آرایش صورت با لباس آبیآرایش صورت با لباس آبی, چگونه آرایش صورت با لباس آبی جذاب تر می شود, نکات آرایشی برای زمانی که لباس آبی می‌پوشید

چگونه آرایش صورت با لباس آبی جذاب تر می شود

 

آرایش مناسب با لباس آبی

برای داشتن آرایش مناسب و ایده آل بهتر است علاوه بر رنگ پوست و فرم صورت خود به رنگ لباس مجلسی تان هم دقت کنید. در صورتیکه لباس مجلسی شما آبی است بهتر است از مدل آرایش متناسب با رنگ آبی استفاده کنید.

استفاده از رنگ‌های گوناگون هنگام آرایش صورت با لباس آبی

هنگام انجام آرایشی جدید، نخستین چیزی که باید در نظر داشته باشید، چرخه رنگ است. رنگ‌های مکمل به زیباتر شدن یکدیگر کمک می‌کنند. پس هنگام پوشیدن پیراهن آبی می‌توانید رنگ مخالف آن را در چرخه رنگ برای آرایش خود انتخاب کنید. رنگ‌های قرمز و نارجی در چرخه رنگ تکمیل کننده رنگ‌های آبی هستند.

 

پس می‌توانید رنگ‌های موجود در این گروه مثل مرجانی، نارنجی، هلویی و قهوه‌ای را با آبی سِت کنید. این مرحله همان جایی است که می‌توانید از رنگ‌های گوناگون استفاده کرده و آن رنگی را انتخاب کنید که روی صورت و چهره شما مناسب به نظر می‌رسد.

 

آرایش صورت با لباس آبی, چگونه آرایش صورت با لباس آبی جذاب تر می شود,چگونه آرایش صورت با لباس آبی جذاب تر می شود

آرایش صورت با لباس آبی

 

راهنمای آرایش صورت با لباس آبی برای جذابیت بیشتر

برای داشتن آرایش صورت مناسب با لباس مجلسی آبی، باید رنگ های گوناگون را امتحان کنید. دقت کنید که اگر می خواهید آرایش صورت شما خودش را نشان دهد بهتر است از رنگ های مکمل آبی استفاده کنید. رنگ هایی نظیر نارنجی و قرمز و هلویی و قهوه ای و رنگ آبی در طیف های گوناگون می توانند برای آرایش صورت با لباس آبی مناسب و ایده آل باشند.

 

گونه ها در آرایش صورت با لباس آبی

گونه ها را خیلی تیره نکنید که دقت روی آنها باشد. شما می توانید رنگ رژ گونه و رژ لب را از یک خانواده انتخاب کنید. از آنجایی که آبی یک رنگ سرد است بهتر است از رژ گونه گرم برای آرایش استفاده کنید، می توانید از رنگهای ارغوانی استفاده کنید. رنگ های برنز هم برای ترکیب شدن با رنگ آبی انتخاب خوبی هستند.

 

آرایش صورت با لباس آبی, چگونه آرایش صورت با لباس آبی جذاب تر می شود,آرایش مناسب با لباس آبی

نکات آرایشی برای زمانی که لباس آبی می‌پوشید

 

چشم‌ها در آرایش صورت با لباس آبی

چشم‌های شما باید با پیراهن آبی برجسته ترین قسمت صورتتان باشد. فراموش نکنید که چشم‌های دارای آرایش زنانه با رنگ‌های قدرتمند و خنثایی مثل آبی واقعاً عالی به نظر می‌رسند. سایه چشم متالیک و آرایش چشم اسموکی با خط چشم پهن نوک تیز یا خط چشم چشم گربه‌ای نمونه‌هایی از آرایش چشم کلاسیک هستند که در کنار پیراهن آبی جادویی به نظر می‌رسند.

 

چنانچه پیراهن شما رنگی سنگین مثل آبی تیره دارد، سایه چشم‌های متالیک باید رنگ طلایی یا شامپاینی داشته باشد. هرچند، اگر می‌خواهید چشم‌هایتان را مرکز توجه صورت قرار دهید، تلاش کنید برای پیشگیری از داشتن آرایشی غلیظ، آرایش گونه‌ها و زیرسازی صورت را ملایم انجام دهید. چنانچه رنگ پیراهن شما آبی سرد است، تلاش کنید رنگ‌هایی مثل سبز یا آبی را به آرایش چشم خود اضافه کنید. پیراهن‌های دارای رنگ آبی گرم هم با بنفش یا سبز کله غازی زیبا به نظر می‌رسند.

 

هرچند رنگ‌ها از یک خانواده نباید دقیقاً مثل یکدیگر باشند. یک سایه چشم رنگ روشن روی کل پلک خود بزنید. حالا سایه چشمی با رنگ تیره‌تر برداشته و با براش سایه‌ای زاویه‌دار و سفت آن را به حالتی هفت گوشه بیرونی پلک خود بزنید تا به چشم‌هایتان حالت گربه‌ای بدهد. سایه را به طرف چین پلک خود محو کرده و همینطور آن را به گوشه داخلی چشم بزنید.

 

برای میان پلک باید از روشن‌ترین سایه چشم خود استفاده کنید. برای زیباتر شدن چشم‌های خود، قدری اکلیل طلایی با تناژ گرم (اگر از سایه چشم صورتی یا قهوه‌ای استفاده کردید) یا اکلیل نقره‌ای (اگر از سایه چشم آبی استفاده کردید) به میانه پلک بزنید. داخل بالا و پایین چشم خود را سرمه بکشید. با خط چشم مشکی یا رنگی، روی پلک بالایی خود نزدیک خط مژه خط بکشید و نوک آن را تیز کنید. به مژه‌های خود دو لایه ریمل بزنید.

 

چنانچه می‌خواهید از رنگ رژهای گوناگون استفاده کرده و لب‌ها را مرکز توجه صورت خود قرار بدهید، چشم‌ها را زیاد آرایش نکنید. از سایه چشم قهوه‌ای روشن یا هلویی روی چشم‌ها استفاده کرده و کار خود را با کشیدن سرمه نزدیک مژه‌ها تمام کنید.

 

آرایش صورت با لباس آبی, چگونه آرایش صورت با لباس آبی جذاب تر می شود, ترفند های آرایشی برای لباس های آبی

آرایش مناسب با لباس آبی

 

لب‌ها در آرایش صورت با لباس آبی

چنانچه آرایش چشم‌های خود را غلیظ انجام دادید، رژ نود روی لب‌های شما عالی خواهد شد. پس از اسکراب کردن لب‌ها، بالم لب زده و با خط لبی نود دور لب‌های خود خط بکشید. لب‌های خود را رژلب هلویی، صورتی یا هر رنگ نود دیگری بپوشانید. چنانچه تصمیم دارید که لب‌هایتان مرکز توجه صورت باشد، از رژ قرمز استفاده کنید. پس از خط کشیدن دور لب‌ها، با همان خط لب روی لب‌ها خود را بپوشانید تا ماندگاری رژ بیشتر شود. حالا لب‌هایتان را با رژی قرمز و چشمگیر بپوشانید. رنگ‌های مرجانی و صورتی هم برای ست شدن با آبی مناسب هستند.

 

آرایش صورت با لباس آبی, چگونه آرایش صورت با لباس آبی جذاب تر می شود,نکات آرایشی برای زمانی که لباس آبی به تن می کنید

آرایش مناسب لباس آبی

 

آرایش صورت با لباس آبی, چگونه آرایش صورت با لباس آبی جذاب تر می شود, نکات آرایشی برای زمانی که لباس آبی می‌پوشید

نکات آرایشی برای زمانی که لباس آبی به تن می کنید

 

آرایش صورت با لباس آبی, چگونه آرایش صورت با لباس آبی جذاب تر می شود,چگونه آرایش صورت با لباس آبی جذاب تر می شود

چگونه آرایش صورت با لباس آبی جذاب تر می شود

 

آرایش صورت با لباس آبی, چگونه آرایش صورت با لباس آبی جذاب تر می شود, نکات آرایشی برای زمانی که لباس آبی می‌پوشید

آرایش صورت با لباس آبی

 

آرایش صورت با لباس آبی, چگونه آرایش صورت با لباس آبی جذاب تر می شود,آرایش مناسب با لباس آبی

نکات آرایشی برای زمانی که لباس آبی می‌پوشید

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------