی از استفاده دستگاه های کششی گزارش نشده است و این دستگاه به آسانی می تواند به بافت های نعوظی شما ضرر برساند.

 

پروفسور می گوید: “شواهدی وجود دارد که نشان می دهد دستگاه های کششی به خصوص در مردانی که اندازه آلت کوچکتری دارند، اثر می گذارد. بعضی از مردان به مدت ۶ ماه از دستگاه های کششی استفاده می کنند که اندازه آن به ۱-۲ سانتی متر افزایش یافته است.

 

افزایش قطر الت با تزریق ژل

در شیوه افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ژل موارد حجیم کننده را زیر پوست آلت تناسلی برای ایجاد الت کلفت تزریق می کنند که سبب اختلال در حس آلت تناسلی و نامنظمی در پوست منطقه تناسلی شده و از طرفی بعد از چند ماه دوباره جذب می شوند و لذا درمان مناسبی برای بزرگ کردن الت نمی باشد و اصلاً از نظر علمی پیشنهاد نمی شود.

 

از ضررهای ماندگار این تزریق از بین رفتن حس منطقه آلت تناسلی می باشد و لذا از نظر علمی اصلاً شیوه مناسبی برای بزرگ کردن الت نیست و اصلا توصیه نمی گردد.

 

بهترین روش بزرگ کردن الت, بهترین روش بزرگ کردن آلت, بهترین روش برای بزرگ کردن الت

بزرگ کردن آلت تناسلی

 

جراحی بزرگ کردن قطر الت تناسلی مردان 

قطع کردن لیگمان های های آویزان کننده آلت شیوه ای است که برای افزایش طول آلت تناسلی مردان در برخی مراکز درمانی جهت افزایش طول آلت تناسلی انجام می شود.

 

این عمل برای بزرگ کردن آلت تناسلی به اندازه 2-4 سانتی استفاده می شود اما از بزرگترین عیبهای آن لخت شدن و افتادگی شدید آلت است و در موقع نعوظ آلت تناسلی رو به بالا حرکت نمی کند و افتادگی شدید دارد و لذا سبب اختلال شدید در نزدیکی جنسی خواهد شد. این روش را به عنوان درمان برای افزایش طول آلت تناسلی اصلا پیشنهاد نمی کنیم.

 

ماساژ آلت تناسلی

خود ارضایی برای مردان اثرات روانی و فیزیکی بسیاری به همراه دارد که یکی از آنها زود انزالی است. ولی بحث ماساژ آلت تناسلی از بحث خود ارضایی جدا است و به حالتی گفته می شود که فرد با حرکات نرم و طولی بافت های آلت تناسلی خود را نرمش می دهد. این شیوه از لحاظ عملکرد شباهت بسیار زیادی به دستگاه وکیوم مردانه دارد و می‌تواند جریان خون را در بافت های داخلی آلت تناسلی افزایش دهد.

 

یکی دیگر از فرق های ماساژ دادن آلت تناسلی با خود ارضایی در این است که با حرکات نرم و ملایم انجام می‌شود که در کاهش اضطراب نقش داشته و می‌تواند به بزرگ کردن آلت تناسلی مردان کمک کند.

 

در بیشتر تحقیقات صورت گرفته مشخص شده که باید ماساژ دادن با حرکات طولی و عرضی و با شدت کم انجام شود و پیش از رسیدن به حالت ارضا هم متوقف شود. انزال در این وضعیت اثرات بدی به دنبال دارد و فرد باید در لحظه رسیدن به انزال کار خود را متوقف کند.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------