راه هایی برای جلب توجه همسرتانچگونه جلب توجه همسرم شوم,برای جلب توجه همسرم چه کنم, راه های جلب توجه همسر

چگونه توجه همسرمان را به سمت خودمان جلب کنیم؟

 

چگونه جلب توجه همسرم شوم؟

برای جلب توجه همسر نیازی به غر زدن یا خواهش کردن نیست، شما باید از روش های غیر مستقیم برای جلب توجه او استفاده کنید. 

برای جلب توجه همسرم چه کنم؟

نحوه تعاملات فردی در روابط طولانی مدت مثل ازدواج بسیار تاثیر گذار است، اگر احساس می کنید که همسرتان به شما توجهی ندارد و مانند گذشته به شما اهمیت نمی دهد و می خواهید بدانید که چه کنم همسرم به من توجه کند؟ به جای این که با گریه و خواهش از او عشق و توجه بخواهید، برای برگرداندن توجه و علاقه او از راهکارهای زیر استفاده کنید تا روابط خودتان را بهبود دهید. 

 

غر زدن برای جلب توجه همسر ممنوع

بی توجهی همسر می تواند موضوعی نا امید کننده باشد ولی به جای این که مدام سرش غر بزنید یا هر از گاهی به او بگویید که بیشتر از قبل به توجهش نیاز دارید، شاید همسرتان سریعا متوجه نشود یا فقط چند روزی به صورت موقتی رفتارش بهتر شود ولی مداومت شما در این درخواست علاوه بر این که باعث بی میل تر شدن همسرتان نسبت به شما می شود باعث رنجش و دلخوری بیشتر خودتان خواهد شد و نتیجه منفی روی رابطه تان می گذارد و هیچ کمکی به بهتر شدن توجه همسرتان نمی کند. همین غر زدن های به ظاهر ساده علاقه همسرتان به شما را کم می کند و به مرور زمان باعث می شود دیوار دفاعی اش در مقابل شما را بالاتر ببرد و بیشتر شما را نادیده بگیرد. 

 

به او نشان دهید همچنان جذابیت دارید

شاید علت بی توجهی همسرتان این است که از زندگی اش احساس رضایت ندارد و مانند روزهای اول زندگی در کنار شما دلگرم نیست یا زیر بار مسئولیت های سنگین روزمره و پرداخت قسط ها فرصتی برای همنشینی یا معاشقه  با شما پیدا نمی کند.

 

در این مورد شما باید سعی کنید ندای درونی او باشید و به او کمک کنید دوباره احساس رضایتمندی پیدا کند و به زندگی با شما دلگرم شود. به او نشان دهید که وجودش همچنان برایتان اهمیت دارد. زیبایی ظاهری اش را تحسین کنید تا متوجه شود برایتان جذاب است. مردان توقع دارند از طرف همسرشان مورد تحسین قرار بگیرند، این اقدام خیلی ساده می تواند بار دیگر عشق او را به شما شعله ور کند.

 

راهکارهایی برای جلب توجه همسر, نکاتی برای جلب توجه همسر, چه کنم همسرم به من توجه کند

چه کنم همسرم به من توجه کند

 

لباس های زیبا بپوشید

ظاهر تکراری می تواند خسته کننده باشد، اگر همیشه تیشرت های گشاد و لباس های لش در خانه بپوشید مستقیما زندگی زناشویی شما را رو به سردی می کشاند. تحریک و احساساتی شدن همسرتان منوط به خوش ظاهر بودن و تنوع شما در پوشش است. هر از گاهی لباس های جذاب و سکسی بپوشید و با زبانتان او را به وجد بیاورید و به او بگویید در کنارش چقدر احساس خوشبختی می کنید. اجازه ندهید چیزهایی که روز اول اشنایی شما را نسبت به هم علاقمند کرده فراموش شود. 

 

کمی آرایش می تواند تداعی کننده روزهای اول آشنایی باشد، خوش ظاهر بودن در مقابل همسر می تواند هیجان بیشتری را چاشنی زندگیتان نماید. 

 

شوخی کنید و بخندید

شوخی های کلامی و جسمی و خندیدن کنار هم می تواند توجه همسرتان را به شما جلب کند، شور زندگی در شما، شور زندگی در او را شعله ور می کند. اجازه ندهید روزمرگی زندگی فضای بین شما را سرد کند.

 

لحظه های کنار هم بودن شما صرفا برای مسائل احساسی یا جنسی نیست، کنار هم شوخی کنید و دیوانه بازی داشته باشید تا گرمای صمیمیت بینتان شکل بگیرد و همسرتان متوجه شود که هنوز عشق او را در دل دارید. گاهی سر به سرش بگذارید و کمی بذله گویی کنید و طوری رفتار کنید که با کوچکترین موضوعی از طرف او به وجد می آیید. 

 

به همسرتان نشان دهید انرژی خوبی از او می گیرید

به جای این که از همسرتان گدایی عشق کنید به او نشان دهید که با او بودن انرژی خوبی به شما می دهد، این احساس بدون شک مانند یک آهنربا او را جذب شما خواهد کرد.

 

مردان قدرت طلبند و همین که متوجه شوند همسرشان در کنار آنها احساس امنیت و آرامش دارد بسسیار خوشایند تر از این است که فکر کنند همه مسئولیت های زندگی با او است و شما در همه چیز به او وابسته اید. در رفتار و گفتارتان نشان دهید که بودنش به شما احساس امنیت، آرامش می دهد. 

 

برای جلب توجه همسرم چه کنم, راه های جلب توجه همسر, راهکارهایی برای جلب توجه همسر

روش هایی برای جلب توجه همسر

 

برای کنار هم بودن پیشقدم شوید

اگر دلتنگ همسرتان هستید به او تلفن بزنید، البته نه هر ساعت !! روزی یک بار کافیست.  برای گذراندن تعطیلات کنار هم برنامه ریزی کنید.

 

اگر شوهرتان در پخت غذاهای پیک نیکی مثل جوجه کباب مهارت دارد حتما برای پیک نیک رفتن و چشیدن دستپختش با هماهنگی خودش برنامه بریزید.

 

یکی از روشهای جذب کردن شوهرتان این است که برنامه هایتان را با هم تنظیم کنید به خصوص برای تعطیلات یا مهمانی و مسافرت رفتن.

 

شوهر شما که از افکار شما خبر ندارد مگر این که این موضوع را به او بگویید. مثلا زمانی که در رختخواب هستید، سر صحبت را باز کنید و درباره برنامه هایتان کنار هم صحبت کنید تا متوجه شود دوست دارید بیشتر با هم وقت بگذرانید. 

 

در اتاق خواب خجالتی نباشید

مسائل جنسی برای گرم نگه داشتن یک رابطه اهمیت بالایی دارد. بنابراین بیشترین جایی که میتوانید نظر شوهرتان را به خود جلب کنید اتاق خواب است. به او ابراز علاقه جسمی و کلامی داشته باشید تا متوجه شود وجودش برایتان اهمیت دارد و تعهدش نسبت به شما و صمیمیتش با شما بیشتر شود. اگر در اتاق خواب خجالت را کنار بگذارید و شهوت و لذتتان را ابراز کنید قطعا بیشتر در کنار شما خواهد بود و در کارهای دیگر بیشتر با شما همراهی خواهد کرد. 

 

نکاتی برای جلب توجه همسر, چه کنم همسرم به من توجه کند, راه هایی که همسرم به من توجه کند

نکته هایی برای جلب توجه همسر

 

از ابراز علاقه جسمی غافل نشوید

به هیچ عنوان تماس جسمی با همسرتان را کنار نگذارید، تماس جسمی می تواند معجزه کند، او را ببوسید، در آغوش بگیرید، لمس کنید، نوازش کنید، دستش را بگیرید و بفشارید، سرتان را روی پایش بگذارید، هنگام تماشای تلویزیون کمی به او تکیه دهید و غیره ابراز علاقه جسمی در طول روز محبت و صمیمیت همسرتان نسبت به شما را بیشتر می کند. 

 

رفتار مثبتش را تقویت کنید

هر زمانی که شوهرتان نسبت به شما توجه لازم را داشت در همان لحظه این رفتار مثبت را تقویت کنید و حس خوبی به او منتقل نمایید و با قدردانی او را تشویق کنید. مثلا برای تقویت این رفتار مثبت در همان لحظه عکس العملی که می دانید خوشایند شوهرتان است را بروز دهید مثلا به او بگویید دوستش دارید یا این کارت احساس خوبی به من می دهد، او را متوجه کنید که از این رفتارش بسیار خوشحال و خرسند هستید تا تشویق به تکرار آن شود.

 

شاید برخی مردان ابراز علاقه کلامی را دوست نداشته باشند و بیشتر خوردن یک غذای دلچسب یا یک هدیه را ترجیح دهند، شما باید با توجه به شناختی که از روحیه شوهرتان دارید، رفتار خوبش را تقویت کنید. 

 

کارهایی که خودتان دوست دارید را برای همسرتان انجام دهید

همانطور که شما نیازمند توجه و محبت هستید، مردان هم همین طور هستند فقط شاید آن را بروز ندهند ولی همیشه نیاز دارند که همسرشان را روش های مختلفی به آنها ابراز علاقه کند. برآورده کردن نیازهای عاطفی شوهرتان به او نشان می دهد که شما هم تمایل دارید اینگونه باشید و به نوعی به صورت عملی رفتار دلخواهتان را به او می آموزید.

 

هر از گاهی از شوهرتان بپرسید که دوست دارد چه کاری برایش انجام دهید، به این شکل شما هم فرصتی برای بیان خواسته های خودتان پیدا خواهید کرد. 

 

فعالیت های مفرح دو نفره ترتیب دهید

فعالیتی را پیدا کنید که برای هر دو نفر شما جذاب باشد و انجام آن به هر دو شما روحیه بهتری بدهد، چه آشپزی باشد، چه پیک نیک، چه کوهنوردی، چه شهربازی رفتن، اسکیت، ورزش صبحگاهی، پارک رفتن، بازی ویدئویی، فیلم دیدن و غیره، هر فعالیتی که باعث شود لحظات خوب و لذت بخش، آرامش بخش یا هیجان انگیز بدور از انرژی منفی کنار هم سپری کنید باعث می شود شوهرتان احساس بهتری نسبت به شما پیدا کرده و صمیمیت و توجه بین شما افزایش پیدا کند.

 

گردآوری : بخش روانشناسی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------