کوچک کردن لب ها با روش جراحی و غیرجراحیورزشی برای کوچک کردن لب, برای کوچک کردن لب, اموزش تصویری کوچک کردن لب

ماساژ برای کوچک کردن لب ها

 

3 روش برای کوچک کردن لب ها 

در صورتی که از بزرگی لبتان ناراضی هستید ، برای کوچک کردن لب می توانید از ماساژ ، تکنیک های آرایشی و در نهایت از جراحی کوچک کردن لب استفاده کنید.

اگر به دنبال راهی برای کوچک کردن لب هستید ، باید بدانید که تنها نیستید. مردان و زنان زیادی هستند که اندازه لب هایشان بزرگتر از حد معمول است و ممکن است از ظاهرشان ناراضی بوده و تمایل به کوچک شدن لب بزرگشان داشته باشند.

 

اگر صورت ظریف و لاغری دارید می توانید با تزریق چربی به گونه ها و زاویه سازی فک صورتتان را پرتر کنید تا لب ها جلوه کمتری داشته باشند در غیر این صورت می توانید از ترفند های آرایشی و کانتور لب برای کوچکتر دیده شدن لبتان استفده کنید و در صورتی که لب های بسیار بزرگی دارید که اعتماد به نفستان را کاهش داده است تنها راه دائمی و مطمئن برای شما استفاده از جراحی کوچک کردن لب ست. 

 

کوچک کردن لب با ورزش, جراحی کوچک کردن لب ها, عوارض جراحی کوچک کردن لب

برای کوچک کردن لب ها از خشکی و التهاب لب ها پیشگیری کنید

 

تشخیص تناسب لب ها 

لب ها یکی از تاثیر گذارترین اجزای صورت هستند که تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی چهره دارند.  برجسته ترین قسمت بخش پایینی صورت ، لب های اوست. لب ها تاثیر زیادی در بیان احساسات صورت جذابیت فردی دارند.

لب ها در حالت استاندارد اندکی از هم فاصله دارند ، لب پایین باید درست در پشت لب بالایی قرار بگیرد و در صورتی که بیش از حد پیش آمده باشد به طور نامتناسبی بزرگتر دیده می شود. لب بالا در حالت استاندارد دو سوم دندان های جلویی را می پوشاند .

 

در حالت نیم رخ ، لب و چانه باید با هم متناسب باشند. در صورتیکه خطی عمودی از لب به طرف بالا بکشیم ، لب پایین باید چند میلی متر پشت این خط باشد و چانه کمی عقب تر از لب پایین قرار گرفته باشد. 

شما با کشیدن این خط فرضی می توانید متوجه تناسب لب و چانه و بزرگ یا بزرگ نبودن لب بالا و پایین خود بشوید. 

 

چگونه بدون جراحی لب هایمان را کوچک کنیم؟

روش های غیر جراحی برای کوچک کردن دهان و لب وجود دارند که میتوانید در ادامه مشاهده نمایید. 

 

کوچک کردن لب ها با آرایش

همیشه از بالم لب برای چرب کردن لب ها استفاده کنید و اجازه ندهید پوست لب ها خشک و ملتهب شود. شما می توانید با استفاده از کانسیلر یا سایه تیره تر از زنگ پوستتان لبتان را کوچکتر نشان دید. شما می توانید با رنگ های قهوه ای ، برنز یا بنفش دور تا دور لب را بپوشانید و سپس با کرم پودر صورتتان ترکیبش کنید تا لب ها کوچکتر دیده شوند. 

 

 عوارض جراحی کوچک کردن لب, کوچک کردن لب ها, ماساژ برای کوچک کردن لب ها

کوچک کردن لب ها با آرایش

 

روی خط لبتان را کانسیلر بزنید. بهتر است از کانسیلری استفاده کنید که با رنگ پوستتان مشابه باشد و سازگاری کافی را داشته باشد. دور تا دور خط لب را کانسیلر بزنید و با یک اسفنج آرایشی و حرکات بالا و پایین کانسیلر را به سمت پوست پخش کنید تا لب ها به صورت طبیعی با رنگ پوست ادغام شوند. 

 

ورزشی برای کوچک کردن لب, برای کوچک کردن لب, اموزش تصویری کوچک کردن لب

استفاده از رژ تیره برای کوچک کردن لب ها

 

رنگ تیره رژ لب باعث می شود که لب ها کوچکتر دیده شوند. در صورتی که فقط یک لبتان بزرگ باشد این روش بسیار عالی جواب می دهد . شما میتوانید با تیره کردن لبی که بزرگ است ، از رژ تیره استفاده کنید و آن را نازک تر جلوه دهید و برای برجسته کردن لب دیگر از رژی که کمی روشن تر است استفاده نمایید. 

 

عوارض

کوچک کردن لب ها با آرایش

 

خط لبی تیره تر از رنگ رژ لبتان انتخاب کنید و خطر لب را به جای این که روی قسمت بیرونی لب بزنید روی قسمت داخلی لب بزنید. 

اگر خودتان نمی توانید رنگ مناسبی برای کوچک کردن لبتان پیدا کنید حتما از یک آرایشگر ماهر راهنمایی بگیرید و از او بخواهید رنگ متناسب با پوستتان را برای شما پیدا کند. 

 

ورزشی برای کوچک کردن لب, برای کوچک کردن لب, اموزش تصویری کوچک کردن لب

ماساژ کوچک کردن لب ها

 

ماساژ برای کوچک شدن لب

انگشتان را روی لبی که احساس می کنید بزرگ است قرار داده و به سمت دندان ها لب را بفشارید ، می توانید روزی چند بار هر سری به مدت 1 دقیقه این کار را انجام دهید ، این حرکت را 10 بار تکرار کنید. به هیچ عنون از فشار شدید که باعث ایجاد جراحت یا خون مردگی در لب ها شود استفاده نکنی. از یک فشار ملایم و مداوم استفاده کنید. 

 

به مرور زمان لب های شما چربی خود را از دست داده و دچار کاهش حجم خواهند شد. 

لب ها را روی هم بگذارید و به مدت 30 ثانیه به هم فشار دهید ، این کار را روزی 10 - 30 بار تکرار کنید تا به مرور زمان حجم لبهایتان کمتر شود. 

 

جراحی کوچک کردن لب ها, عوارض جراحی کوچک کردن لب, کوچک کردن لب ها

کوچک کردن لب ها با جراحی

 

کوچک کردن لب با جراحی

یک روش دائمی برای کوچک کردن لب بزرگ استفاده از روش جراحی زیبایی برای ازک کردن لب ها است و برای نازک کردن لب پایین یا لب بالا که بیش از حد بزرگ است استفاده می شود. از جراحی زیبایی لب میتوان برای اصلاح عدم تقارن یا کاهش حجم لب استفاده کرد. 

مثلا اگر نتیجه تزریق ژل به لب هایتان باعث شده لبتان بزرگتر از چیزی شده باشد که تصور می کردید می توانید با جراحی کوچک کردن لب ، دوباره به زیبایی مورد نظرتان برسید.

 

جراحی کوچک کردن لب برای کسانی مناسب است که به صورت مادرزاری لب های بسیار بزرگ داشته باشند یا این که بیش از حد ژل به لب هایشان تزریق شده و از نتیجه کار رضایت ندارند.

در برخی موارد علت بزرگ دیده شدن دهان به دلیل استخوان بندی دندان ها و فک است که با مشاوره پزشکی به راحتی می توان این مشکل را تشخیص داد و در این صورت نیاز به اقداماتی دیگر به جز جراحی لب پیدا خواهید کرد. 

 

جراحی نازک کردن لب در اغلب موارد به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می شود. مگر این که نیاز به چند عمل همزمان برای رسیدن به نتیجه مطلوب داشته باشید که در این صورت جراحی همراه با بی هوشی عمومی خواهد بود. 

 

عوارض جراحی کوچک کردن لب, کوچک کردن لب ها, ماساژ برای کوچک کردن لب ها

مراحل جراحی کوچک کردن لب ها

 

مراحل جراحی کوچک کردن لب

• جراحی لب های بزرگ به صورت مادرزادی : بعد از تزریق  داروی بی حسی به لب ها ، جراح برش هایی افقی داخل لب ایجاد میکند و بافت های اضافه یا چربی اضافه را از درون لب خارج می کند. 

مهارت پزشک برای در نظر گرفتنن تناسب لب ها و بهبود ظاهری لب ها و آسیب نرساندن به سایر بخش های صورت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. 

بعد از خارج کردن بافت های اضافه و سیدنبه فرم دلخواه ، محل برش ها بخیه زده می شود. 

 

• جراحی لب های بزرگ به دلیل تزریق بیش از حد چربی یا ژل : در صورتی تزریق ژل یا سیلیکون به لب ها باعث بزرگی بیش از حد شده باشد در طول عمل سیلیکون های آزاد  بافت های اسکار برداشته می شوند. محل برشها معمولا به صورت موقت بسته می شود تا نتیجه عمل ارزیابی شود و در صورت نیاز اصلاحات لازم انجام شده و بعد از رسیدن به فرم مورد نظر محل جراحی به با بخیه های دائمی بسته می شود. 

 

عوارض جراحی کوچک کردن لب

عوارض جزئی مثل دد ، تورم و کمی کبودی بعد ازجراحی کاملا طبیعی است و بیمار باید از داروهای ضد درد برای کاهش درد جراحی استفاده کند. 

در جراحی از بخیه های قابل جذب استفاده می شود و نیازی به کشیدن بخیه ها نیست و معمولا تا یک هفته بعد از جراحی ، بیمار میتواند به روال عادی زندگی خود برگردد.

برای مشاهده نتیجه جراحی و کوچک شدن لب ها باید چند روز صبر کنید تا تورم ناشی از جراحی از بین برود. 

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------