چگونه رژ لب مایع بزنیم؟رژ لب مایع,طرز زدن رژ لب مایع,نحوه زدن رژ لب مایع

طرز زدن رژ لب مایع

 

از آن جایی که رژ لب های مایع  و یا لاک لب پیگمنت زيادي دارند، یک بار کشیدن آن بر روی لب کفایت می کند. یک نکته ی مهم از کلودیا سوار( Claudia Soare) – یکی از متخصصین برند آناستازیا بورلی هیلز – این است که اپلیکاتور را پیش از استفاده کمی در داخل تیوب تمیز کنید تا بهتر بتوانید رنگ را کنترل کنید.

آرایش لب درصورتی که بدرستی و بدون اشتباه انجام شود، جلوه آرایش دیگر اجزای صورت را دوبرابر می کند. اشتباهات معمولی که هر بانوی زیبایی در آرایش لب مرتکب می شود یکی از  موارد زیر است:

 

- آرایش لب، بدون لایه برداری

- رژ زدن بدون کشیدن خط لب

- پخش کردن رژلب با کشیدن لب ها روی هم

- استفاده بی اندازه از رژلب

- تمیز کردن رژلب با دستمال خشک

 

زمانی این اشتباهات بیشتر خود را نشان میدهند که از رژلب های مایع استفاده کنید.

 

_ پیش از آن که فوري به آموزش استفاده از رژلب های مایع برویم، بهتر است برای یک آرایش لب زیبا با خطوط دقیق و تمیز بعد از لایه برداری لب، با باقی مانده کرم پودری که روی قلم تان مانده، روی لب بکشید و شکل دلخواه خویش را برای لب طراحی کنید، حتی اگر قصد خط کشیدن ندارید، بهتر است مدل هدف را در ذهن خویش داشته باشید.

 

_ لب ها را با مرطوب کننده لب آماده کنید. رژلب های مایع دوام بالایی دارند و میتوانند لب ها را خشک کنند. برای مرطوب نگهداشتن لب ها قدری برق لب با خصوصیت مرطوب کنندگی را پیش از رژلب مایع استفاده کنید. بدنبال برق لبی باشید که چرب و محافظت کننده باشد.

 

رژ لب مایع,طرز زدن رژ لب مایع,نحوه زدن رژ لب مایع

آموزش زدن رژ لب مایع

 

_ دور خط لب خود قدری هایلایتر بمالید. برای برجسته تر کردن لب های خود، میتوانید قدری هایلایتر در اطراف لب و مخصوصا در قسمت بالای هشتی لب بالا بزنید.

 

_ دقت کنید تنها مقدار اندکی هایلایتر برای ایجاد بازتاب نور طبیعی استفاده کنید. استفاده بیش از حد امکان دارد لب های شما را اندکی عجیب جلوه دهد.

 

_ دور لبها از کانسیلر استفاده کنید. درصورتی که عرق کنید یا در آب و هوای خيلي گرم یا مرطوب قرار بگیرید، رژلب مایع میتواند در نواحی دور لب ها پخش شود. برای جلوگیری از پخش شدن رژ لب روی پوست اطراف لب ها قدری کانسیلر با اسفنج به پوست دور لب بزنید.

 

_ با استفاده از قلم لب و مقدار کمی از رژ دور لب پائین را بکشید .در این کار دقت کنید چرا‌که این خط با همان نخستین حرکت قلم شکل می گیرد و دوباره کشیدن آن کمکی به تغيير شکل آن نمی کند.

 

_ پس از خط لب پائین، نوبت به قسمت وسط لب بالا میرسد ، عجله ای برای پر کردن لب های خویش نداشته باشید. با اندکی شکیبایی نتیجه بهتری با رژ مایع بدست می آورید.

 

_ از گوشه های خارجی لب، قسمت ها را به هم وصل کنید.

 

_ پس از کشیدن هلال وسط خط لب بالایی، آغاز به اتصال دادن آن به لب پائین کنید و این کار را با استفاده از ضربات کوچک قلم انجام داده و از گوشه خارجی لب آغاز کنید.

 

_ در این مرحله میتوانید برای پر کردن وسط لب از اپلیکاتور رژ مایع هم استفاده کنید.

 

رژ لب مایع,طرز زدن رژ لب مایع,نحوه زدن رژ لب مایع

طریقه زدن رژ لب مایع

 

_ زمانی که از شکل لب خویش راضی شدید، میتوانید با استفاده از باقی مانده رژ روی قلم، داخل لب را پر کنید. برای داشتن رنگی شفاف تر میتوانید این دفعه از اپلیکاتور خود رژلب استفاده نموده و لایه ای ديگر رژ به لب ها بزنید.

 

_ با استفاده از قلموی زاویه دار و کانسیلر لبه های لب را تمیز کنید. بسیار مهم است که قبل از آغاز این کار رژ مایع کاملا خشک شود تا با کانسیلر مخلوط نشود.

 

رژ لب مایع,طرز زدن رژ لب مایع,نحوه زدن رژ لب مایع

رژ لب مایع

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 زیبایی خود را دوچندان کنید

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023