اگر فکر می‌کنید ناتوانی جنسی دارید بخوانیدبهترین قرص تقویتی برای مردان, داروی تقویت قوای جسمی مردان, قرص افزایش میل مردان در داروخانه

داروی تقویت قوای جسمی مردان

 

 روش های ناتوانی جنسی مردان

ناتوانی جنسی مردان به شکل ناتوانی در رسیدن به حالت نعوظ و حفظ این حالت گفته می شود. این اختلال سبب می شود تا مرد در امیزش جنسی لذت و خشنودی کافی کسب نکند. این مشکل بسیار رایج است و در همه ی سنین دیده می شود. با این حال، مردان مسن‌تر ، آنرا بیشتر تجربه می کنند. 

علائم ناتوانی جنسی

علایم اختلال نعوظ ممکن است شامل موردهای دائمی زیر باشد:

- اشکال در به دست آوردن نعوظ

- اشکال در حفظ نعوظ

- کاهش میل جنسی

 

درمان های ناتوانی جنسی

نخستین قدم این است که برای ملاقات با پزشک عمومی خود نوبت بگیرید تا وضعیت شما تشخیص داده شود و شیوه های مناسب درمان بررسی شود. پزشک برای تعيين دلیل اختلال جنسی سوالاتی درباره سابقه ی اجتماعی، جنسی و پزشکی میپرسد. برای تشخیص دلایل فیزیکی هم ازمایش تجویز میشود تا داروی مخصوص به آن ارائه گردد.

 

اغلب دومین اقدام برای حل مشکل زوج هایی که دچار مشکل جنسی هستند رابطه جنسی درمانی توسط روان شناس یا روان‌پزشک است( که با عنوان درمان روانی جنسی هم شناخته میشود) و هرچند صحبت درباره جزئیات خصوصی و تاحدی شرم آور ترسناک است، صحبت با مشاور می تواند موثر واقع شود.

 

بهترین قرص تقویتی برای مردان, داروی تقویت قوای جسمی مردان, قرص افزایش میل مردان در داروخانه

بهترین قرص تقویتی برای مردان

 

درمان روانی- جنسی

متخصصان زيادي در دنیا در زمینه ی صحبت درباره رابطه ی جنسی و کمک به اشخاص برای کشف و غلبه بر اختلال جنسی اموزش حرفه ای دیده اند. به ویژه تراپیست جنسی دانش زيادي درباره انواع اختلال های جنسی دارد و توانایی وی در کمک به افراد و زوج ها در تمام سنین برای تشخیص احتیاج و امیال جنسی و رفع افکار منفی که روی توانایی آن ها در لذت بردن از رابطه ی جنسی تأثير میگذارد اثبات شده است.

 

درمان روانی- جنسی شامل کشف افسانه های خانوادگی و تابو های فرهنگی است که روی رفتار جنسی شخص تأثير گذاشته. امکان دارد این سوال ها پرسیده شود:« اگر رابطه ی جنسی قبلا لذتبخش بوده، چه چیزی سبب تغيير آن شده است؟» و« چه چیزی لذتبخش و چه مواردی نا امیدکننده است؟». به این ترتیب، شخص به بررسی دوباره ی مفروضات و باور هایی می پردازد که عمیقا در وی ریشه دوانده و بواسطه ی رابطه خوب بین روان شناس یا روان‌پزشک و بیمار، فرصت پیدا کردن پاسخ و برقراری رابطه ی سالم تر فراهم می شود.

 

بهترین قرص تقویتی برای مردان, داروی تقویت قوای جسمی مردان, قرص افزایش میل مردان در داروخانه

قرص افزایش میل مردان در داروخانه

 

مشاور رابطه جنسی

مشاوره، که معمولاً مشاور زوج ها نامیده میشود، به زوج ها کمک می کند تا رابطه فیزیکی و درکشان از مفهوم رابطه جنسی را کشف کنند. شاید رابطه جنسی تبدیل به امری مکانیکی شده تا اشخاص به واسطه ی آن فاصله ی امنی بین خود برقرار کنند. در این صورت، طرف مقابل به خاطر از دست رفتن صمیمیت واعتماد، که به آن ها اجازه میداد حس امنیت داشته باشند و از رابطه جنسی لذت ببرند، ناراحت است.

 

زمانیکه شخص راهی برای بروز خشم و ناامیدی خویش نداشته باشد، از برقراری رابطه امتناع می کند تا این احساسات ممنوعه در اتاق خواب پیاده شود. مواردی که یادآوری گردید تنها قسمتی از مسائلی است که مشاور به آن ها میپردازد تا به زوج ها کمک کند اگاهی بهتری نسبت به احتیاج و امیال خود پیدا کنند و بتوانند به نتیجه ای برسند که برای هر دو مؤثر است.

 

بهترین قرص تقویتی برای مردان, داروی تقویت قوای جسمی مردان, قرص افزایش میل مردان در داروخانه

قرص افزایش میل جنسی

 

داروهای خوراکی برای درمان ناتوانی جنسی آقایان

برای رفع ناتوانی جنسی، بعضی داروهای خوراکی به شرح زیر وجود دارد :

- قرص های سیلدنافیل( ویاگرا) 

- تادالافیل( سیالیس) 

- واردنافیل( لِویترا) 

- آوانافیل( اسپِدرا)

 

استفاده از این داروها به صورت خودکار و سریع سبب رفع ناتوانی جنسی نمی شود؛ برای اثرگذاری آن ها، فرد به انگیزش جنسی هم احتیاج دارد. گفتنی است قرص های نام برده هیجان و لذت جنسی ایجاد نمی کنند؛ ضمن این که عارضه های جانبی هم دارند؛ سردرد و برافروختگی، از جمله رایج ترین عارضه های جانبی این داروهاست. از ديگر عارضه های کم تر شایع، میتوان به سوءهاضمه، گرفتگی و کیپ شدن بینی و سیانوپسیا( اختلال در بینایی و دیدن اشیاء به رنگ آبی) اشاره کرد.

 

گفتنی است اشخاص با شرایط زیر، نباید از داروهای نام برده کمک بگیرند:

- مشکلات قلبی شدید

- مشکلات کبدی شدید

- تجربه ی اخیر سکته ی مغزی

- تجربه ی اخیر حمله ی قلبی

- فشارخون پایین

- بعضی بیماری های چشمیِ وراثتی و نادر.

 

بهترین قرص تقویتی برای مردان, داروی تقویت قوای جسمی مردان, قرص افزایش میل مردان در داروخانه

بهترین قرص تقویتی برای آقایان

 

آلپروستادیل

چنانچه مردی با ناتوانی جنسی و اختلال در نعوظ، به درمان ها جواب مثبت و مؤثری ندهد، آلپروستادیل پیشنهاد می شود. آلپروستادیل، هورمونی مصنوعی است که به تحریک گردش خون در آلت تناسلی کمک می کند. آلپروستادیل را میتوان هم به آلت تناسلی تزریق کرد و هم میتوان یک پِلتِ دارای آلپروستادیل را در مجرای ادرار قرار داد. مجرای ادرار کار انتقال ادرار را از مثانه به آلت بر عهده دارد.

 

بر اساس گزارش سازمان ملی سلامت انگلستان، افردی که از این هورمون استفاده می کنند، معمولاً بعد از ۵ تا ۱۵ دقیقه میتوانند به حالت نعوظ برسند. البته طول مدت نعوظ بسته به ميزان دُزِ مصرفی آلپروستادیل متفاوت است.

 

مردانی که دچار بیماری کم خونیِ داسی شکل هستند و در خطر نعوظ دائم به سر می برند( یعنی نعوظ برایشان بلندمدت و دردناک است) نباید از آلپروستادیل استفاده کنند. اشخاص با سایر اختلال ها و کسانی هم که از دیگر درمان ها برای مشکل ناتوانی جنسی خویش کمک می گیرند، نباید به سراغ استفاده آلپروستادیل بروند؛ بعضی از عارضه های جانبی آلپروستادیل به شرح زیر است:

 

- تغییرات در فشارخون

- سردردها

- سرگیجه

- درد در ناحیه ی آلت تناسلی

- سوزش مجرای ادرار

- خون ریزی مجرای ادرار

- بروز حساسیت نسبت به دارو در محل تزریق

 

  بیشتر بخوانید: عوارض قرص تاخیری

 

عوارض مصرف سرخود دارو برای درمان ناتوانی جنسی آقایان

مشکلی که در جامعه امروز داریم این است که غیر از بیماری های اولیه بعضی ناتوانی های جنسی روحی روانی هم وجود دارد. به عنوان مثال اشخاص معتاد به مخدرها یا افرادی که الکل استفاده می کنند امکان دارد دچار این ناتوانی شوند. متأسفانه این اشخاص شنیده اند که داروهایی برای ناتوانی جنسی وجود دارد و بدون تجویز پزشک به داروخانه میروند و آن ها را تهیه می کنند. در راس این داروها ویاگرا یا سیلدنافیل بود که بعدها داروهای ديگر مثل تاداگرا یا تادالافیل و ... هم به بازار آمدند.

 

این داروها پرخونی موضعی ایجاد می کنند، منتهی این پرخونی نه تنها در ارگان جنسی است بلکه میتواند در مغز، قلب و عروق هم باشد. برای همین است که هنگامی که اشخاص این داروها را می خورند دچار سردردهای شدید و فشارخون های خيلي بالا و درمواردی هم پارگی عروق می شوند.

 

درواقع شخص تنها می خواهد یک رابطه جنسی معمولی برقرار کند ولی از آن طرف امکان دارد دچار خونریزی مغزی شود و سکته مغزی کند، به ویژه در شخصی که بیماری قلبی دارد و از قرص های باز کننده عروق مانند نیتروکانتین استفاده می کند و همینطور در افردی که انواع تنگی عروق مانند تنگی عروق کرونر قلب، تنگی عروق مغز، تنگی عروق شرایین کلیوی و تنگی عروق اندام تحتانی دارند، استفاده این داروها ممنوع است و عارضه های خيلي زيادي دارد. در پایان لازم است ذکر شود که مصرف داروی گیاهی تقویت قوای جسمی مردان  نیز میتواند در درمان ناتوانی جنسی کمک کننده باشد.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------