چاق شدن صورت با سیب زمینیچاق شدن صورت با سیب زمینی,چاق شدن صورت , برای چاق شدن صورت

چاق شدن صورت با سیب زمینی

 

سیب زمینی گیاهی است که دارای خواص زيادي بوده و براي بدن بسیار موثر است ولی تحقيقات تازه نشان ميدهد که آب سیب زمینی براي پوست اعجاز ميکند و استفاده از آن براي حل بسياري از مشکلات پوستی موثر است...

با سیب زمینی، صورت را پرتر و زیباتر کنید . متخصصان پوست مصرف آب سیب زمینی را براي پرشدن صورت موثر می دانند.

 

با سیب زمینی، صورت را پرتر و زیباتر کنید

سیب زمینی بعنوان یک عامل ضدپیری بسیار مؤثر شناخته شده است و نقش بسیار موثری در کاهش چین و چروک پوست دارد. استفاده از آب سیب زمینی سبب درخشش بیش تر و نرمي پوست می شود. از بین رفتن چروک صورت باعث ميشود تا بافت پوست پر شده و صورت چاق بنظر برسد و از این رو چاقی صورت با سیب زمینی امکان پذیر خواهد شد.

 

چاق شدن صورت با سیب زمینی,چاق شدن صورت , برای چاق شدن صورت

چاق شدن صورت با آب سیب زمینی

 

آب سیب زمینی  برای چاق شدن صورت 

به مدت ۲ هفته عاری این که تغيير خاصی را در رژیم غذایی خویش ایجاد کنید، هرروز ، آب ۲ تا ۳ عدد سیب زمینی متوسط را مصرف کنید. آب به دست آمده را باید خوب هم بزنید و بعد از آن بلافاصله استفاده کنید. متخصصان پوست، معتقد هستند مصرف آب سیب زمینی براي پر شدن صورت مفید است.

 

مایعات براي حفظ سفتی و خاصیت انعطاف پذیری پوست لازم است. همچنین به گفته متخصصان، سیب زمینی دارای ميزان زيادي آنتی اکسیدان از جمله پلی فنولز طبيعي است که نوعی ریز ماده مغذی به حساب می آید و در بسياري از گیاهان یافت می شود. ادله زيادي نشان ميدهد که، سیب زمینی نقش مهمی در عملکرد سلول و کاهش عفونت دارد.

 

هرچه سیب زمینی تازه تر باشد، ميزان ماده های مغذی و ویتامین سی آن بیش تر است. سیب زمینی دارای ویتامینb6 هم است. پوست سیب زمینی هم مملو از ویتامین ها و موادمعدنی است، بدین ترتیب سیب زمینی را با پوست مصرف کنید. از استفاده سیب زمینی سبز یا جوانه زده خودداری کنید برای این که سمی است.

 

استفاده از ماسک سیب زمینی  برای چاق شدن صورت 

یک روش ديگر استفاده از سیب زمینی براي چاقی صورت استفاده از آن بصورت ماسک می باشد. ماسک سیب زمینی خواص فوق العاده ای براي پوست دارد. مصرف سیب زمینی بصورت موضعی بر روی پوست صورت، سبب روشن شدن پوست، از بین رفتن لکه های پوستی، کاهش چروک های پوستی و چاقی آن می شود.

 

حتماً شنیده اید که ماده اصلی محصولات آرایشی جوان سازی پوست، کلاژن می باشد. سیب زمینی مملو از کلاژن است بدین ترتیب استفاده از ماسک سیب زمینی خام سبب کلاژن سازی در پوست شده باعث جوان شدن پوست صورت و سفتی آن می شود.

 

همچنين ماده های نشاسته ای موجود در ماسک سیب زمینی خام در طولانی مدت باعث چاق شدن موضعی صورت می شود. براي چاقی صورت با ماسک سیب زمینی شما میتوانید هنگام استفاده از آب سیب زمینی براي چاقی صورت قدری از آنرا به صورت خویش بمالید. یا روزانه یک سیب زمینی کوچک را رنده نموده با قدری عسل ترکیب کنید و به صورت خویش بزنید. استفاده از این شیوه در چاقی صورت مؤثر است.

 

چاق شدن صورت با سیب زمینی,چاق شدن صورت , برای چاق شدن صورت

چاق شدن صورت با سیب زمینی پخته

 

مصرف سیب زمینی پخته برای چاق شدن صورت 

حداقل براي یک ماه، روزانه یک عدد سیب زمینی آب پز بخورید. درصورتی که سیب زمینی آب پز دوست ندارید میتوانید یک بشقاب سیب زمینی سرخ نموده جایگزین آن کنید که اما سیب زمینی سرخ کرده ارزش غذایی کم تر و کالری بیشتری نسبت به سیب زمینی آب پز یا بخار پز دارد. باید توجه داشته باشید که استفاده خوراکي سیب زمینی به این شکل علاوه بر چاقی صورت، احیانا تا حدی باعث چاق شدن دیگر اعضای بدنتان هم خواهد شد.

 

بهتر است براي نتيجه گيري بهتر براي چاقی صورت با سیب زمینی هر سه شیوه استفاده از سیب زمینی براي چاقی صورت را هم زمان انجام دهید یا حداقل ازطریق دوم و سوم بصورت هم زمان به مدت یک ماه الی دو ماه مداوم استفاده کنید تا به نتيجه مطلوب برسید.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------