بررسی و مقایسه انواع اسپری های تاخیریمعرفی  و شناخت انواع اسپری تاخیری

در سال های اخیر، با توجه به تاکید و آموزش های گسترده در خصوص روابط زناشویی در ایران و همچنین، روشن شدن نقش این بخش از زندگی زوجین بر دیگر زاویه های روابط میان آن ها، هر کدام از طرفین به دنبال راه حل هایی برای بهبود روابط جنسی و رفع نواقص خود بوده اند. یکی از این نواقص که بسیاری از مردان را آزار می دهد، زود انزالی است. از طرف دیگر، چون نقطه ارگاسم در بانوان و انزال مردان با هم تفاوت زمانی بسیار زیادی دارد، همیشه مردان تلاش می کنند تا نقطه انزال خود را با این نقطه در بانوان همزمان سازند. از این رو استفاده از اسپری تاخیری رونق بسیار زیادی در جوامع گرفته است.

 

تنوع بالای این محصولات، امروزه مردم را با سردرگمی روبرو کرده است که در ادامه به بررسی و مقایسه این محصولات پرداخته خواهد شد. اما پش از بررسی این موارد باید به چند نکته توجه شود.

 

اول اینکه استفاده مکرر از این اسپری ها می تواند تاثیر منفی بر ساختار آلت مردانه بر جای داشته باشد.

 

استفاده بیش از حد از این محصولات، به علت تاثیری که بر سلول های عصبی می گذارد، موجب می شود تا خاصیت خود را از دست دهند. دومین نکته، بررسی این موضوع است که استفاده نادرست از این محصولات، می تواند سبب انتقال ماده تاخیری به واژن بانوان شود.

 

همین انتقال، ماده موجب خواهد شد تا واژن بانوان نیز مواد تاخیری را جذب کرده و ارگاسم در بانوان نیز بسیار به تاخیر بیوفتد. این تاخیری و بی حسی ایجاد شده در بانوان سبب خواهد شد تا بانوان نسبت به رابطه سرد تر شده و از آن لذت کافی را نبرند.

 

بررسی و مقایسه انواع اسپری های تاخیری,معرفی و شناخت انواع اسپری تاخیری,اسپری های تاخیری ایموشن

معرفی و مقایسه اسپری های تاخیری

 

اسپری های تاخیری ایموشن

برند ایموشن به عنوان یکی از قدیمی ترین برند های فعال در حوزه محصولات زناشویی به ویژه اسپری های تاخیری شناخته می شود. این برند که با تولیدات خود همواره در تلاش بوده تا نیاز های افراد را به خوبی برطرف سازد طی سال های گذشته با حفظ کیفیت محصولات خود، اسپری هایی با رایحه های بسیار جذابی را تولید و روانه بازار کرده است. این برند، محصولات خود را در 9 رایحه متنوع تولید خواهد کرد که به طور کلی تمامی این 9 مدل دارای ظرفیتی یکسان، بسته بندی زیبا و اثر گذاری قدرتمندی هستند. به طور کلی محصولات این برند طی 5 تا 10 دقیقه اثر خود را بر جای گذاشته و بین 20 تا 40 دقیقه نیز دارای ماندگاری خواهد بود. اما این 9 رایحه جذاب این برند عبارتند از:

 

1. رایحه ایفوریا

2. رایحه بولگاری

3. رایحه ورساچه

4. رایحه vip یک میلیون

5. رایحه آلوور

6. رایحه اترنیتی

7. کنزو

8. تام فورد

9. 212

 

اسپری های تاخیری پاورمن

اگر از دسته افرادی باشید که از اسپری های تاخیری بسیار استفاده می کنند، بی شک نام اسپری های پاورمن را شنیده اید. این برند با تولید محصولات جذاب خود از دیرباز تا امروز و با توجه به قابلیت توزیع خوب خود در کشور توانسته است توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به سمت خود جذب کند. این برند توانسته است طی سال های گذشته به تولید 8 رایحه جذاب و فانتزی برای رونق بخشیدن و رویایی تر کردن روابط جنسی بپردازد. تمامی محصولات تولید شده در این برند، دارای کیفیت بسیار بالایی هستند به نحوی که مدت جذب آن ها معمولا در میان 3 تا 12 دقیقه بوده و مدت ماندگاری این اسپری در میان 15 تا 20 دقیقه خواهد بود. با این حال تنوع رایحه های این برند عبارت است از:

 

1. رایحه موز

2. هندوانه

3. رایحه لیمو

4. رایحه جذاب قهوه

5. رایحه نارگیل

6. رایحه بسیار جذاب رز

7. رایحه پر فروش بستنی وانیل

8. رایحه طالبی

 

در این میان، محصول بستنی وانیل این برند یکی از پر فروش ترین اسپری های تاخیری در ایران شناخته خواهد شد.

 

اسپری تاخیری کاپوت

همه افرادی که از محصولات زناشویی در روابط خود استفاده می کنند، بار ها و بار ها نام کاپوت را شنیده اند. این برند موفق ایرانی که از سال های بسیار دور فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات زناشویی گسترش داده است.

 

این برند که در سال های اخیر اقدام به تولید اسپری های تاخیری در کنار دیگر محصولات خود کرده است توانسته توجه مصرف کنندگان را نیز به خوبی به سمت این محصولات جذب کند. بر خلاف دیگر برند ها که تمرکز خود را بر روی تولید محصولات با رایحه های مختلف گذاشته اند، کاپوت در تلاش بوده تا محصولات خود را بر اساس کیفیت و مدت ماندگاری تولید کند. از این رو حاصل تلاش های این برند تولید دو محصول ارگاسم سه برابر و همچنین نان استاپ است. 

 

اسپری های تاخیری پاورمن,اسپری تاخیری کاپوت,اسپری تاخیری گالاردو

انواع اسپری های تاخیری

 

اسپری تاخیری گالاردو

اگر به دنبال استفاده از اسپری هایی با رایه های خاص باشید، بهترین انتخاب برای شما محصولات برند گالاردو است. این برند که توانایی های خود را در تولید اسپری های زناشویی به رخ تمامی تولید کنندگان محصولات زناشویی کشیده است توانسته با تولید بهترین رایحه های سهم بسیار گسترده ای از بازار مصرفی را به خود اختصاص دهد.

 

این برند با تولید 10 مدل مختلف از این محصولات تمام تلاش خود را داشته تا افراد با هر سلیقه ای را نسبت به محصولات خود راضی نگاه دارد. باید به این نکته اشاره داشت که این برند در کنار تمامی این اسپری ها به تولید برخی از ژل های زناشویی نیز می پردازد که می توانند در رابطه های جنسی نقش پر رنگی داشته باشند. با این حال، رایحه های تولید شده در این برند به شرح زیر خواهند بود:

 

1. رایحه لجند

2. رایحه شنل

3. رایحه لالیک

4. رایحه جذاب مونت بلانک

5. رایحه پر فروش بولگاری

6. رایحه جادور

7. رایحه دیویدف

8. رایحه آزارو

9. رایحه معروف 212

10. رایحه خنک آیسی مانکی

 

اسپری های تاخیری کدکس,اسپری تاخیری ویگا,پر فروش ترین دوز های اسپری تاخیری ویگا

انتخاب اسپری های تاخیری

 

اسپری های تاخیری کدکس

ناچ کدکس نام آشنا ترین برند تولید کننده محصولات زناشویی در ایران است. این برند که با استفاده از تبلیغات گسترده و همچنین افزایش کیفیت محصولات خود تلاش داشته تمامی مخطبان را به سمت خود جلب کند، محصولاتش را نیز با تنوع بسیار بالایی تولید می کند. کاندوم هایی با تنوع مدل و طرح، ژل های زناشویی جذاب و اسپری های تاخیری کارآمد از بهترین تولیدات این برند خواهند بود که توجه هر کسی را به خود جلب می کنند.

 

بر خلاف دیگر شرکت های تولید کننده اسپری های تاخیری، کدکس در تلاش بوده تا با ایجاد کنترل در انتخاب زمان انزال، محصولات خود را تولید کند. از این رو، اقدام به تولید دو نمونه اسپری کرده است. اسپری دابل دیلی با قدرت لیدوکائین بالاتر نسبت به سایر اسپری های موجود در بازار و اسپری حساسیت که به منظور رفع حساسیت های پوستی برای افراد تولید شده است.

 

اسپری تاخیری ویگا

یکی از برند هایی که صرفا و به صورت تخصصی به تولید اسپری های تاخیری می پردازد، ویگاست. این برند محبوب ترین برند برای خرید اسپری تاخیری در ایران است. این برند با تولید محصولات متنوع در تلاش بوده تا ایجاد تاخیر در انزال را برای افراد در بازه های زمانی مختلفی امکان پذیر سازد، به نحوی که هر کدام از محصولات این برند که با دوز متفاوت نسبت به دیگری تولید شده است ، می تواند اثر گذاری کوتاه تر و یا طولانی تری را بر روی رابطه زناشویی داشته باشد. از جلمه مهم ترین و پر فروش ترین دوز های اسپری تاخیری ویگا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

1. اسپری دوز 240 هزار

2. اسپری دوز پنجاه هزار

3. اسپری دوز یک میلیون

4. اسپری دوز  100 هزار

 

اطلاعات بیشتر و خرید : sepitashop.com

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X پزشکی ، بهداشتی ، درمانی, لوازم بهداشتی

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023