معرفی انواع کلاه رنگ و مش؛ کاربردی ترین وسیله برای رنگ و هایلایت موکلاه مش خارجی, کلاه مش ژله ای, قیمت کلاه مش آمریکایی

انواع کلاه رنگ و مش

 

آشنایی با انواع کلاه رنگ و مش 

انواع کلاه رنگ و مش یکی از کاربردی ترین وسایل برای رنگ و هایلایت مو هستند که به شکل یک بار مصرف یا چند بار مصرف تولید می شوند. در این مطلب از بیتوته شما را با انواع کلاه مخصوص رنگ و مش آشنا می کنیم.

یکی از وسایل بسیار کاربردی برای رنگ و مش مو ، انوع کلاه رنگ و مش مو هستند. از کلاه رنگ برای جلوگیری از خشک شدن رنگ مودر زمان مورد نیاز استفاده می شود و از  کلاه مش برای بیرون کشیدن تارهای موی مورد نیاز برای مش کردن استفاده می شود. برای مش کردن مو معمولا زمینه موها تیره است و تار موهای مش شده بین 3 – 10 درجه روشن تر از زمینه موها می شود. 

 

قیمت کلاه مش آمریکایی, کلاه مش سیلیکونی, کلاه مش و هایلایت

کلاه رنگ موی یکبار مصرف

 

کلاه رنگ مو چیست؟

کلاه رنگ مو کیسه های نایلونی گردی هستند که کش دوزی شده اند و بعد از قرار گرفتن روی سر ، کششان محکم دور سر را می گیرد ، از کلاه رنگ مو علاوه بر رنگ کردن میتوانید هنگام دوش گرفتن برای خیس نشدن موها هم استفاده کنید. 

 

کلاه رنگ مو که معمولا در سالن های آرایشی استفاده می شود یک بار مصرف است و بلافاصله بعد از رنگ کردن موها روی سر قرار می گیرد ، این کلاه مانع از خشک شدن رنگ روی موها شده وحرارت  سر را حفظ می کند در نتیجه موها بهتر و سریعتر رنگ می گیرند.

 

کلاه مش مو, کلاه مش ژله ای, کلاه مش

کلاه مش یکبار مصرف

 

کلاه رنگ مو در جنس های مختلف پارچه ای تا سیلیکونی تولید می شود واغلب یک بار مصرف هستند. البته برای مصارف خانگی میتوانید از کلاه رنگ موی سلیکونی برای چندین بار استفاده کنید. برخی کلاه های رنگ مو در برابر حرارت مقاوم هستند و در سالن های آرایش برای این که موها زودتر رنگ بگیرند بعد از گذاشت کلاه روی موها ، از حرارت سشوار  استفاده میکنند. 

 

کلاه مش سیلیکونی, کلاه مش و هایلایت, انواع کلاه رنگ و مش

 کلاه رنگ چیست

 

کلاه مش چیست؟

اگر میخواهید موهایتان را مش سوزنی کنید ، یکی از کاربردی ترین وسایل برای شما ، کلاه مش است. کلاه مش دارای سوراخ های کوچکی است که محل بیرون کشیدن موها را مشخص میکند و با استفاده از آن میتوانید مش و هایلایت را به صورت مساوی در کل سر پخش کنید. 

 

کلاه مش به صورت یک بار مصرف و چند بار مصرف تولید می شود. 

کلاه مش یک بار مصرف از جنس پلاستیک است و کلاه مش چند بار مصرف از جنس سیلیکون است و دوام زیادی دارد. 

 

کلاه مش مو, کلاه مش ژله ای, کلاه مش

 کلاه مش سوزنی

 

کلاه مش را باید با سنجاق ، دور تا دور سر فیکس کنید که هنگام بیرون کشیدن موها، جا به جا نشود و هایلایت به صورت منظم انجام شود. 

بعد از فیکس کردن کلاه مش روی موها با استفاده از یک وسیله باریک وفلزی یا دم شانه ها دسته ای موها را از سوراخ های مورد نظر کلاه بیرون می کشند تا دکلره کنند.

کلاه مش مو معمولا از جنس سیلیکون با کیفیت و دوام بالا است. 

 

استفاده از کلاه رنگ مو برای مش و هایلایت بسیار به صرفه تر از روش فویلی است و سرعت کار را هم بالاتر می برد. البته اغلب آرایشگران برای موهای خیلی بلند یا موهای فر ، استفاده از  کلاه مش را توصیه نمی کنند. هر چه تارهای مو بلند تر باشند یا حالت فری داشته باشند ، بیرون کشیدنشان از سوراخ های کلاه مش سخت تر خواهد شد.

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------