شادیهای مشترک مخصوص همسران کسلشادی همسران,همسران کسل,شگفت زده کردن همسر

روزهای اول زندگی تان را به خوبی به یاد می آورید، آنروزها همه چیز تازگی داشت. سعی می کردید هر روز به شیوه ای جدید در را به روی همسرتان باز کنید.به نوعی می توان گفت شگفت زده کردن همسرتان تنها هدفتان بود اما امروز دیگر ایده ای در سرتان ندارید احساس می کنید خسته اید یا ایده هایتان در این سالها ته کشیده است اما شما به شدت در اشتباه هستید، آرمان شهری که شما به دنبال آن هستید در همین نزدیکی هاست. قرار نیست شما خالق اتفاق خاصی باشید تا زندگی تان رنگ دیگری به خود بگیرد در واقع با کارهایی خیلی کوچک می توانید رنگ زندگی را تغییر دهید. بعضی اوقات اشتباه ما این است که فکر می کنیم، تمیز نگه داشتن خانه، درست کردن غذاهای مختلف لازمه زندگی است، این امورلازم است اما برای یک زندگی خوب کافی نیست.
 
کارهای کوچک برای نجات زندگی
یکی از کارهایی که به زندگی تنوع می دهد این است که، کارهای متفاوت اما کوچک را انتخاب کنید، شما موفق خواهید شد با کمترین زحمت بزرگترین تغییر را در روال زندگی تان ایجاد کنید در این میان فقظ به کمی چاشنی خوشرویی نیاز دارید تا طعم زندگی تان لذت بخش شود. مهمترین نکته این است که زندگی تان را دوست داشته باشید. برای اینکه هر چه بیشتر به خوب بودن زندگی تان پی ببرید نکات مثبت آن را لیست کنید و هر روز بخوانید.
 
سرزنش نکنید
وقتی خورشید طلوع می کند و شما از خواب بیدار می شوید تا همسرتان را روانه محل کارش کنید، با بد و بیراه گفتن به زندگی از خواب بیدار نشوید. قبل از اینکه چشمهایتان را بگشایید، تصمیم بگیرید با کلماتی مثبت روزتان را شروع کنید، سرزنش کردن شما در ساعات اولیه روز، همسرتان را دچار یاس و دلزدگی می کند. مطمئنا او روز خوبی را نخواهد داشت. مطمئن باشید این کار سودی برای شما نخواهد داشت و شما را در زندگی یک قدم به عقب می برد. اگر فکر می کنید همسرتان در کاری کوتاهی کرده است، با گفت وگو مسئله را حل کنید. این امر به بهبود رابطه شما کمک می کند.


لبخند بزنید
لبخند یادتان نرود. احساس کنید در مقابل دوربین زندگی قرار دارید و همه حرکات شما ثبت می شود. همسرتان هنگام ورود به منزل نیازمند نگاه گرم شما است. وقتی از اتفاقات روزمره اش با شما سخن می گوید، شنونده خوبی باشید. او منتظر ارائه راهکار از سوی شما نیست.
 
شگفت‌زده کنید
همسرتان را غافل گیر کنید، با برنامه های کوچک به استقبال خوبیهای زندگی بروید. شما می توانید به سادگی شادی های بزرگی ایجاد کنید. این برنامه ها لازم نیست پر زحمت طرح ریزی شوند. یک برنامه کوچک مثل آماده کردن میان وعده مورد علاقه همسرتان، به او نشان می دهد که شما به فکر او هستید.
 
به او زمان بدهید
همسرتان برای تغییر نیازمند زمان و اطمینان شما است. او را محدود نکنید و تشویق کنید تا با دوستان و همکارانش به ورزشهای گروهی بپردازند. معمولا ورزش به افراد فرصت می دهد تا افراد رفتارشان مثبت تر و فکرشان بازتر شود.

شادی همسران,همسران کسل,شگفت زده کردن همسر

عشق تان را ابراز کنید
دوست داشتن و دوست داشته شدن مطلوب هر انسانی است. هر از گاهی علاقه تان را به همسرتان عنوان کنید. برای ابراز عشق تان دنبال فرصت های هر چند کوچک باشید.این کمک می کند تا نهال عشق کاشته شده در زندگی انرژی مثبتی را منتقل کند.

گاهی با عینک همسرتان به زندگی نگاه کنید
معمولا زنان و مردان کمتر پیش می آید علاقه مندیهای مشترکی داشته باشند. نوع نگاه مردان و زنان به زندگی متفاوت است. اما برای اینکه این تفاوتها کمرنگ شوند و کمتر گریبان زندگی را بگیرند، در فعالیت های مورد علاقه همسرتان شرکت کنید.

دیدن یک مسابقه یا فیلم مورد علاقه همسرتان می تواند برای او مطلوب باشد.
مطمئنا شما از این معامله ای که انجام داده اید لذت خواهید برد، شما محدود علاقه مندیهای همسرتان نشده اید بلکه به علاقه مندیهای او سرک می کشید و در کنار همسرتان روابط خوبی را تجربه می کنید.
منبع: تبیان

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------