دکلره صورت و بدن، مزایا و معایبدکلره صورت, دکلره زیر بغل, ایا دکلره پوست را سفید میکند

دکلره صورت

 

مزایا و معایب دکلره صورت و بدن

یکی از مشکلات بسیاری از خانم ها رشد سریع موهای زائد صورت و بدنشان است. امروزه از شیوه های گوناگونی مثل اپیلاسیون، لیزر، شیو کردن و غیره برای برطرف کردن این مشکل استفاده می شود ولی در این مطلب می خواهیم درباره یک روش متفاوت یعنی دکلره صورت و بدن صحبت کنیم. در این شیوه مثل سایر شیوه های گفته شده موهای زائد از بین نمی رود بلکه رنگ تیره آن به بلوند خیلی روشن تبدیل می شود.

چگونه موهای بدن را دکلره کنیم

دستکش هایتان را در دست کرده و پودر سفید کننده را با مایع موجود در بسته بندی درون کاسه ای مخلوط کنید. شما باید ‏یک مخلوط خامه ای شکل بدست بیاورید و تغییر رنگ آن از سفید به آبی کاملا طبیعی می باشد.‏

 

با استفاده از کارتن یا یک پلاستیک که طول آن دو برابر عرض آن می باشد، مواد آماده شده را بر روی پوست خود بمالید.‏

 

همیشه از پشت لب آغاز کنید چرا که موهای این نواحی نسبت به مناطق دیگر کلفت تر و ضخیم تر می باشد. و چنانچه می ‏خواهید تمام صورت خود را دکلره کنید باید خط موی خود در اطراف پیشانی را کامل پوشش دهید.‏

 

از آنجایی که پوست اطراف چشم بسیار نازک می باشد توصیه می شود از این ماده در اطراف چشم استفاده نکنید چون ‏امکان دارد حتی به چشم شما صدمه برساند. ‏

 

امکان دارد بر روی بسته بندی نوشته شده باشد به مدت 15 الی 20 دقیقه ماده بر روی پوستتان بماند ولی این زمان امکان دارد به پوستتان صدمه برساند. ما به شما پیشنهاد می دهیم حداکثر 10 دقیقه بر روی صورتتان بماند ولی در 7 ‏دقیقه صورتتان را چک کنید.‏

 

هر قسمت از پوستتان را که چک کردید و متوجه شدید در حال روشن شدن می باشدبا استفاده از پنبه آرایشی آغشته به آب ولرم آغاز به پاک کردن مواد دکلره کنید.‏ سفید شدن دست با دکلره هم امکان پذیر است.

 

توجه : در زمان پاک کردن مواد اطراف چشم مواظب باشید مواد وارد چشمتان نشود.‏

 

پس از اینکه صورت خود را با پنبه پاک کردید همه صورت را با آب ولرم شسته و آنگاه با استفاده از صابونی با ‏ph‏ متعادل دارد همه صورتتان را بشویید.‏

 

در آخر صورتتان را مرطوب کنید تا تعادل پوست برگردد. برای این کار از لوسیون مناسب پوستتان استفاده کنید.

 

دکلره صورت, دکلره زیر بغل, ایا دکلره پوست را سفید میکند

دكلره كردن موهاي صورت

 

ایا دکلره پوست را سفید میکند

به علت ترکیبات شیمیایی و قوی که در پودر دکلره وجود دارد، هرگونه تغییر رنگ پوست هم بعد از دکلره شدن بدن و صورت از بین میرود و پوست شما یک تا دو درجه روشن تر خواهد شد! این درخشش و سفیدی پوست بعد از دکلره کردن بدن، در حقیقت نتیجه لایه بردای از پوست هست و سبب میشود تا سلول های مرده از سطح بالایی پوست از بین رفته و پوستی روشن تر داشته باشید!

 

استفاده از دکلره برای پوست صورت و بدن، حتی کوچک ترین موهایی که امکان دارد روی بینی، خط چانه، پیشانی و ... وجود داشته باشه را هم به طور کامل سفید میکند و همین مسئله اثر بسیار زیادی در روشن تر شدن رنگ پوست هم خواهد داشت.

 

مزایای دکلره موهای صورت و بدن

سرعت بالا

همه مراحل انجام کار از درست کردن مخلوط تا زدن و شستن آن ۱۵ دقیقه بیشتر طول نمی کشد و می توانیند هر موقع که بخواهید انجام بدهید.

 

ساده است

دکلره کردن مثل وکس یا بند انداختن نیست که احتیاج به مهارت داشته باشد، به شدت ساده  است و حتی می توانید خودتان در خانه ( با رعایت نکات ایمنی )انجام بدهید.

 

آسیب های بعد از وکس یا بند را هم ندارد

زیرا مو از ریشه کنده نمیشود، خیلی از آسیب های پس از وکس یا بند  مانند موی زیرپوستی، بریدگی، کبودی و غیره را ندارد.

 

کم هزینه و ارزان

پودر دکلره و اکسیدان در هر داروخانه ای پیدا میشود و قابل خرید است. با هزینه ی کم می توانید بخرید و روی پوست بزنید و ۲ تا ۴ هفته راحت باشید.

 

دکلره صورت, دکلره زیر بغل, ایا دکلره پوست را سفید میکند

دکلره برای سفید شدن پوست

 

آسیب های مو به وجود آمده از دکلره صورت 

آسیب های خفیف

حس خشکی یا زبری موها در زمان لمس، گیرکردن موها در هم که این نوع آسیبها با استفاده از کاندیشنر حل خواهند شد.

 

آسیب های شدید

در اثر صدمه دیدن پولک های مو که در واقع سپر محافظ لایه های عمقی مو در مقابل عوامل خارجی می باشد صورت می گیرد که عبارتند از: مو خوره ، شکستگی مو ، اسفنجی و متخلخل شدن مو و در نتیجه تمایل مو نگه داشتن آب (به آن معنا که در این حالت مو به راحتی خشک نمی شود)، مات شدن مو، از دست رفتن حالت پذیری مو.

 

عارضه های اصلی دکلره صورت

پودر دکلره ای که برای بلیچینگ موهای صورت مورد استفاده قرار می گیرد با پودر دکلره ویژه موها تفاوت دارد. این پودر مخصوص روشن کردن موهای صورت درست شده و بنابراین عارضه های دکلره را کم می کند با این حال می تواند سبب عوارضی در ناحیهَ پوست صورت خصوصا افرادی که دارای پوست حساس و نازک هستند شود.

 

این عوارض معمولا شامل قرمزی و سوزش و در موارد جدی تر تاول و سوختگی پوست صورت است که برای پیشگیری از عوارض دکلره در صورت ، کلا از انجام دکلره صورت پرهیز کنید. از دیگر عوارض دکلره می توان به آثار مخرب ساقه مو، خشک شدن و شکنندگی موها به شکل پودرشدن یا تکه تکه شدن، تغییر پروتئین ساقه مو و موخوره های شدید اشاره نمود.

 

ناگفته نماند دکلره موها در کسانی که دارای سابقه آسم، اگزما و دیگر آلرژی ها هستند می تواند این عوارض را شدید کند.

 

گردآوری: آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------