خرید محصولات زناشویی از جام طبدر سال های اخیر بحث خرید و فروش کالا به صورت آنلاین و مجازی بسیار پر رونق بوده و رو به پیشرفت میباشد. در این بین فروشگاه های آنلاین بزرگ و کوچکی پا به عرصه ابراز موجودیت نهادند و تعدادی محدود توان ماندن و رقابت و ارائه خدمات درخور را داشته اند. یکی از این پایگاه های فروش اینترنتی فروشگاه آنلاین جام طب می باشد که در حوزه پزشکی فعالت دارد. این فروشگاه چندین محصول پر فروش و پر بازدید دارد که در زیر به چند نمونه از آنها اشاره نموده ایم.


1. روغن خراطین
روغن خراطین را از ترکیب پودر نوعی کرم با روغن کتان یا زیتون و یا روغن حلالی که هسته سلول کرم را درهم بشکند و خاصیت خون رسانی را به روغن بدهد . این روغن برای افزایش حجم لب ، گونه ، سینه ، باسن ، آلت تناسلی و … کاربرد دارد که در تولید روغن خراطین باید به مورد کاربرد آن توجه نمود و برای کابرد خاص تولید شود که تاثیر گذاری بهتری داشته باشد . به عنوان مثال روغن خراطین که برای لب تولید شده غلظت نسبتاً کمتری دارد نسبت به روغنی که برای آلت تناسلی تولید شده است .

 

فروشگاه آنلاین جام طب,خرید از فروشگاه جام طب

روغن خراطین

 
2. وکیوم مردانه
دستگاه وکیوم مردانه یک نوع بادکش است که سه نوع کاربرد دارد و رفع کجی آلت تناسلی رفع مشکل نعوظ و افزایش سایز . این دستگاه به واسطه جمع کردن خون در درون آلت تناسلی و ایجاد گردش خون مصنوعی و همچنین خون رسانی مجدد به بافت های آلت تناسلی باعث می‌شود که کاربرد ذکر شده را در برگیرد . وکیوم مردانه در دو نوع کلی دسته‌بندی می‌شود یک دسته بادکشهای دستی و یک نوع بادکشهای شارژی و یا برقی که در ایران صرفاً باد کش های دستی موجود می باشند و نسبت از کیفیت های خوبی نیز برخوردار هستند .

 

فروشگاه آنلاین جام طب,خرید از فروشگاه جام طب

دستگاه وکیوم مردانه

 
3. روغن زالو خراطین
روغن زالو خراطین از ترکیب پودر زالو و کرم خراطین و همچنین روغن کتان یا زیتون به دست می آید این روغن نیز همانند روغن خراطین خاصیت حجم دهندگی دارد با این تفاوت که چه میزان اثربخشی در نواحی خاصی نیز دارد روغن زالو خراطین بیشتر برای تمامی نقاط بدن کاربرد دارد تا نقطه خاصی . تاثیرگذاری اصلی روغن زالو خراطین و یا روغن خراطین در افزایش گردش خون در نقطه خاصی از بدن که روغن مالش داده میشود می باشد.

 
4. پسوریازیس
پنج نوع اصلی پسوریازیس، پلاکی، خالدار، معکوس، پوسچولار و اریترودرمیک می‌باشد. شایع‌ترین آن پسوریازیس پلاک‌مانند است که با ناحیه‌هایی قرمزرنگ با پوششی نقره‌ای و سفید از سلول‌های مردهٔ پوست مشخص می‌شود. پسوریازیس در هر نقطه‌ای از بدن مانند زانو، آرنج، پوست سر و کف دست و پا می‌تواند مشاهده شود و با سایر شرایط جسمی جدی مانند دیابت، بیماری‌های قلبی و افسردگی در ارتباط است. حدود ۳۰ درصد از افراد مبتلا به پسوریازیس به آرتریت پسوریاتیک مبتلا می‌شوند. در ایران پمادی بنام پسوس رام بسیار این بیماری را کنترل مینماید که باید در هر 24 ساعت بسته به میزان پیشرفت بیماری استفاده شود.


5. لباس فانتزی
لباس فانتزی برانگیزاننده شور و حرارت در رابطه زوجین هستند. هر شخص در تخیلات خویش نوعی فانتزی دارد که در طول رابطه زناشوئی سعی در تحقق رویاهای جنسی خود دارد، فانتزی هایی که شاید هرگز در مورد آنها صحبتی نکند. زمانیکه یک رابطه عاطفی توام با ایجاد تنوع باشد، حس جنسی افراد بیشتر ارضا شده و آن رابطه جذاب تر و اشتیاق برای ادامه آن بیشتر می شود . افراد زمانیکه رضایت جنسی از ارتباط خود داشته باشند سعی در تداوم آن ارتباط عاشقانه و حفظ رابطه زناشوئی خواهند داشت.دانستنیهای قبل و بعد از ازدواج

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023