تازه های دانستنیهای جنسی


کاهش میل جنسی, کم کردن میل جنسی, کاهش تحریک پذیری

اینها قاتلان میل جنسی هستند!! (کاهش میل جنسی)

کاهنده میل جنسی برخی موادغذایی، قاتل ارتباط زناشویی شما باعث کم کردن میل جنسی هستند. با رژیم غذایی…


بهترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی مردان کدام است؟بهترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی مردان‎

 

 به احتمال زیاد آلت تناسلی شما خوب است و اندازه ای طبيعي دارد ولی درصورتی که در خصوص افزایش سایز و شیوه های بزرگ کردن آلت تناسلی کنجکاو هستید چند مورد دردناک و اما گران قیمت پیشرو دارید که بعضی از آنها از طرف متخصصین تضمینی هم نیستند.

  

موثرترین شیوه بزرگ کردن آلت تناسلی کدامیک است؟

مردان اکثر خیال ميکنند آلت تناسلیشان خيلي کوچک است. که اما باید بدانید که این مساله کاملاً طبيعي بوده و اکثر مردان چنين نگرانی ای را دارند.

متأسفانه خیال غلطی که به وسیله فیلم های غیراخلاقی ترویج پیدا نموده است این است که براي لذت بردن از روابط جنسی باید آلت بزرگی داشته باشید. ولی این خیال کاملاً غلط است.

در مطالعه ای که در سال 2017 نشان داد که ترکیبی از بوسه های عمیق، تحریک ناحیه تناسلی و روابط دهانی بیش تر و بهتر از دخول میتواند یک زن را به ارگاسم برساند.

به احتمال زیاد آلت تناسلی شما خوب است و اندازه ای طبيعي دارد ولی درصورتی که در خصوص افزایش سایز و شیوه های بزرگ کردن آلت تناسلی کنجکاو هستید چند مورد دردناک و اما گران قیمت پیشرو دارید که بعضی از آنها از طرف متخصصین تضمینی هم نیستند.

در این مقاله شیوه هایی که اکنون براي بزرگ شدن و افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان مورد استفاده قرار می گیرد را به ترتیب از بدترین شیوه تا شیوه هایی که درد و ناراحتي کمتری دارند را به ترتیب با شما در بین می گذاریم.

  

راه های بزرگ کردن آلت تناسلی مردان‎

 

بزرگ کردن آلت تناسلی، گذاشتن ایمپلت در آلت تناسلی

دکتر جیمز الیست Dr. James Elist، جراحی در لس آنجلس ادعا ميکند که تنها جراح دنیا است که با استفاده از ایمپلت سیلیکونی میتواند طول و ابعاد آلت تناسلی را افزایش دهد. الیست ادعا ميکند که با این جراحی میتواند 1. 5 اینج طول و 2. 5 اینچ دور آلت نناسلی را افزاش دهد و اکنون 1300 ایمپلنت جاگذاری نموده است . مشکل این شیوه قيمت 13 هزار دلاری جراحی و خطر عفونت یا شکستگی ایمپلنت است.

  

بزرگ کردن آلت تناسلی، جراحی پلاستیک

بعضی جراحان می توانند با برش یک رباط، طول آلت تناسلی مردان را افزایش دهند. این کار کمک ميکند آلت تناسلی بیش تر به طرف بیرون مایل شود. اما این جراحی امکان دارد با خطرات جدّي من جمله ایجاد بافت اسکار و نعوظ دردناک، عفونت یا از دست دادن آلرژی و عملکرد همراه باشد.

 

به علاوه هزینه آن 9 هزار دلار است و پژوهش های نشان داده است که در این شیوه تقریبا نصف اینچ به میزان طول آلت تناسلی اضافه ميشود که بسیار کم تر از توقعات بیمار است.

  

بزرگ کردن آلت تناسلی، تزریق چربی

با استفاده از این شیوه جراحان، چربی بدن خود فرد را با لیپوساکشن liposuction بیرون کرده و با استفاده از سرنگ به بدنه آلت تناسلی تزریق کنند. در این شیوه احیانا افزایش طول حدود 1 اینچی در زمان و دور آلت تناسلی را تجربه خواهید کرد. نتيجه آن دائمی نیست و پس از چند وقتی به میزان نخست باز خواهید گشت. اما این شیوه هم با عوارضی همراه است.

در یکی از موردهای نوشته شده بیماري 30 ساله پس از این جراحی بخاطر جابجا شدن چربی از آلت تناسلی به بافت ریه بر اثر عدم توانایی تنفس از جهان رفت.

  

بزرگ کردن آلت تناسلی، تزریق پلاسمای غلیظ غنی از پلاکت PRP 

یک شیوه نسبتا تازه است که در آن پلاسمای غنی از پلاکت خودتان را به آلت تناسلی تزریق ميکنند که با تحریک جریان خون سبب بزرگتر شدن آلت ميشود . اکنون تحقيقات کافی براي اثر گذاری بلند مقطع این شیوه وجود ندارد.

 

بزرگ کردن آلت تناسلی، استفاده از دستگاه های کشنده یا extenders

دستگاه های کشنده وسایلی هستند که مردان در زمان روز می توانند زیر لباس خود بپوشند تا کم کم آلت تناسلی را بکشند.

بعضی از کارشناسان معتقد هستند این دستگاه ها امکان دارد مؤثر باشند ولی دیگر متخصصین معتقد هستند که استفاده از این دستگاه ها ارزش ناراحتي و حساسیت های احتمالی در آينده را ندارد.

تحقیقاتی که در این زمينه انجام شده پاسخ محکمی عرضه نکردند بعلاوه اینکه استفاده از این دستگاه ها در زمان روز روی حساس ترین قسمت بدن به هیچ وجه راحت نیست.

 

منبع: سیمرغ

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------